0

@jacobFCB To ten nowy skład Legionu Samobójców? Wygląda, jakby go robił Disney.

0

@barcelonaLM Nieistotne. Ważniejsze, że jednak uznałeś za zasadne poświęcenie na to czasu. Z nieznanych mi przyczyn :).

1

@HighestInTheRoom "Gościu, ty masz gorszy kompleks Lewego niż ambasadziarze na punkcie Ronaldo, a to już spore osiągnięcie xD"
No nie wiem. Raczej fiksację na punkcie Argentyny i każdej rzeczy, która jej jest. Dziś widziałem jak jeden pisał o Martinezie per "Dibuś kochany", czy podobnie. To dopiero jest faza. Ciekawe, czy są pluszaki w kształcie tego bramkarza? "Mamo, kup mi Dibusia".

2

@AlexDark00 Czasy mamy takie, że na bezrybiu i rak ryba, a wśród ślepców jednooki królem. Nie zauważyłem, by jakoś masowo strzelały szampany. Mecz nędzny, ale wygrany, a Robert wykonał swoją robotę. Mamy płakać i narzekać?

0

@FcPortoFan1999 To prawda, ale dlaczego? Łączą to go głównie pismaki. Jedyna poważna sprawa, to była chyba kadra. Może czeka, aż się Probierz przewróci i sobie głupi ryj rozwali? Bo za granicę to raczej nie pójdzie, ciężko by mu było bez znajomości języka.

1

@AlexDark00 Kolego. "Cesarzowi co cesarskie, a Bogu, co boskie". Warto byś o tym pamiętał. Ganić, kiedy jest za co, ale też chwalić, kiedy są powody. Inaczej nikt nie będzie Cię brał poważnie, bo "krytyka" dla samej radości z dowalenia, pokazuje tylko, że nawet nie starasz się być obiektywnym. No i chyba nie chcesz być w jednym klubie z panem "Cotozabzdury"?

1

@HighestInTheRoom Ok. Ale dla mnie "hejtus Lewego" jest tutaj tylko jeden i od dawna smacznie śpi :).
Edit: E nie, jest też ten Mroczny Aleksander Plus Zera, przypomniało mi się! :)
Edit2: No i fakt, to on.

0

@FcPortoFan1999 Nie no, wtedy by przedłużył wcześniej. To taka miłość, jak z laską, która wraca do Ciebie dopiero, jak nikt inny jej nie chce i mówi, że to zawsze byłeś Ty :).

4

@barcelonaLM Jednak skłonił Cię do wykonania całej tej bezsensownej roboty i napisania o tym, co jeszcze bardziej nakręci hype na niego i zasięgi. Dałeś się wciągnąć w jego gierkę. :)
Edit: Widzę, że Twoim śladem poszli też inni. Prawie viral :).

3

@MesQueUnClub96 Raczej walczyk.

0

@FcPortoFan1999 A nie byłoby to trochę przyznaniem się do pewnej porażki?

2

@Luciano99 "Dodi po stracie ojca wszędzie doszukuje się spisków, wczoraj się zdziwił, że podałem mu szklankę wody przy robocie i nie odliczyłem tego z wypłaty"
A wie, że woda była z sedesu?

1

@Borneo Nie bądź taki skromny. Przecież regularnie się tam kłujesz, co i rusz przypominasz albo boostujesz.

0

@HighestInTheRoom A co to za bzdury? On jest chyba obecnie na wygnaniu?

0

@FcPortoFan1999 Nie no, teraz to bez sensu. Muszą dotrwać do końca sezonu i ewentualnie szukać w międzyczasie.

0

@tristan87 Nie. Nie mam obowiązku znać wszystkich kont. Ale uznaj mój komentarz również za satyryczny i wszyscy będą zadowoleni.

2

@HighestInTheRoom "I dlatego ruskie służby zatrzymują osoby chcące go upamiętnić paląc znicze xD"
Nie no, a jaki to ma związek z tym, w jaki sposób umarł? Nawet jakby na środku miasta trafił go piorun z jasnego nieba, to i tak by te osoby zatrzymywali, bo im chodzi o to, żeby nie pozwolić na zrobienie z niego męczennika i legendy. Choć może mieć to odwrotny skutek.

0

@tadzik447 Rozumiem. To też prawda, ale on był pasjonatem książek i gier, zwolennikiem podążania za lore. Jednak dla mnie nie pasował na Geralta. Za duży i napakowany. Ale ja jestem wychowany na Żebrowskim :).

0

@FcPortoFan1999 E nie, ja mam inne wrażenie. Za Papszuna miałem większą pewność, że wygrają. Teraz to taka ekstraklasowa Barca. Tudor w wywiadzie powiedział kiedyś, że obecny trener daje im więcej swobody. Może to dlatego są (czy też raczej wyglądają na) słabsi? U Papszuna były schematy i wkute automatyzmy, więc nawet słabsi piłkarze wyglądali na dobrych, bo łatwiej powtarzać wyuczone ruchy. Teraz ta swoboda może ich gubić, bo wymaga artystów, nie rzemieślników.

6

@MESSIah16 Spokojnie, to tylko plotki. Zaraz (nomen omen) przyjdzie @Borneo i pięknie nam wszystko wyjaśni. Z drugiej strony, w Rosji sekcja raczej wykazuje, co ma za zadane wykazać, więc jestem dosyć sceptyczny w przyjmowaniu ich rewelacji na słowo. W końcu rzeczony @Borneo po 20 dawkach i 10 boosterach nadal funkcjonuje. Wciąż jednak czekamy na szczepionkę przeciwko dys-wstawcochcesz.

0

@takisobiektos Zawsze mogą załatwić mu powołanie do wojska i deport, w razie gdyby fikał :).

0

@FcPortoFan1999 W takim sensie zgoda, ale chodziło mi o to, że nie ma już takiego wrażenia, jak za Papszuna, że przyjeżdża Raków i łatwo nie będzie. Ześrednili się ze Szwargą. Coś jak Barcelona, każdy ma szanse urwać punkty.

3

@FcPortoFan1999 I to już trochę lepiej wygląda. Ale jedna Cebula wiosny nie czyni. Zwłaszcza, że on chyba i tak jest już na wylocie.

0

@Amidamaru Czyli pewnie nasi już ich obserwują. Lubimy takich cracków.

0

@FcPortoFan1999 Takie zwycięstwo niczego nie zmienia. Słabi są w tym sezonie i tyle.

0

@tadzik447 Wiedźmina zniszczył Netflix, ale zgodzę się, że do roli Geralta trochę zbyt grubo ciosany i za duży/szeroki.

0

@Popitek12 The Rock to już dla mnie Black Adam. Szkoda, że raczej nie będzie kontynuacji.

1

@ElTomas
- Xavi, dlaczego masz takie wielkie oczy?
- Żeby lepiej widzieć winę innych!

0

@RafiVeB Kurna, a ostatnio napisałem mu, że nie dostałby tam roboty. Straszliwie się można - nomen omen - pomylić.

0

@Bilon87 Jasne. Tłumaczysz się równie żenująco, co Xavi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?