- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1532 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
79 odpowiedzi
Safrani
2
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Kgorecki2500
5
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1532 Culés
6
⭐️ Piłkarze, którzy strzelili najwięcej bramek w jednym meczu w historii La Liga:
⚽️ Agustín Sauto Arana (Athletic Bilbao) ---> 7 bramek (FC Barcelona 1930/31)
⚽️ László Kubala (FC Barcelona) ---> 7 bramek (Sporting Gijon 1951/52)
⚽️ César Rodríguez (Granada CF) ---> 6 bramek (CD Castellón 1941/42)
⚽️ Mundo (Valencia CF) ---> 6 bramek (Real Betis 1942/43)
⚽️ Telmo Zarra (Athletic Bilbao) ---> 6 bramek (UE Lleida 1950/51)
Sorloth dołączy?
0
@Danny Gaucho Jak dalej RSSS będzie grało taką padakę w obronie, to nie wykluczam.
2
@Danny Gaucho wszystko fajnie ale weź no zrob coś z 21 wieku a nie gdy @Comentateiro bawił się na fundamentach piramidy Cheopsa.
0
@Danny Gaucho
Dla mnie statystyki do roku...np 2000 powinny być oddzielone, bo to była zupełnie inna piłka, inne zasady, inne rozgrywki.
0
@Danny Gaucho Dokładnie, kolega @DiSBlaDE ma dużo racji. Ciekawe jak to wygląda licząc np. 21 wiek?
1
@DiSBlaDE @norbi77 @Stinger_ Rozumiem wasze podejście, ale w historii, to w historii. Piłka nożna nie zaczęła się od XXI wieku misiaczki.
0
@Danny Gaucho to jak się bawić to się bawić. Zrob od 17 do 21 a nie jakieś wybiórcze. . 22 też może być w sumie:)
0
@Danny Gaucho
Ok, ale nie jest to sprawiedliwe odnośnie statystyk, bo na początku np na MŚ było 13 zespołów, a teraz 48...gdzie łatwiej jest zdobyć złoto?
Tak samo jak z rozgrywkami ligowymi i pucharowymi.
Np w LM jak grali sami mistrzowie i był jednak inny poziom niż obecnie, gdzie dodatkowo grają inne drużyny z najsilniejszych lig i np taki Kopciuszek jak Legia nie ma szans na powtórzenie "sukcesów" z dużo wcześniejszych lat w LM.
0
@norbi77 W XXI wieku w top5 najlepszych ligach liczba zespołów też się zwiększała i zmniejszała. Uważasz, że powinno się wybierać poszczególne sezony, gdzie liczba drużyn była taka sama? ^ ^.
W LM też teraz jest więcej meczów. Statystyki powinny być liczone od zera?
0
@Danny Gaucho
W LM ogólnie powinno się zresetować statystyki od chwili, kiedy przestali tam grać sami mistrzowie.