Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Ojciec5tkidzieci I po zapoznaniu się z tą historią, pamięć podsuwa to:
0
@Culer9002 Jeżeli nie zechce odejść, to klub może sobie decydować. O treści komunikatów medialnych.
6
@wawrzyn1 Ale, że co, za mało? :)
0
@niko7nike "Też uważam że Xavi powinien odejść mimo dozgonnego szacunku za karierę piłkarską. Widzę go np w roli dyrektora akademii. "
No tak, jako trener się nie sprawdził, to go awansujmy gdzie indziej, może się uda tym razem. Proponuję zrobić go szefem sztabu medycznego, a nuż wypali? Właśnie przez takie podejście jesteśmy w miejscu, w którym jesteśmy. Bo nie patrzymy na kompetencje, ale na dawne zasługi (na całkowicie innym polu), szacunek, wdzięczność, powiązania rodzinne albo biznesowe, itp.
2
@bartekvisca Chodziło im pewnie o Bilbao.
11
@don'T.R.I.P.e Okazało się, że to żart, więc teraz wszyscy oburzeni reakcją. A w USA przed zniszczeniem WTC wywiad miał informacje o podejrzanych działaniach i to zignorował. Dobrze się mądrzyć po fakcie, kiedy już wiadomo, że nic się nie stało. Ale gdyby się stało, to te same osoby byłyby oburzone, bo "Jak to, wiedzieli i nic nie zrobili?"
0
@BarcaToSensZycia Przecież na początku miał sporo kontuzji.
1
@blakkudium Raczej "o Lewego" albo "samobój Lewym" :)
0
@Deviler Co, cieszysz się, że konkurencja dostała po dupie? :)
3
@MarioVeB! Otwórz sobie stronę główna KS i popatrz po samych wyświetleniach tych filmów, które tam są ostatnio. Wczoraj Stanowski wrzucił film na Kanał Zero i może się okazać, że w dobę zrobi więcej odsłon, niż wszystkie materiały KS z ostatniego tygodnia. Po prostu jest tak, jak zwolennicy "KS tylko o sporcie" chcieli. Tak namiętnie oglądali te materiały o sporcie, że robiły 10-30k wyświetleń. Aż okazało się, że trzeba wrócić do tematów pozasportowych i pojawiło się Polowanie, teraz ten program "informacyjny" Winiego, transmisje z sejmu, itp. Ciekawe, co mają do powiedzenia te mordki, które perorowały tutaj, jak to będzie wspaniale bez Stanowskiego i jak KS teraz będzie dla prawdziwych pasjonatów sportu. Czemu nie oglądają i nie ratują projektu? A może jednak nie było ich tak wielu, jak im się wówczas wydawało?
Na przykład taki @_M4rtin, który stwierdził, że "Większość jednak ogląda KS dla nowinek ze świata sportu bo to tego typu kanal. " Jak się okazuje, rzeczywistość wcale nie wygląda tak, jak sobie to wyobrażał.
0
@MOLESTA Skoro to wiesz, pewnie sam też czytujesz.
1
@NeroTFP1 "W mgnieniu oka". Film za grosze, a super mi się go oglądało.
1
@hayek Albo inny słup.
1
@hayek On by mógł się na to zdobyć, żeby tylko udowodnić swoje racje. Zresztą w jego przypadku to nie musiałby być balkonik, raczej całą loggia, albo i w ogóle taras.
1
@don'T.R.I.P.e Tyle razy skłamałeś i nie ruszyło to Twojego sumienia? :).
2
@Mario96w "Jak poprosisz ładnie @kamyk_23 to Cię zabierze na skoki spadochronowe "
Może i zabierze, ale znając go, nie ma żadnej gwarancji, że da komuś spadochron. :)
1
@karci0 Skąd ten wniosek? Ma prawo do swojej oceny na podstawie aktualnych danych. A nie napawają one optymizmem.
1
@norbi77 No i znowu muszę się z Norbim zgodzić. Kate jest super. Poznałem się na niej już w Van Helsingu. Występy w Underworldzie jedynie potwierdziły jej klasę.
3
@Tasde Blee, co to za brednie.
"Nie istniał nigdy żaden amerykański sen."
Oczywiście, że istniał. Właśnie dlatego tylu ludzi (z samej Polski) wyjechało i go realizowało. Sama moja rodzina najlepszym przykładem i dowodem. To, że aktualnie nie jest realny, niczego nie zmienia. W 1989 (i kilka lat później) jak najbardziej był. Jeśli twierdzisz inaczej, nie masz o niczym pojęcia, bo jesteś małolatem chcącym zaistnieć. Ja mam doświadczenie z pierwszej ręki, bo moja rodzina po loterii wizowej wyjechała tam i zajebiście prosperowała, dopóki podobni Tobie nie zaczęli dyktować warunków.
"Jest takie powiedzenie, że wyznacznikiem dorosłości jest to, kiedy przestajesz chcieć żyć w USA i cieszysz się, że się tam nie urodziłeś."
Nie ma żadnego takiego powiedzenia. Sam je wymyśliłeś i propagujesz, myśląc, że coś zdziałasz. Skończ z tymi bredniami, bo to jedynie Twój bełkot. To, co się aktualnie dzieje w USA, to wynik działania takich gości jak Ty.
6
@RomanHoffer
"może bieda, przestępstwo i ćpuny na ulicach,"
"Boże jak bardzo bym chciał się tam urodzić i tam wychować.."
No weź, nie podpuszczaj :).
4
@Luciano99 "8 stycznia 22:01 odbiera wypłatę po skończeniu swojej 16 godzinnej zmiany. Otrzymuje w kopercie pokaźny plik gotówki (550zł) i mówi, że jego życie się teraz odmieni."
Warto dodać, że to jego półroczna pensja z kontraktu. Tak korzystne warunki wynegocjował.
Edit: Właśnie sobie uświadomiłem, że pasowałby do zarządu Barcy.
0
@Kazragore To tylko takie zdjęcie, ale faktycznie wygląda, jakby miała zaraz eksplodować :).
0
@Kazragore Tak, to sexy cip... spod Konina.
0
@Rust_Cohle Bez sensu powiedzenie. Nie mam nic wspólnego z jeżami.
0
@norbi77 "Jestem Fagata, sexy ci... spod Konina. D... taka duża, że jej szkoda nie wypinać." "Bandycka jazda" :).
2
@Enerio Może też być tak, że się już zbarcelońszczył. :)
7
@norbi77 Co racja, to racja. Od razu przypomina mi się:
Transformacja z normalnej laski w następcę T-1000.
4
@JarekS Przyjmując logikę Xaviego, to nie połowa, a każdy klub. Bo przecież w ciągu tego czasu, który nasz trener spędził w Barcy, każdy inny klub dokonywał transferów w te albo wewte, zmieniał, wymieniał, przesuwał itp. W zasadzie, to ta budowa nigdzie się nie zakończyła. Szkoda czasu na analizę takich farmazonów, panie JarkuS.
2
@Herbert Daj spokój, to bajkopisarz. Może mieć i 100 wychowanków i co z tego? Liczy się ilu z nich zagra i ile minut. No i czy z tej gry coś wyniknie, poza samą obecnością na boisku - w sensie, czy będą rokować na przyszłość. Na przyszłość w składzie, a nie do wypchnięcia z klubu.
0
@TR3YWAY Do Barcy go. I wystawiać na Viniciusa.