DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37921 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Danny Gaucho spiż zna bardzo dobrze ale od drugiej strony. Czyli ul. Gliwickiej.
0
@FcPortoFan1999 o kurna to niektórzy już nigdy się nie zalogują na LR.
0
@adamek20151 ale ja temat ogarnąłem od razu. Nie w tym problem. Z tego co widać spora grupa osób ma nadal problem. Więc grzecznie pytam kiedy.
0
@wpwelement @Moderacja jak długo planujecie podtrzymywać zamieszanie z swobodnym dostępem do LR.
0
@Eklerek pytałeś jak obstawiać. Od razu odpisałem jak. Trzeba było korzystać.
1
@Eklerek
A ty jak tam ze swoją bukmacherką na wyższym poziomie?
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15417605#comment-15417605
U mnie za 5zl weszło, bo wiesz jestem amatorem. Jak sie nauczę to będę stawiać za 50zł.
https://ibb.co/YB9V9Bkr
1
@macio_944 okłamujesz rzeczywistość.
@jowita nie marnuje jedzenia.
Zapomnij, że zjesz cokolwiek zanim zostanie podane na stół.
0
@mekston gdyby tylko czytał to co pisze a nie unosił się ambicj.
1
@Ramon_Villaverde wątpię.
0
@messi33 czyli gdzie?
0
@MesQueUnClub96 taaa co jeszcze powiesz ciekawego.
0
@misterio on jest większym siedzi od x lat w tym.
0
@mekston nie, bo to... :D
0
@Eklerek amatorze spóźniłeś się. Ehh ale ty jesteś stary wyjadacz w bukmacherce. Zapewne to przewidziałeś.
1
@misterio jak bedzie 2:0,to nawet ten farciacki klub już z tego nie wyjdzie.
1
@Eklerek jak pisałem teraz twoja szansa.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-15417605#comment-15417609
0
@barcelonaLM walkę o 1pkt to maks.
1
Madrycioki stracą pkt jak nie dziś to w sobotę.
0
@UriBoyka na dożynkach się lata plus 40% z wiatrem w plecy. Ciężko z tym wygrać.
0
@quritto piękna idea.
0
@FcPortoFan1999 raczej kupiony. Ale jedno nie wyklucza drugiego.
1
@Marian_Pazdzioch ukradłem jedna literkę, zaoszczędziłem 0.002 minuty. #zawszenaplus.
1
@Uukasz_93 jak myślisz? Ten wpis coś zmieni? Hmm..
Serio myślisz, że po tym i tym podobnych wpisach ludzie zaczną patrzeć inaczej na daną partie polityczną. Czy piszesz dla samego pisania. Z nudy.
0
@FcPortoFan1999
Albo tych co ...
0
#StoPolitycenaLR
1
@TR3YWAY PPU
7
@Marian_Pazdzioch i tu jesteś w błędzie za urlop u lucka się płaci. Nie ma czegoś takiego jak urlop. Płacisz za każdy dzień nie będąc w pracy. Dlatego firma lucka tak prężnie się rozwija na różnych szczeblach.
0
Tak bym chciał.
Bayern dziś traci pkt
city wygrywa
real remis.
A będzie tak
Bayern 3pkt
City remis
Real 3pkt.
0
@FcPortoFan1999 widzę te masz problem z oznaczaniem. Nick nie jest podświetlony.
0
@tadzik447 dokładnie, teraz wchodzi tryplet. Wiadomo nie powtórzy tego. Więc emeryturka. Czemu niby nie?