Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@FcPortoFan1999 I tak trzeba, pozytywnie! A nie ciągłe narzekanie i czarnowidztwo :).
0
@Kgorecki2500 "1. Biała odwaga (o kolaboracji górali z Niemcami podczas II WŚ)"
Czyli to na pewno nie Netflix. I ciekawe co AI Google na to?
0
@Sulimo Tak się kończy zdanie w języku polskim. Chyba, że Ty emotkami, ale na to już nic nie poradzę.
3
@gumaz Nie. Czasem daje herbatę.
0
@gumaz Zda do następnej klasy.
0
@Sulimo "Nie popłacz sie :]"
Z jakiego powodu? Sensu za grosz w tej odpowiedzi :).
2
@ranger3120 Kurierzy zwykle nie jeżdżą w soboty, ale sam oddział może być czynny. Sam odbierałem w soboty przesyłki w oddziałach różnych firm kurierskich. Wprawdzie nie w InPoście, ale może tam też się da. Zadzwoń jutro rano i się dopytaj.
0
@Sulimo Dla kibica Lecha pewnie tak :).
0
@draxidox "(...) 2 dni wolnego od szefa, nieroba, nieudacznika złodzieja."
Czyli sam sobie wolne dałeś?
1
@VegetaPolska ...tylko całą Walencję :).
20
@Foro W gangu jest właśnie taka szybka ścieżka awansu. Tylko uważaj z tym "próbowaniem z firmą", jak rozumiem własną. To środowisko nie lubi konkurencji.
2
@Arden W sumie może chłopakom lepiej będzie szło szycie, niż granie. Kto wie, spróbować warto.
0
@Sulimo Gdyby tylko był jakiś klub, na którym mozna by się wzorować, żeby z tych wszystkich kłopotów wyjść obronną ręką... prawda? :) :) :)
https://sport.tvp.pl/74926420/pko-bp-ekstraklasa-osiemnastka-lecha-poznan-fuzje-ktore-wstrzasnely-polska-pilka
1
@shahman To wygląda lepiej, niż te patusiary z freaków.
0
@KrychaFCB Ten Vinicius to wszędzie robi chlew.
2
Najpierw słodkie sny o Messim, a teraz to. Tam muszą działać srogie wywary.
3
@JarekS On taki nie jest :)
Ale tak poważniej, kiedy słucham, że gość mówi, iż chodzi o uniknięcie wojny i pokój, to przypomina mi się Neville Chamberlain i takie samo pieprzenie, że przywiózł Europie pokój, bo zgodził się na żądania Hitlera. Przyszłość pokaże, jak będzie, ale warto pamiętać, jak było wtedy.
0
@TheCule Co Ty bredzisz? :) Smokowski nadal tam jest, więc sponsorzy walą drzwiami i oknami dla prestiżu jego nazwiska.
0
@Arden Mam nadzieję, że Stanowski przygarnie tę Maję, którą tu widzicie :).
0
@Amigo_Blanco Nie chciałem pisać 5 komentarzy. Zmieściłem się w 15 minutach? Chyba tak, skoro komentarz poszedł. Racjonalizujesz pisząc, że nikt się nie zgodził, bo unieważnili przetarg, więc cacy. Zgodził się i wybrano jakieś firmy-krzaki. Dopiero, kiedy podniósł się szum medialny, nagle się z wszystkiego wycofali. Bez podania przyczyn. Dlaczego? Może by tak podali te przyczyny? Przedstawiłeś to tak, jakby nic się nie stało, bo przecież unieważniono. Ale dlaczego? Nie dlatego, że sami doszli do wniosku, że coś jest nie tak. Dlatego, że poczuli presję z zewnątrz. A autor wątku przedstawia sprawę CPK jako idyllę, gdzie wszystko idzie do przodu i audyty nie stanowią problemu. Pokazuję więc, że nawet na tak podstawowym poziomie, jak samo wyłonienie podmiotów, które miałyby je przeprowadzić, jest nieudolność i bylejakość w najlepszym przypadku, zaś celowe działanie w najgorszym.
Edit: "Bo dodałeś coś o kręceniu, a później o własnych spekulacjach pomimo tego, że oryginalnie sam zarzucałeś mi racjonalizowanie."
Nie widzę związku. Napisałem, że to spekulacje. Co ma z tym wspólnego Twoje zagłaskiwanie niekorzystnych faktów?
