2

@Kessie dokładnie. Idziemy na wojnę.

Aa
Ale z kim się bijemy?

1

@DiSBlaDE albo i nie:)

1


Przekażcie sobie znak pokoju.

3

Paradoks Boga.

Bóg może stworzyć kamien tak ciężki ze sam nie będzie w stanie go dźwignąć.

4

@wpwelement vs @Kessie
I taka reakacja elementa gdy przesadził z banem . https://streamable.com/a8z8n8">https://streamable.com/a8z8n8

2

W końcu po dwóch latach oczekiwania.

Dotarła do mnie technologia.
Teraz podlewanie będzie na całkiem innym poziomie.
https://ibb.co/84zRwW5D

Nawet mi Was nie zal.

1

@LeoMessiiBarcaPepa nie!
Ale jest szansa, ze nie mam racji.

6

@Frimpong @Kessi tak tak. W czym możemy pomóc?

1

@Kessie zje wszystko czego wy nie zjedziecie.

3

@July_6_BcN
Pierwszym mym życzeniem jesteś ty!

4

@Kessie serio?!

Ale patologia.

4

@Kessie dupa ciemna, starszysz straszysz...

3

@Luciano99 tyle razy co kosiłem i ani razu nie udało mi się spotstrzec zwinki w ciąży. Całkiem inne zachowanie niż te w okresie godowym. Spokojna, stonowana, ale i tak ugryzła. Niechcialem stresować więc tylko jedno foto i na grilla.

7

Kosze sobie( taka fobia)
https://ibb.co/csSg9PC
na spokojnie, a tu spod kosiarki( oczywiście nie pierwszy raz)
Wyskakuje drapieżna gadzina...

https://ibb.co/v67vLQZ1
I to w ciąży, więcej takiej gadziny poproszę.

0

@Kessie Jednak ja pogodzę was,
Tylko ja tu rację mam,
Że myślenie, moi drodzy, to
Na tym stoi cały świat.

2

@xvcWinterSoldier @Luciano99 niestety ma tą tedencje, ze oproznia wszystkie zbiorniki, wszystkie! :D

2

@Bolton " gdy przepływał na pontonie" po dnie rzecz jasna.

Tak tylko chciałem sprostować, by nie było niedomówień.

0

@adamek20151 jest nie umyty a to znaczy, ze jest..
Jest ciemnoskóry a to znaczy, ze jest ...

1

@GeneralXavi włosi tak mają są porywczy.

1

@Kessie ale tak juz na serio, to kiedy ostatni raz się kąpałeś?
Mam na myśli ciepłą wode i mydło, bo kąpiel w bytomce to cały zakład na codzień używa.

4

@Kessie kobiety są jak kessie albo pracują albo nie.

3

@Kessie a potem je zjadłeś.

1

@PatrychoO o kurde ale to by było kombo.
https://playarena.pl/og/team/37780
Huj w dupe.


0

@Azazel_Pazuzu nie umiesz rymować.

Nie ma Huja we wsi
Jest w mieście Szczecin.


0

@SenseiFCB ni huja.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@JimMorrisonFCB zagalopowałem się.

3

@macio_944 chyba głupi i głupszy.
Albo Pat i Mat.

1

@July_6_BcN jasne ale nie o to chodzi tylko, że można było skomentować samo wydarzenie którym niewątpliwie jest to, że drugi polak będzie w kosmosie.
Ale muszę bo się uduszę...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?