Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@tristan87 I to tutaj są prawdziwe ludzkie dramaty, a nie na Ukrainie, czy przy granicy.
0
@Luciano99 "Michael Kucharczyk inteligencją nigdy nie grzeszył"
Czyli po zakończeniu kariery idealnie wpasuje się w Twoją ekipę z warsztatu.
0
@FcPortoFan1999 Najlepsi są zawsze ci, którzy nie grają. Ja pamiętam mecze, w których i Ivi nie błyszczał. Im dłużej go nie ma, tym bardziej ludzie wyolbrzymiają dokonania i koloryzują wspomnienia. Zobaczymy co pokaże, kiedy wróci.
1
@Arden Jestem kibicem Barcelony, po prostu rozumiem, że on robi to, co dla niego najlepsze. Jest Francuzem i nawet jeśli przejdzie do Realu, to nie wyleci na inną planetę. Nadal będzie Francuzem i palenie mostów w rodzinnym kraju i mieście byłoby głupotą.
1
@TR3YWAY Ty, a jak Tobie się przedłuży zabieg, bo coś poważniejszego wyjdzie, to nie pogniewasz się, jak Cię w połowie wywali z fotela, żeby przyjąć kolejnego pacjenta o czasie? Bo do tego cała sprawa się sprowadza.
0
@Don-Corleone "PS. Ostatnie posty na miękko, tera czas na twardo!!!"
Przy takich problemach ze stolcem, idź Ty lepiej do lekarza. A nie, przecież masz na miejscu :).
0
@FcPortoFan1999 Mitologizujesz tego Lopeza. Tak jakby tylko on mógł uratować Raków. A wróci i okaże się, że niczego to nie zmieni.
6
@norbi77 Bo on z takimi jak Ty nie gada. Zakomunikował Vegecie. KMWTW.
0
@Arden Ofc, może być dokładnie tak jak piszesz. Jednak odmowa pójścia na kolację (przynajmniej dla mnie) to byłoby po prostu co najmniej niegrzeczne.
0
@FcPortoFan1999 On już w Rakowie był i nie sądzę, żeby chcieli do tego wracać. Poza tym zwróć uwagę, jak sam się ograniczasz. Szwarga albo karuzela. A przecież to nie są jedyne dwie opcje. Raków to nie Puszcza (z całym szacunkiem), że ma mały budżet. Chociaż nawet ciekawiłoby mnie, co taki Tułacz by zdziałał przy możliwościach klubu z Częstochowy.
0
@Arden Jasne, masz rację. Ale sam to zauważyłeś, nie codziennie je się kolację z takimi osobami. Czemu więc odmawiać? Wyglądałoby to co najmniej dziwnie.
0
@FcPortoFan1999 Może i uruchomi, ale co z tego? Jaka jest alternatywa? Coś zrobić muszą, bo jak tak dalej pójdzie, to nawet do miejsca premiowanego pucharami się nie doczłapią. Choć tutaj akurat trwa zażarta walka o to, kto będzie niżej.
0
@derus Czasem wystarczy odpowiednia osoba w odpowiednim miejscu. Dla Papszuna był to Raków i deprecjonowanie wyciągnięcia klubu z niższych lig do MP jest śmieszne. Może i do końca życia nie osiągnie niczego więcej, ale co z tego? Tam i wtedy był wielki.
3
@Arden "Patrząc na informacje i to że, poszedł na kolację z Szejkiem i Prezydentem dużo pokazuje, gdyby był w 100% zdecydowany to nie poszedłby negocjować na kolację a Szejk nie przyleciałby gdyby Kylian byl zdecowany na transfer do Realu."
Bez przesady. Co mu szkodziło iść i się najeść za friko? Ryzyko żadne, bo cyrografu nikt nie żąda, a odmowa mogłaby jednak zaszkodzić. To dobre zachowanie z jego punktu widzenia.
1
@A4ron "Praktycznie ten sam skład a kompletnie inne wyniki."
Bez przesady. Nie ma cracka Gutovskisa.
