0

@tadzik447 Dokąd truchta nocą jeż? Możesz wiedzieć, jeśli chcesz.

0

@Forsyth Być może. Ale to nie od Realu powinniśmy się uczyć postawy.

0

@kanver_ Na pewno. Zaobserwowałeś może, że gdy idziesz po wodę, na świecie dzieją się inne, znacząco zmieniające rzeczywistość rzeczy? Na przykład @Moderacja kasuje całe wątki?

0

@LjakRoberciik Xavi gra. Z Laportą. Ale ten pierwszy już się chyba poddał.

0

@Luciano99 To nie nóżki, to kolumny.

0

@Emhyr To prawda. Jak jakiś Kareem Abdul-Jabbar w walce z Brucem Lee.

0

@Emhyr No i się wyjaśniło.

1

@MESSIah16 Sam Mbappe też jeszcze o tym nie wie. Na razie tylko dziennikarze.

0

@Emhyr Ale on chyba nie napisał, że to jego noga. To może być taki przypadek, jak z Janoszek i "jej" nagrodą dla najlepszej aktorki.

1

@Szmulek Jednak w komentarzach trafnie zauważają, że nie napisał, że to jego noga. Ciekawe. To coś jak Janoszek.

2

@MESSIah16 Stary, kto jak kto, ale akurat my nie powinniśmy się śmiać z czyichś nietrafionych transferów za grubą kasę.

0

@Rewolucja123 Ta, już widziałem. Racja.

1

@VamosRakieta Wydaje mi się, że nie ma to znaczenia. O takim niewolnictwie mówią ludzie, którzy nigdy nie byli zniewoleni.

0

@abram3k No to na tym z ranami ma tatuaż, tylko niżej. Fajnie by było obie nogi zobaczyć na tym treningu.
Edit: A dobra, nie otwierałem tweeta, tylko patrzyłem na foto tutaj, na LR, a jest ucięte. Ma tam jakiś krzyż, czy coś. Masz rację.

3

@abram3k Ale to ta sama noga chociaż?

2

@VamosRakieta On i tak ma łatwiej, bo zawsze może pojechać Viniciusem: "Rasiści!"

2

@Isso89 Przecież żyje.

0

@JordiAlbion Zielke to solidna firma.

0

@katalonczyk987 W kilka dni lutego zrobił więcej wyświetleń, niż KS przez cały styczeń. Na pewno to zasługa świeżości projektu i ciekawości ludzi, ale tam są zaangażowane naprawdę interesujący osoby. Jeśli się nie pobiją, to może być fajny kanał.

0

1

@Klejnot_Nilu "Domniemana ręka skończyła się bramką, w takich sytuacjach VAR może interweniować. Nie może interweniować kiedy sędzia podejmuje małe decyzje pokroju żółtej kartki, rożnego, autu itp."
Nie, nie może. Nie kłam. Zostało to już wyjaśnione. Decyzją sędziego było nieuznanie bramki z uwagi na rękę. Materiały video nie pozwalały na uzyskanie 100% pewności, czy dotknął częścią legalną, czy nielegalną i w takim przypadku VAR nie powinien w ogóle reagować, bo nie było podstaw. Twoje mataczenie w tak podstawowej sprawie potwierdza tylko moją diagnozę o tym, co tu robisz. Nara.
Edit: Aha, i żeby było jasne. Moim zdaniem bramka powinna być uznana. Nie zmienia to jednak niczego w kwestii Twoich podwójnych standardów.

2

@Culer9002 "proponuje o madryckim przekopywaniu sędziów"
Niestety nikt ich nie chce przekopać. A czasem by się przydało.

17

@MesQueUnClub96 Zdecyduj się. Albo z Tobą, albo o czymś ciekawym.

4

@Comentateiro I po co to wyśmiewanie tych, którzy NIE STAJĄ na wysokości zadania? Nie każdy umie i nie każdy może :).

3

@Klejnot_Nilu No tak, VAR tutaj nie mógł, ale domniemaną rękę Viniciusa to już mógł? Przestań racjonalizować. Zgadzam się, że sędziowie mylą się w każdym meczu, ale Ty zawsze usprawiedliwiasz ich kiedy mylą się na korzyść Realu, albo na niekorzyść Barcelony. Nie jesteś w najmniejszym stopniu wiarygodny w tym Twoim pozorze bezstronności.

6

@DonMatteo901 "Postawmy na małe, przydomowe elektowienki."

2

@Comentateiro No tak, nie zastanowiło Cię, czemu sam nie płacił, tylko polecił zrobić to Tobie? Kasztany najlepiej wyciąga się z ognia cudzymi rękami.

2

@Comentateiro Zatem zatrzymanie Cię zaskoczyło? :)

3

@FutureFCBarcelona Nasza legendarna pantera obecnie ustawia mecze, korumpuje i pozwala się korumpować, grozi i zastrasza, a także podżega do przemocy. Wszystko to w kameruńskiej federacji. Naprawdę, teraz lepiej szukajmy innych wzorców.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?