2

@Danny Gaucho spiż zna bardzo dobrze ale od drugiej strony. Czyli ul. Gliwickiej.

0

@FcPortoFan1999 o kurna to niektórzy już nigdy się nie zalogują na LR.

0

@adamek20151 ale ja temat ogarnąłem od razu. Nie w tym problem. Z tego co widać spora grupa osób ma nadal problem. Więc grzecznie pytam kiedy.

0

@wpwelement @Moderacja jak długo planujecie podtrzymywać zamieszanie z swobodnym dostępem do LR.

0

@Eklerek pytałeś jak obstawiać. Od razu odpisałem jak. Trzeba było korzystać.

1

@Eklerek
A ty jak tam ze swoją bukmacherką na wyższym poziomie?

https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15417605#comment-15417605
U mnie za 5zl weszło, bo wiesz jestem amatorem. Jak sie nauczę to będę stawiać za 50zł.

https://ibb.co/YB9V9Bkr

1

@macio_944 okłamujesz rzeczywistość.
@jowita nie marnuje jedzenia.

Zapomnij, że zjesz cokolwiek zanim zostanie podane na stół.

0

@mekston gdyby tylko czytał to co pisze a nie unosił się ambicj.

1

@Ramon_Villaverde wątpię.

0

@messi33 czyli gdzie?

0

@MesQueUnClub96 taaa co jeszcze powiesz ciekawego.

0

@misterio on jest większym siedzi od x lat w tym.

0

@mekston nie, bo to... :D

0

@Eklerek amatorze spóźniłeś się. Ehh ale ty jesteś stary wyjadacz w bukmacherce. Zapewne to przewidziałeś.

1

@misterio jak bedzie 2:0,to nawet ten farciacki klub już z tego nie wyjdzie.

1

0

@barcelonaLM walkę o 1pkt to maks.

1

Madrycioki stracą pkt jak nie dziś to w sobotę.

0

@UriBoyka na dożynkach się lata plus 40% z wiatrem w plecy. Ciężko z tym wygrać.

0

@quritto piękna idea.

0

@FcPortoFan1999 raczej kupiony. Ale jedno nie wyklucza drugiego.

1

@Marian_Pazdzioch ukradłem jedna literkę, zaoszczędziłem 0.002 minuty. #zawszenaplus.

1

@Uukasz_93 jak myślisz? Ten wpis coś zmieni? Hmm..
Serio myślisz, że po tym i tym podobnych wpisach ludzie zaczną patrzeć inaczej na daną partie polityczną. Czy piszesz dla samego pisania. Z nudy.

0

@FcPortoFan1999
Albo tych co ...

0

#StoPolitycenaLR

1

@TR3YWAY PPU


7

@Marian_Pazdzioch i tu jesteś w błędzie za urlop u lucka się płaci. Nie ma czegoś takiego jak urlop. Płacisz za każdy dzień nie będąc w pracy. Dlatego firma lucka tak prężnie się rozwija na różnych szczeblach.

0

Tak bym chciał.
Bayern dziś traci pkt
city wygrywa
real remis.


A będzie tak
Bayern 3pkt
City remis
Real 3pkt.

0

@FcPortoFan1999 widzę te masz problem z oznaczaniem. Nick nie jest podświetlony.

0

@tadzik447 dokładnie, teraz wchodzi tryplet. Wiadomo nie powtórzy tego. Więc emeryturka. Czemu niby nie?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?