1

#probierzówka


9

@szymonekk ba, my nie graliśmy w piłkę nożną a wygraliśmy.

1

@pt9 Furia mówi dzień dobry.
https://ibb.co/8gY9bJcw

1

@MesQueUnClub_87 no ofence :) przecież tylko żartuję. Udanego dnia.

1

@LOPEZ16 pełnowartościowy to może być posiłek, nie mecz.

1

@NeroTFP1 po 65' również

0

@Kgorecki2500 taaaa :D

0

@MesQueUnClub_87 nie sciemniaj, że po filmie nie obczaiłes wyników i nie przeczytałeś nagłówków w necie. Jeśli sprawdziłeś jedno a sprawdziłeś to i drugie z automatu poszło. No chyba, że film był równie denny co mecz i usnoles. Nie kupuje tej bajki:)

3

@Kgorecki2500 ciekawe ujęcia. Obrob troszkę bardziej pod sepia. Dodaj cieni.

1

@Rastafarnianin w takim razie. Szczęścia i zdrowia życzę.

0

Urodzeni 25 marca
Elton John (1947)
Władimir Kliczko (1976)

1

Wlasnie trwa zbiorowy masochizm użytkowników la bamby.

1

@DiSBlaDE Brak rzek i jezior.

2

Malta ma jednak słabe strony.

2

@Jakchcesz dogrywa właśnie jest.

1

@wojopancer 101 poniedzialek

0

@FCB_dimiC
Skuteczny jest tylko claymore.

0

@FcPortoFan1999 tu zadne przebudowy nic nie zmienia. Ten beton trzeba skruszyć i nowe fundamenty postawić.

1

@FanBarcy22 Należy uwzględnić cło (10%), VAT (19%) i akcyzę, która zależy od pojemności silnika. Do tego wymagają modyfikacji, aby spełniały europejskie normy( np lampy)

https://amerykacars.pl/kalkulator/

Tu masz elegancki kalkulatorek który wszystko Ci policzy.

0

@Kluivert_P użytkownicy IS, FB, NK olx
Hmm to musi być prawda.

2

@esem91 Nikt z nas nie pęka, chociaż krucho jest.
Wzgórza przejdziemy wodą popijemy,

0

@Danny Gaucho o kurna lekko półfinał bierzemy.

1

@Kapitan hawk czujna bestia z Ciebie. Gdzie kom odnośnie żucia gumy była znikoma. Ale jak widać to i tak za wysokie progi.

2

Trzeba nie mieć boga w sercu by porównywać kawę z herbatą.

1

@YeastMoss witamy w szczęśliwej miodem płynącej erupie.

1

@Danny Gaucho dzięki, nie ma tak źle.

1

@Danny Gaucho a ja kojarzę z reprezentacji Czech owszem Koller ale przedewszystkim Pavel Nedved. Ale to on słabo z dorobkiem bramkowym na poziomie 15+ chyba. Ale lubialem gościa oglądać na boisku.

0

@FcPortoFan1999 to się wszystko sprawdzi.

0

@barcelonaLM Jan jak to Jan ale Tomaszewski już dawno powinien mieć zakaz głosu i spędzać resztę swoich dni w Karkonoszach.

0

@FcPortoFan1999
#ImpossibleFcPortoFan199

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?