1
@Amigo_Blanco "No wydaje mi się, że właśnie nikt się nie zgodził skoro unieważniono procedurę przetargową. "
Nie racjonalizuj. Ktoś się już zgodził, ale dopiero kiedy zrobił się szum, nagle wycofali się bez podania przyczyn. I nie procedurę, ale wyniki, czyli dokonany już wybór firm. Po co kręcisz? Reszta to dorabianie tłumaczeń.
"Tu zarzuty względem rządzących powinny być w zakresie definiowania wymagań przetargowych, m.in. na długość realizacji zlecenia. Czytałem, że to właśnie krótki czas audytu miał zniechęcić poważnych graczy do stanięcia do przetargu. A naturą zamówień publicznych jest przeważająca waga kryterium ceny, niestety."
@Matan_Zajcev dał Ci lajka, ale chyba nie zauważył, że tak naprawdę, to kamyczek do ogródka tych, których zachwala :). Albo są tak nieudolni, albo celowo ustalili takie kryteria, żeby wygrał odpowiedni podmiot. Być może dlatego, że łatwiej mógłby wydać pożądaną opinię? Tym bardziej, że jak się okazuje, nie ma za bardzo wiedzy, jak taki audyt przeprowadzić. Dużego gracza nie jest tak łatwo nakłonić do przedstawienia takich wyników, jakie są potrzebne. Ale to już moje spekulacje.
3
@Culer9002 No tak, bo tylko o tym Tusku udało Ci się przeczytać. Tutaj naprawdę ciśnie się na palce "XD".
10
@Matan_Zajcev Odniosę się tylko do CPK, bo to mnie interesuje:
"- mimo lawirowania ws CPK ... prace idą do przodu. Nadal trwają prace przygotowawcze, nadal trwa program wykupu gruntów, trwa projektowanie "Y" oraz samego terminala lotniska, a spółka ma otrzymać dokumentację projektową na początku kwietnia. Więc póki co audyty niczego nie opóźniaja,"
Tak, tak. Niezła laurka. A tymczasem:
https://www.money.pl/gospodarka/przetarg-na-audyt-cpk-uniewazniony-nagly-zwrot-w-sprawie-wielkiej-inwestycji-7000652327717856a.html
https://www.bankier.pl/wiadomosc/CPK-przetarg-na-zapowiadany-audyt-uniewazniony-Czy-kontrola-sie-odbedzie-8703026.html
Ciekawe, kto się zgodził na tak potężne firmy? Ciekawe dlaczego, bo chyba nie ze względu na ich wielkie doświadczenie w tego typu sprawach? I ciekawe, jakie wnioski miały przedstawić?
0
@FcPortoFan1999 Sto lat przestępnych oczywiście :).
0
@Linghunter88 "material dowodowy z tego yt co wyslales wyzej? no nie rob sobie jaj, w materialy o plaskiej ziemi tez wierzysz?"
A obejrzałeś chociaż? Masz jakieś materiały, które zaprzeczają temu, co przedstawił Footroll? Chyba nie, skoro jedyne, na co Cię stać, to śmieszkowanie, zamiast merytoryki.
"prawda jest taka ze to co sie wydarzylo w kiblu nie jest zapisane na zadnym monitoringu"
Prawda jest taka, że pozostałe zabezpieczone dowody uprawdopodabniają słowa ofiary, a zaprzeczają słowom Alvesa. Ale żeby to wiedzieć, musiałbyś się zainteresować ustalonymi faktami, zamiast bazować na własnych wyobrażeniach. I o tym właśnie jest film z linku. Ale Ty nie wierzysz, bo przecież Alves "nasz", a nie ma nagrania z samego gwałtu. A nawet jakby było, to przecież mogła udawać, tak?
0
@derus Dlaczego mam odpowiadać na pytania nie związane z tematem? Bo nie umiesz odnieść się do meritum? Nadal widzę niczego nie zrozumiałeś.
Trafiłem z Poznaniem? Heh, stąd ten ból dupy. Żałosne.
2
@MichuZ44 A Ty wiesz, co mówią w Stanach? Sami tamtejsi obywatele w ramach swego rodzaju sarkazmu? Że jeśli w informacji o jakimś tragicznym zdarzeniu (strzelaninie, itp.) od razu nie jest podawany kolor skóry sprawcy, to "wiadomo" jaki on jest. Rozumiesz? Do takich absurdów doszło.
