DiSBlaDE
Dołączył/a: maj 2025
62 obserwujących
37915 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Kessie dokładnie. Idziemy na wojnę.
Aa
Ale z kim się bijemy?
1
@DiSBlaDE albo i nie:)
1
Przekażcie sobie znak pokoju.
3
Paradoks Boga.
Bóg może stworzyć kamien tak ciężki ze sam nie będzie w stanie go dźwignąć.
4
@wpwelement vs @Kessie
I taka reakacja elementa gdy przesadził z banem . https://streamable.com/a8z8n8">https://streamable.com/a8z8n8
2
W końcu po dwóch latach oczekiwania.
Dotarła do mnie technologia.
Teraz podlewanie będzie na całkiem innym poziomie.
https://ibb.co/84zRwW5D
Nawet mi Was nie zal.
1
@LeoMessiiBarcaPepa nie!
Ale jest szansa, ze nie mam racji.
6
@Frimpong @Kessi tak tak. W czym możemy pomóc?
1
@Kessie zje wszystko czego wy nie zjedziecie.
3
@July_6_BcN
Pierwszym mym życzeniem jesteś ty!
4
@Kessie serio?!
Ale patologia.
4
@Kessie dupa ciemna, starszysz straszysz...
3
@Luciano99 tyle razy co kosiłem i ani razu nie udało mi się spotstrzec zwinki w ciąży. Całkiem inne zachowanie niż te w okresie godowym. Spokojna, stonowana, ale i tak ugryzła. Niechcialem stresować więc tylko jedno foto i na grilla.
7
Kosze sobie( taka fobia)
https://ibb.co/csSg9PC
na spokojnie, a tu spod kosiarki( oczywiście nie pierwszy raz)
Wyskakuje drapieżna gadzina...
https://ibb.co/v67vLQZ1
I to w ciąży, więcej takiej gadziny poproszę.
0
@Kessie Jednak ja pogodzę was,
Tylko ja tu rację mam,
Że myślenie, moi drodzy, to
Na tym stoi cały świat.
2
@xvcWinterSoldier @Luciano99 niestety ma tą tedencje, ze oproznia wszystkie zbiorniki, wszystkie! :D
2
@Bolton " gdy przepływał na pontonie" po dnie rzecz jasna.
Tak tylko chciałem sprostować, by nie było niedomówień.
0
@adamek20151 jest nie umyty a to znaczy, ze jest..
Jest ciemnoskóry a to znaczy, ze jest ...
1
@GeneralXavi włosi tak mają są porywczy.
1
@Kessie ale tak juz na serio, to kiedy ostatni raz się kąpałeś?
Mam na myśli ciepłą wode i mydło, bo kąpiel w bytomce to cały zakład na codzień używa.
4
@Kessie kobiety są jak kessie albo pracują albo nie.
3
@Kessie a potem je zjadłeś.
6
Furia w swoim świecie.
https://streamable.com/3caho5
https://ibb.co/4Z01QGwf
https://ibb.co/Lb101Pw
https://ibb.co/ynqWhfTn
1
@PatrychoO o kurde ale to by było kombo.
https://playarena.pl/og/team/37780
Huj w dupe.
0
@Azazel_Pazuzu nie umiesz rymować.
Nie ma Huja we wsi
Jest w mieście Szczecin.
0
@SenseiFCB ni huja.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@JimMorrisonFCB zagalopowałem się.
3
@macio_944 chyba głupi i głupszy.
Albo Pat i Mat.
1
@July_6_BcN jasne ale nie o to chodzi tylko, że można było skomentować samo wydarzenie którym niewątpliwie jest to, że drugi polak będzie w kosmosie.
Ale muszę bo się uduszę...