- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1365 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
56 odpowiedzi
Marcelinho99
3
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
gumaz
1
Jak macie do wyboru to zimno czy komary ?
21 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1365 Culés
1
I Zwoliński zamienia ten rzut karny na bramkę w samej końcówce.Od 0:1 do 2:1.Parę minut,pozostało jeszcze Piastowi.
0
@FcPortoFan1999 Takie zwycięstwo niczego nie zmienia. Słabi są w tym sezonie i tyle.
0
@Dari0G Mimo wszystko zmienia dość sporo,bo pomimo meczu zaległego to Oni są minimalnie lepsi w tabeli od Legii i zmniejszają stratę do Jagi i Śląska.
0
@FcPortoFan1999 W takim sensie zgoda, ale chodziło mi o to, że nie ma już takiego wrażenia, jak za Papszuna, że przyjeżdża Raków i łatwo nie będzie. Ześrednili się ze Szwargą. Coś jak Barcelona, każdy ma szanse urwać punkty.
0
@Dari0G Ogólnie to Raków czy to za Szwargi,czy jeszcze za Papszuna nigdy za pięknie nie grał i raczej męczył się i szarpał z każdym o punkty.
0
@FcPortoFan1999 E nie, ja mam inne wrażenie. Za Papszuna miałem większą pewność, że wygrają. Teraz to taka ekstraklasowa Barca. Tudor w wywiadzie powiedział kiedyś, że obecny trener daje im więcej swobody. Może to dlatego są (czy też raczej wyglądają na) słabsi? U Papszuna były schematy i wkute automatyzmy, więc nawet słabsi piłkarze wyglądali na dobrych, bo łatwiej powtarzać wyuczone ruchy. Teraz ta swoboda może ich gubić, bo wymaga artystów, nie rzemieślników.
0
@Dari0G Tylko Ja też nie widzę jakiegoś dobrego kandydata na następcę w chwili obecnej.Chyba nie będą szli w desperację typu Michniewicz/Brzęczek.
0
@FcPortoFan1999 Nie no, teraz to bez sensu. Muszą dotrwać do końca sezonu i ewentualnie szukać w międzyczasie.
0
@Dari0G Chyba że Papszun powróci.
0
@FcPortoFan1999 A nie byłoby to trochę przyznaniem się do pewnej porażki?
0
@Dari0G Raczej zwyczajna miłość do tego klubu.
0
@FcPortoFan1999 Nie no, wtedy by przedłużył wcześniej. To taka miłość, jak z laską, która wraca do Ciebie dopiero, jak nikt inny jej nie chce i mówi, że to zawsze byłeś Ty :).
0
@Dari0G Bo póki co to Papszun jest tylko z kimś łączony,ale konkretnej oferty nie ma.
0
@FcPortoFan1999 To prawda, ale dlaczego? Łączą to go głównie pismaki. Jedyna poważna sprawa, to była chyba kadra. Może czeka, aż się Probierz przewróci i sobie głupi ryj rozwali? Bo za granicę to raczej nie pójdzie, ciężko by mu było bez znajomości języka.