DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@MessiForeverTheBest dokładnie tak było/jest.
0
@tadzik447 dodi powinien mieć swój własny chat, dyskusje by prowadziła samym sobą 24h
1
@MichalZZZ TO samo podejście mam. VICE VERSA!
0
@Eklerek
ZiEWWW...zzz
1
@Hubertusk nie istotne. Istotne, że pobiłeś wszelkie rekordy. Pisałeś 45 komentarzy na godzine, odkąd jesteś w serwisie.
1
@Eklerek są dwa wyjścia:
- Przegrana kasa
- Satysfakcja ze straty pkt wroga największego.
7
@Eklerek obstaw wygraną realu ale dopiero wtedy jak Villarreal strzeli bramkę. Kursik odpowiednio podskoczy. Jak przegrasz to i tak będziesz zadowolony :)
1
@Rewolucja123 warto stawiać na wygraną realu zawsze jesteś win - win
0
@Rewolucja123 raczej przegrają bo postawiłem na ich wygraną. Ewentualnie remis.
2
@FcPortoFan1999 nie za nim tylko za kasą którą robił. Jedyny który miał przynajmniej dwie umiejętności w pracy. Reszta uczyła się od niego.
3
@Luciano99 ptaszki cwierkaja, że wygrał w eurojackpot 3 stycznia właśnie. trafił 4+2 około 400K zł.
30
Jeśli głęboko w nie wierzy to zrobi wszystko by wybronić wszystko. Wiara czyni cuda.
0
@MichalZZZ 40 na karku. Nie chce już się. Gdyby było jakieś światełko w tunelu w tej kwestii to coś w tym kierunku mozna by działać. A tak to nie widzę sensu.
A tak nawiasem mówiąc ta rozmowa chyba jest niewidoczna dla moderacji póki ktoś z poprzednich rozmówców nie zgłosi. Nie ma już możliwości cofnięcia się na lr do tej dyskusji w gorących już też nie widnieje :)
1
@MichalZZZ ja bym był za tym by obowiązkiem było otagowac wpisy polityczne.
Ktoś chce blokuje sobie takie treści i fizycznie nie widzi takich wpisów. Obecne ignoruj jest mega słabe skoro i tak widzę danego użytkownika. W sumie prowadzimy dyskusje ktora i tak nieczego nie zmieni xd haha
A pisaliśmy właśnie o dyskusjach politycznych.
Pomysłów jest dużo by pozbyć się polityki z LR A strona i tak by zarabiała to samo co z tymi politycznymi wysrywami.
1
@MichalZZZ ok. Natomiast nie rozumiem tych zażartych dyskusji z której nigdy nic nie wynika, żadnego wpływu na jedną ze stron nie mają, ale twardo dyskutują udając jakby się znali. Jaki jest sens dyskusji z której nigdy nic nie wynika? Czy te osoby w pewien sposób są upośledzone czy gdzieś na wczesnym etapie rozwoju, mózg zamienił się organ zupełnie nie przydatny. Albo to zwykłe trole z bardzo dużym zasobem czasowym.
0
@Jonyx zapewne jest od groma for gdzie piszą tylko o polityce, to te dziady leśne muszą tu. Pięknie było było.
0
@tadzik447 coś tam napisał :) bo Ci usunęli wpisa a z chęcią bym poczytałem.
0
@pt9 pokój głosowy, brzmi dobrze :)
0
@Jacob94 rozumiem, napisz do @moderacji
0
@Tomaszekkkkk tej oryginalnej z samsunga. Według mnie najlepsza.
0
@Jacob94 jest proste rozwiązanie, widzisz w nagłówku taki tekst to nie czytasz.
0
@DiSBlaDE masz w szybkich ustawieniach telefonu "tryb ciemny" ?
Wlacz a następnie w ustawieniach przeglądarki zrób to samo.
Jeśli nie masz tego w ustawieniach tel ani w przegladarce, to wiesz co musisz zrobić.
0
@Tomaszekkkkk tak:)
https://ibb.co/sdYvxVdS
0
@maroon co do minusów to mi to obojętne. Ale pomysł z powiadomieniami bardzo dobry.
0
@tadzik447 podaj listę tych drani, zaraz się ich ogarnie :D
0
@Tomaszekkkkk ciemny motyw możesz sobie ustawić w tel. Jak i w przegladarce.
https://ibb.co/MkGW0KH1
https://ibb.co/VYSwyS2s
0
@FcPortoFan1999 idealnie. Idealny przeciwnik by podnies morale xd
Co to za patologia!
0
@FcPortoFan1999 czekaj czekaj...
Jak to leciało..
Mam zielone, światło mam zielone...
1
@przemo1402 dzięki. Tryb nocny można ustawić z poziomu tel. Lub przeglądarki. Ale to najmniejszy problem LR.
9
#stoppolitycenaLR