1

@PatrychoO o kurde ale to by było kombo.
https://playarena.pl/og/team/37780
Huj w dupe.


0

@Azazel_Pazuzu nie umiesz rymować.

Nie ma Huja we wsi
Jest w mieście Szczecin.


0

@SenseiFCB ni huja.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@JimMorrisonFCB zagalopowałem się.

3

@macio_944 chyba głupi i głupszy.
Albo Pat i Mat.

1

@July_6_BcN jasne ale nie o to chodzi tylko, że można było skomentować samo wydarzenie którym niewątpliwie jest to, że drugi polak będzie w kosmosie.
Ale muszę bo się uduszę...

1

@July_6_BcN wszędzie polityka, rzygam.

5

Jeśli nie wydarzy się nic nieprzewidywalnego to Sławosz Uznański poleci na międzynarodowe stacje kosmiczną w najbliższy wtorek i spędzi tam kilkanascie dni. Okienko startowe rozpoczyna się o 14:22


0

@BorzyKrzys hatfu na deszcz i wiatr.

1

...Życie spędzone na polowaniach(LR) zbiera swoje żniwo...
Lejla czytaj @wpwelement
https://streamable.com/d1h9ck">https://streamable.com/d1h9ck

To już nie ten sam drapieżnik, co kiedyś.

0

@KamQiX przykro mi :)

0

@directedbyfcb ja
#Teamkaloryfer

2

Siedzisz sobie na kanapie w salonie. Półnagi
I cyk jestem na ogródku w sekund około 7.

Zima.
Siedzisz sobie na kanapie w salonie,
I tam zostajesz do wiosny.


1

@LukaszFan eh to była katorga :(

4

#teamhottemperature

0

@Trencaxarxes jasne u nas nie ma zim nawet przereblów nie musisz kręcić. A to fajne by było.

0

@don'T.R.I.P.e wow super. Ale to już, że koniec?

1

@Mario96w no ok spoko rozumiem, narty skutery śnieżne snowboard. Jest byle jakie do do atrakcji na wodzie.

0

Co lepsze na wodzie.
ZIMA- Łyżwy i w sumie kończymy zabawę xd
Czy
LATO - blobjumping/rollercoaster/ water roller/flyboard

Teraz po polskiemu inne atrakcje w wodzie.
nurkowanie, narty wodne, kajaki, materac,ponton,spływ pontonowy itd.
Kurna wolę się pocić ☺


1

@Marusek kurna to ja dopiero jak wyjdzie gta 7 mam nadzieję że okolice 2050.

3

@macio_944 hehe :) mamy prysznic ogrodowy. Wiesz jak jest. Klapeczki bez koszuleczki i cyk do basenu.

2

@CLS63AMG ciężko z tym się nie zgodzić. 31 na plusie godzina około 20:30 i na pełnym luzie.( jezioro garda)

1

@Herato
I tak lepiej niż...
@Luciano99 4 sezonu i tylko jedno trofeum i i i kurna @jowita dalej bez przyjętych goli.

1

0

@Kgorecki2500
@macio_944 poleca Islandię xd

1

@lajcior pff, Chwila moment.

Na ten przykład jesien. Przychodzi we wrześniu i trwa do maja.

8

Kurna ciepło i kurna bardzo dobrze.
@macio_944 I innych kretów nie pozdrawiam:)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?