0

@MESSIah16 To są takie kobiety? Straszne!

11

@Danny Gaucho A niech no @wpwelement spróbuje skasować taki post! Spotkamy się w sądzie. W Gdańsku.

2

@Szklaner Obsadzenia w obwodzie. Kaliningradzkim.

0

@TR3YWAY Transfer do Barcelony.

0

@MESSIah16 Nie dziwię się Biedroniowi. Pytali go "Czy nadal bije pan swoją matkę?" i kazali odpowiadać wg nauk Jędraszewskiego. Nic dziwnego, że się zbulwersował.

0

@Kengo Pewnie wszędzie da się znaleźć takich ludzi :).

1

@Pawci023x Odpisałem nie tam, gdzie chciałem, więc kasuję. Sorki.

2

@Allbi I jak weźmiesz lustro i ustawisz naprzeciw ekranu i tego zdjęcia, to książka się magicznie odwróci? Ściągnij sobie je na kompa i zrób horizontal flip, a potem vertical. I powiedz mi, w którym to odbiciu numery stron znajdą się na dole? Nieźli mózgowcy na tym TT.
Edit: Nie trzeba nawet patrzeć na umiejscowienie numerów stron, wystarczy zobaczyć, jak tekst jest łamany na danej stronie, żeby potwierdzić, że książka jest do góry nogami.

1

@TR3YWAY A filmy ogląda od końca.

1

@Kamiloza91 Też dziadami. I co do zmienia dla nas? :) Naprawdę, ciekawe masz podejście. Jak nasi dzielni przywódcy w klubie. Pozytywne odczucia, panuje optymizm, szkoda czasu na gości burzących nasze samozadowolenie. Najlepiej ich przegnać, to pozwoli rozprawić się z problemami, bo nikt ich po prostu nie będzie nam podsuwał pod nos - a jak dowodzi taktyka strusia wsadzającego głowę w piasek - skoro ja nikogo nie widzę, to i mnie nikt nie widzi :).

5

@Lionel_Messi10 Znowu unik. Sam pisałeś o Tito, przecież Cię zacytowałem i odniosłem się do TWOICH słów. Ty poważny jesteś?

2

@MarioVeB! Nie to, co Ty i RL9, prawda? Bronisz klubu i zawodników jak lew, no chyba, że chodzi o niego, wtedy już można jechać, prawda?

2

@D10SLEO Spasigrys.

3

@MarioVeB! Czyli, że co? Przegrali, więc już kij z urodzinami? Słabe to trochę. I w jawny sposób przeczy Twojemu " jedno z powodów i URODZINY Xaviego" a wskazuje raczej na "AWANS DO PÓŁFINAŁU PK i urodziny Xaviego" :)

5

@Lionel_Messi10 Przecież Ty masz argumentację dziecka: "Tak, bo tak". Skąd Ty możesz wiedzieć, co by wygrał, a co nie? Śmiać się chce widząc taki "argument". Ile lat Ferguson był trenerem MU? A po ilu latach zdobył w ogóle jakiś tytuł dla tego klubu? O LM nawet nie wspominam. Nikt by mu nie dał w dzisiejszych czasach 26 sezonów, wyleciałby na początku, bo zespół nic wielkiego nie pokazywał. Dodatkowo sam wskazał swojego następcę, który, delikatnie pisząc, nie osiągnął wiele. Skąd wiesz, czy tak samo nie byłoby z Tito? Co to w ogóle za argument "Tito był takim samym geniuszem co Pep i stąd mam pewność że gdyby nie choroba to wygrał LM albo nawet więcej by wycisnął z Barcy." Żaden. Jedynie Twoje wyobrażenie.

0

@niko7nike "Mówię też o tym że widziałbym go w roli naprzyklad dyrektora La Masii bo naprawdę uważam że tam by robił dobrą robotę,"
No tak, ale na jakiej podstawie tak uważasz? Kiedy przychodził do nas, sporo osób pisało, że to może za wcześnie, że nie ma doświadczenia w Europie, że powinien potrenować najpierw inny klub, itp. Ale przynajmniej kogoś w ogóle wcześniej trenował. A czy był już takim dyrektorem? Czy wie, z czym się to w ogóle je? Nie wyrokuję, że na pewno byłby niewypałem, ale czy zasadne jest, żebyśmy dalej obsadzali stanowiska nie wg umiejętności, a za zasługi? Moim zdaniem nigdzie nas to nie zaprowadzi.

1

@Ojciec5tkidzieci I po zapoznaniu się z tą historią, pamięć podsuwa to:


0

@Culer9002 Jeżeli nie zechce odejść, to klub może sobie decydować. O treści komunikatów medialnych.

6

@wawrzyn1 Ale, że co, za mało? :)

0

@niko7nike "Też uważam że Xavi powinien odejść mimo dozgonnego szacunku za karierę piłkarską. Widzę go np w roli dyrektora akademii. "
No tak, jako trener się nie sprawdził, to go awansujmy gdzie indziej, może się uda tym razem. Proponuję zrobić go szefem sztabu medycznego, a nuż wypali? Właśnie przez takie podejście jesteśmy w miejscu, w którym jesteśmy. Bo nie patrzymy na kompetencje, ale na dawne zasługi (na całkowicie innym polu), szacunek, wdzięczność, powiązania rodzinne albo biznesowe, itp.

2

@bartekvisca Chodziło im pewnie o Bilbao.

11

@don'T.R.I.P.e Okazało się, że to żart, więc teraz wszyscy oburzeni reakcją. A w USA przed zniszczeniem WTC wywiad miał informacje o podejrzanych działaniach i to zignorował. Dobrze się mądrzyć po fakcie, kiedy już wiadomo, że nic się nie stało. Ale gdyby się stało, to te same osoby byłyby oburzone, bo "Jak to, wiedzieli i nic nie zrobili?"

0

@BarcaToSensZycia Przecież na początku miał sporo kontuzji.

1

@blakkudium Raczej "o Lewego" albo "samobój Lewym" :)

0

@Deviler Co, cieszysz się, że konkurencja dostała po dupie? :)

3

@MarioVeB! Otwórz sobie stronę główna KS i popatrz po samych wyświetleniach tych filmów, które tam są ostatnio. Wczoraj Stanowski wrzucił film na Kanał Zero i może się okazać, że w dobę zrobi więcej odsłon, niż wszystkie materiały KS z ostatniego tygodnia. Po prostu jest tak, jak zwolennicy "KS tylko o sporcie" chcieli. Tak namiętnie oglądali te materiały o sporcie, że robiły 10-30k wyświetleń. Aż okazało się, że trzeba wrócić do tematów pozasportowych i pojawiło się Polowanie, teraz ten program "informacyjny" Winiego, transmisje z sejmu, itp. Ciekawe, co mają do powiedzenia te mordki, które perorowały tutaj, jak to będzie wspaniale bez Stanowskiego i jak KS teraz będzie dla prawdziwych pasjonatów sportu. Czemu nie oglądają i nie ratują projektu? A może jednak nie było ich tak wielu, jak im się wówczas wydawało?
Na przykład taki @_M4rtin, który stwierdził, że "Większość jednak ogląda KS dla nowinek ze świata sportu bo to tego typu kanal. " Jak się okazuje, rzeczywistość wcale nie wygląda tak, jak sobie to wyobrażał.

0

@MOLESTA Skoro to wiesz, pewnie sam też czytujesz.

1

@NeroTFP1 "W mgnieniu oka". Film za grosze, a super mi się go oglądało.

1

@hayek Albo inny słup.

1

@hayek On by mógł się na to zdobyć, żeby tylko udowodnić swoje racje. Zresztą w jego przypadku to nie musiałby być balkonik, raczej całą loggia, albo i w ogóle taras.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?