0
@derus "Jest dobrym trenerem,wszystko w tym temacie."
Przecież dokładnie o tym ludzie pisali, wkleiłem Ci nawet odpowiednie komentarze. TO TY postawiłeś tezę o jakimś geniuszu, a teraz usiłujesz sprawić wrażenie, że to z takim przedstawianiem Papszuna polemizujesz. Ośmieszasz się, bo nikt w tym wątku nie twierdził nigdzie, że jest geniuszem. O co Ci więc chodzi? Nie umiesz się odnieść merytorycznie do tego, co FAKTYCZNIE napisano, więc usiłujesz przenieść dyskusję na temat tego, czy Papszun będzie robił dalszą karierę. Nie o tym był ten wątek. Nie wstyd Ci tak się kompromitować?
Przypomnieć, co tam nasmarowałeś?
"Skoro Papszun jest tak genialnym trenerem to czekamy aż jakaś wielka maraka zgłosi się po tego kozaka.....;)"
Ktoś w tym wątku tak twierdził, śmieszku? Nikt. Sam z własnej dupy wyciągnąłeś takie twierdzenie, bo ta dupa Cię zapiekła.
"Szkoda ze nie odniosłeś się do ostatniego zdania,jako wierny kibic talentu Pana P. zapewne posiadasz takie informacje co?"
Dlaczego mam się do tego odnosić? Twierdziłem kiedyś tak? Napisałem Ci wyżej to:
"Czasem wystarczy odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu. Dla Papszuna był to Raków i deprecjonowanie wyciągnięcia klubu z niższych lig do MP jest śmieszne. Może i do końca życia nie osiągnie niczego więcej, ale co z tego? Tam i wtedy był wielki."
Umiesz czytać ze zrozumieniem? Za trudne było? Więc dlaczego pytasz mnie o jego dalsze losy i dlaczego mam Ci w ogóle na takie pytanie odpowiadać, skoro nigdy nie poruszałem tego tematu, ani nie twierdziłem, że jest geniuszem? Ośmieszasz się tylko.
"Każdy ma prawo do swojego zdania,najwidoczniej Ty widzisz tylko swój punkt widzenia;-)"
Jaki Ty masz punkt widzenia? O czym Ty piszesz w ogóle? Jaki jest mój? Zacytowałem mój wpis. Coś w nim jest nieprawdziwego? Człowieku, Ty nie wiesz już, co tu smarujesz.
"Żyj sobie w tej Czestochowskiej bańce,zobaczymy jaki bedzie kolejny ruch tego Pana"
Kolejna skucha. Oczywiście muszę być z częstochowskiej bańki, bo przecież każdy inny jechałby po Papszunie, jak Ty. A Ty z poznańskiej bańki wyjdź, bo to lechici lubią wyzywać Papszuna. A raczej lubili, bo po wywaleniu Brombiego zaczęły się pojawiać głosy, żeby go zatrudnić. Widzisz jak to fajnie wpasować kogoś do szuflady? Łatwiej Ci spozycjonować "wroga", kiedy to robisz?
Nie ma sensu w Twojej pisaninie. Walczysz z tezami, które sam stawiasz, a których nikt inny nie podnosi. I jeszcze jesteś z tego dumny. Chyba tam w głowie hula wiatr.
0
@Linghunter88 Jeśli nie starcza Ci rozumu, by obejrzeć i zrozumieć, o czym mowa, to szkoda na Ciebie czasu. Kiedy podobna sytuacja spotka kogoś z Twojej rodziny (czego nie życzę), mam nadzieję, że też będziesz takie pytania zdawał ofierze i kwitował jej odpowiedzi "xd". Nie masz wyobraźni ani dość intelektu, żeby przeanalizować materiał dowodowy i wyciągnąć wnioski. Zamiast tego bronisz "swojego" i śmieszkujesz z poważnej sprawy. Tyle, że w necie. Bo w życiu już byś nie był taki cwany. Klapki na oczy i zamiast prawdy, szukasz potwierdzenia własnych uprzedzeń. Wstyd.
2
@Ojciec5tkidzieci I hasło dla niego: "Prowadź nas jak Wisłę!"