DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37916 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Furia w swoim świecie.
https://streamable.com/3caho5
https://ibb.co/4Z01QGwf
https://ibb.co/Lb101Pw
https://ibb.co/ynqWhfTn
1
@PatrychoO o kurde ale to by było kombo.
https://playarena.pl/og/team/37780
Huj w dupe.
0
@Azazel_Pazuzu nie umiesz rymować.
Nie ma Huja we wsi
Jest w mieście Szczecin.
0
@SenseiFCB ni huja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@JimMorrisonFCB zagalopowałem się.
3
@macio_944 chyba głupi i głupszy.
Albo Pat i Mat.
1
@July_6_BcN jasne ale nie o to chodzi tylko, że można było skomentować samo wydarzenie którym niewątpliwie jest to, że drugi polak będzie w kosmosie.
Ale muszę bo się uduszę...
1
@July_6_BcN wszędzie polityka, rzygam.
5
Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidywalnego to Sławosz Uznański poleci na międzynarodowe stacje kosmiczną w najbliższy wtorek i spędzi tam kilkanascie dni. Okienko startowe rozpoczyna się o 14:22
0
@BorzyKrzys hatfu na deszcz i wiatr.
1
...Życie spędzone na polowaniach(LR) zbiera swoje żniwo...
Lejla czytaj @wpwelement
https://streamable.com/d1h9ck">https://streamable.com/d1h9ck
To już nie ten sam drapieżnik, co kiedyś.
0
@KamQiX przykro mi :)
0
@directedbyfcb ja
#Teamkaloryfer
2
Siedzisz sobie na kanapie w salonie. Półnagi
I cyk jestem na ogródku w sekund około 7.
Zima.
Siedzisz sobie na kanapie w salonie,
I tam zostajesz do wiosny.
1
@LukaszFan eh to była katorga :(
4
#teamhottemperature
0
@Trencaxarxes jasne u nas nie ma zim nawet przereblów nie musisz kręcić. A to fajne by było.
0
@don'T.R.I.P.e wow super. Ale to już, że koniec?
1
@Mario96w no ok spoko rozumiem, narty skutery śnieżne snowboard. Jest byle jakie do do atrakcji na wodzie.
0
Co lepsze na wodzie.
ZIMA- Łyżwy i w sumie kończymy zabawę xd
Czy
LATO - blobjumping/rollercoaster/ water roller/flyboard
Teraz po polskiemu inne atrakcje w wodzie.
nurkowanie, narty wodne, kajaki, materac,ponton,spływ pontonowy itd.
Kurna wolę się pocić ☺
1
@Marusek kurna to ja dopiero jak wyjdzie gta 7 mam nadzieję że okolice 2050.
3
@macio_944 hehe :) mamy prysznic ogrodowy. Wiesz jak jest. Klapeczki bez koszuleczki i cyk do basenu.
2
@CLS63AMG ciężko z tym się nie zgodzić. 31 na plusie godzina około 20:30 i na pełnym luzie.( jezioro garda)
1
@Herato
I tak lepiej niż...
@Luciano99 4 sezonu i tylko jedno trofeum i i i kurna @jowita dalej bez przyjętych goli.
1
@Kgorecki2500 Łapaj ja za ciepło
https://ibb.co/C3QFFbPg
https://ibb.co/Z1ky1CD4
0
@Kgorecki2500
@macio_944 poleca Islandię xd
1
@lajcior pff, Chwila moment.
Na ten przykład jesien. Przychodzi we wrześniu i trwa do maja.
8
Kurna ciepło i kurna bardzo dobrze.
@macio_944 I innych kretów nie pozdrawiam:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika