- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1644 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
2
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
48 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1644 Culés
8
Adrián Sánchez:
"Gdybym był Xavim, zdjąłbym drużynę z boiska. W życiu czegoś takiego nie widziałem, w Almerii i dzisiaj. Surrealistyczne."
1
@barcanawieki ja bym takie coś rozważył na miejscu xaviego. Inaczej nie wygrają z tym
0
@barcanawieki Zwykły błąd sędziego którego VAR nie mógł naprawić, nie widział dokładnie nogi Roque a mogła trafić w piszczel co już byłoby bezdyskysjnie drugą żółtą kartką.
Sędziowie mylą się w każdym meczu, a tu narracja jakby się mylili tylko w meczach Barcelony i Realu.
3
@Klejnot_Nilu No tak, VAR tutaj nie mógł, ale domniemaną rękę Viniciusa to już mógł? Przestań racjonalizować. Zgadzam się, że sędziowie mylą się w każdym meczu, ale Ty zawsze usprawiedliwiasz ich kiedy mylą się na korzyść Realu, albo na niekorzyść Barcelony. Nie jesteś w najmniejszym stopniu wiarygodny w tym Twoim pozorze bezstronności.
0
@Dari0G Domniemana ręka skończyła się bramką, w takich sytuacjach VAR może interweniować. Nie może interweniować kiedy sędzia podejmuje małe decyzje pokroju żółtej kartki, rożnego, autu itp.
Zwykłe odwołanie i czerwoną kartkę cofną, a tu już ludzie idą w narrację że nawet pierwsza za uderzenie łokciem się nie należała i Perez zapłacił żeby dali Roque dwie żółte, bo dzieciak strzelił 2 bramki i w sumie to czemu mu nie dać. Bo przecież na pewno to właśnie Roque jest zawodnikiem którego należy wyeliminować, a nie któregoś z lepszych graczy.
1
@Klejnot_Nilu "Domniemana ręka skończyła się bramką, w takich sytuacjach VAR może interweniować. Nie może interweniować kiedy sędzia podejmuje małe decyzje pokroju żółtej kartki, rożnego, autu itp."
Nie, nie może. Nie kłam. Zostało to już wyjaśnione. Decyzją sędziego było nieuznanie bramki z uwagi na rękę. Materiały video nie pozwalały na uzyskanie 100% pewności, czy dotknął częścią legalną, czy nielegalną i w takim przypadku VAR nie powinien w ogóle reagować, bo nie było podstaw. Twoje mataczenie w tak podstawowej sprawie potwierdza tylko moją diagnozę o tym, co tu robisz. Nara.
Edit: Aha, i żeby było jasne. Moim zdaniem bramka powinna być uznana. Nie zmienia to jednak niczego w kwestii Twoich podwójnych standardów.