2
@Kuba_1 Durny Perez, nawet na kolację go nie zaprasza i myśli, że Kylian przejdzie, żeby w Realu głodować.
0
@FcPortoFan1999 Skąd wiesz? I powtarzam, to nie jest moje zadanie. Skoro to nie jest moje zadanie, to nie jest też żaden argument na poparcie Twojego podejścia. Bo to Raków ma duży sztab i pieniądze, i to Raków powinien skanować rynek. To, że ja czy Ty nie mamy obecnie żadnego kandydata, nie znaczy, że oni również. "Siedźmy w gównie, bo nie ma widoków na wyjście z niego" to żadne podejście. Historia, nawet w naszej Ekstraklasie, pokazała, że czasem nieoczywiste wybory się sprawdzają. A czasem nie. Jednak kto stoi w miejscu, ten się cofa.
0
@FcPortoFan1999 To nie moje zadanie i nie mnie za to płacą. Papszuna niech poproszą. Albo Xaviego. Raków ze Szwargą czeka degrengolada, przecież to widać. Ile kasy wydali na transfery, a jest coraz gorzej.
0
@Linghunter88 Nagrania z monitoringu, że nie? Co to za argument kretyński?
Może obejrzyj?
1
@Pedri16Future Jeszcze by mu przytrzymał kolejną dziewczynę. Chyba, żeby to była jego siostra. No ale może wtedy też.
8
Zachowanie klubu jest dobre pod tym względem, że poczekali do wyroku, a nie skasowali go od razu, jak tylko pojawiły się oskarżenia. Wiele innych klubów nie miało podobnego podejścia. Co do twierdzenia niektórych, że Alves był i jest naszą legendą, to mam pytanie - Figo także? Czy tutaj wybieramy hipokryzję? Bo gwałt to jednak dla Was niższy kaliber, niż zmiana barw na te znienawidzone?
0
@FcPortoFan1999 I jak tam, nadal chcesz dać Szwardze kolejny sezon? Przecież tam się nic nie zgadza. Tragedia i kompromitacja.
0
@Gruak Skoro ten "mało istotny fakt" wpływa na to, komu byś uwierzył, to jak możesz twierdzić, że nie ma znaczenia? Wg mnie również "nie chciało Ci się weryfikować" jak wyglądają ustalenia i podszedłeś do sprawy tak jak spora część osób tutaj, czyli "na pewno skok na kasę, sama chciała, a teraz wykorzystuje pozycję piłkarza". To prawda, że jest sporo takich sytuacji, ale to nie jest wina dziewczyny ze sprawy Alvesa. Ciąg zdarzeń i zachowań wskazuje, że akurat w tym przypadku Alves jest śm..., a dziewczyna ofiarą. Ale do tego trzeba szukać prawdy, a nie potwierdzenia własnych uprzedzeń.
5
@Bykunn Przecież były. Nie na taką skalę, ale były. O Agrounii słyszałeś? O tym, skąd się wziął Kołodziejczak wiesz?
1
@Kgorecki2500 Przesadzasz. Z tego, co można tu czasem wyczytać, zioła z każdego innego regionu wydają się być równie dobre. Przynajmniej dla użytkowników.
1
@Sulimo Marky Mark to spoko gość.
0
@urbipl "Pan na wózku pokazał się ."
A dzielni reporterzy skorzystali z okazji i uciekli.
0
@Awtameok_Klana Jeszcze jakieś rewelacje oparte nie na faktach i ustaleniach, ale na własnych wyobrażeniach i fantazji? Napisałem Ci, żebyś się najpierw zorientował, ale jak widać nie zrobiłeś tego, bo nie zależy Ci na prawdzie, tylko na potwierdzeniu własnych uprzedzeń. Nara.
0
@FcPortoFan1999 Ooo, super, już pędzę oglądać. Cenię jego wyważone i merytoryczne opinie, wyrażone opanowanym tonem.
0
@bartekvisca Przekręt wymyślony po to, żeby ściągać kasę za nic.