0

@jacob345 Brzmi jak opinia o Borku :).

0

@Bykunn Bo nie masz słownika ortograficznego :)

0

@Bykunn Jak niby "najmniej kasy w budżecie" może zostać "następcą"? A w ogóle, to w ZUSie jest monarchia?

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

Komentarz usunięty

1

@_M4rtin "Większość jednak ogląda KS dla nowinek ze świata sportu bo to tego typu kanal. "
Tak, wyniki oglądalności tego dowodzą. Ty się czytasz? Po co tak kłamać?

1

@ToWinaSedziego Ale mnie rozbawiłeś :)

0

@DLFCB To teraz jakiś deweloper powinien zaprezentować willę w Hiszpanii z kartonu po lodówce za jedyne 3 miliony euro.

0

@Inko "Napisałem, że ZWRACANIE SIĘ do kogoś po nazwisku to oznacza braku szacunku."
Bzdura. Nie umiesz tego nawet ubrać w słowa tak, by wyrazić się zrozumiale. Masz na myśli aroganckie używanie nazwiska w stylu "Kowalski, ty taki i owaki". Zwracanie się do kogoś po nazwisku nie oznacza żadnego braku szacunku. Jeśli lekarz wzywa Cię do gabinetu nazwiskiem, to też włazisz tam i od razu zaczynasz go sztorcować?

"Czy ja rozumiem jakie są mechanizmy tworzenia ksywek? Otóż wiem i rozumiem te mechanizmy i pewnie teraz ciebie zszokuje, ale można je też tworzyć od chociażby imienia! Czyli Mateusz może być Matim! Szok, co?"
Oczywiście, że może. Jak też może być Borkiem, Borasem, Wielkim Borem itp. Tylko ksywki nie wybierasz sobie sam.

"Mam jakieś dziwne wrażenie, że albo masz maksymalnie 12 lat albo chcesz, żeby za takiego ciebie uważać..."
Mam jakieś dziwne wrażenie, że niedługo zwrócisz się do mnie po nazwisku, skoro już zaczynasz takie podjazdy. Daruj sobie to borkowanie.

0

@qbuteq "I takiego właśnie podejścia najbardziej zazdroszczę białym - jesteś zasłużony dla klubu ale jak skopiesz swoją robotę to na to nie patrzymy i wylatujesz."
No przecież ciągle domagamy się zwalniania trenerów i sprzedaży piłkarzy, którzy aktualnie źle wypadają. Nie ma czego zazdrościć, też możemy się pochwalić takim podejściem :).

0

@Inko "No właśnie to ty nie masz racji. "Smoku" to nie "Smokowski", a "Stano" to nie "Stanowski". Co innego mówić do kogoś po przejściu na "Ty" po ksywce, a co innego po nazwisku. Mnóstwo widzów do Borka zwracało się "Mati" i on z tym też problemu nie miał."
A Ty rozumiesz jakie są mechanizmy tworzenia ksywek? Smoku i Stano to są pseudonimy od nazwisk. Tak jak media zagraniczne używają czasem "Lewa" określając Lewandowskiego. Mają je długie, więc ludzie je skracają. Borek ma krótkie nazwisko, za bardzo nie da się go skrócić, więc samo w sobie jest pseudonimem. Jestem przekonany, że taka była intencja widza, jak też jestem przekonany, że Borka wiele razy ktoś wołał "Borek, chodź do nas" itp. I nie miał nic złego na myśli. Borek po prostu się odpalił i tyle.

"Nigdy w rozmowie nie zwracam się do nikogo po nazwisku, bo to jest przejaw braku szacunku."
A to ciekawa teoria, że używanie nazwiska świadczy o braku szacunku. Nowatorska wręcz.

4

@Inko "Mówienie do kogoś po nazwisku. Jeżeli masz dobre intencje to tego nie robisz."
A to nie było czasem tak, że działo się to w czasie akcji "Przejdźmy na Ty"? I wszyscy oni wielokrotnie zachęcali rozmówców do przejścia na "ty" i bezpośredniego zwracania się do nich w czasie dyskusji?

"Gdy ktoś ci zaproponuje przejście na "Ty" to będziesz mówić do niego po imieniu czy po nazwisku?"
No właśnie nie masz racji, bo jeśli poszukasz, to wielu rozmówców mówiło w tych programach "Smoku" czy "Stano" i ci nie mieli z tym żadnych problemów. Jedynie Borek się obruszył na "Borek", czym udowodnił jaki jest naprawdę. Zapatrzonym w siebie bucowatym typem. Powinien zaznaczać na początku, żeby zwracać się do niego "panie" a najlepiej "jaśniepanie" i wszystko byłoby ok.

0

@BartqRKO "Radio weszło w ogóle na siebie nie zarabiało. Robili to zajawkowo. Stanowski o tym kiedyś wspominał przy okazji jakiejś transmisji. Oni tam zarabiali głównie dzięki treściom pisanym oraz materiałom na YT."
Przecież mógł kłamać, to krętacz i manipulant, prawda? :) Strasznie długo do tego dokładali. Poza tym, zapinamypasy też miało kanał YT (z, moim zdaniem, całkiem ciekawymi materiałami) i w niczym im to nie pomogło. Musi chyba chodzić o coś innego? :)

0

@Barcasub Polka galopka.

13

@kynio302 Moje chamstwo? Pisze to do mnie człowiek, który na "gościa" odpowiedział "gówniarzem". Który NIE MA ŻADNYCH ARGUMENTÓW na poparcie swoich tez. ŻADNYCH. Przecież Ty nie umiesz wymyślić NICZEGO, co by potwierdzało Twoje zdanie. KOMPLETNIE NICZEGO. Jesteś tylko malutkim hejterkiem.

14

@kynio302 Ależ mi pojechałeś. A jakieś argumenty? Cokolwiek merytorycznie? Rozumiem, że nie ma na co liczyć. Żałosne.

1

@tribo On się wita ze "Słowikiem", bandziorem, który zastraszał, porywał, torturował i zabijał ludzi. Imponuje mu taki człowiek. Gangster pieprzony. Rozumiesz to? Nie istnieje dla mnie ten typ.

5

@Mankind To nawet nie o to chodzi. Tylko ja się zgadzam z tym, co Stanowski powiedział. Że autorskie programy Borka i Smokowskiego nie pojawiały się od miesięcy. Bo im się, kurwa, nie chciało. Bo i tak dostawali kasę. A ja je oglądałem wcześniej. Lubiłem je. Tyle, że okazali się leniami. Po co się wysilać, skoro ktoś inny robił wyświetlenia i generował kasę? Borek pieprzy coś o tym, że ktoś miał robić, co chce? A co on robił? Albo wczasy w Tajlandii, albo organizowanie jakiejś gali, albo komentowanie meczów w TV. Dzielił się kasą z tych aktywności? Nie, bo były jego, poza KS. Smęcił na każdym zebraniu zarządu, żeby kończyć, bo on się śpieszy. Z jednego nawalony sobie po prostu wyszedł, bo się na coś zdenerwował. No kuźwa i on śmie coś mówić podniesionym tonem o biznesie, o samowolce, o zasadach? A jak nie chciał prowadzić HP, bo go o kopyto pytali? Do cholery, co on sobie wyobraża?

12

@kynio302 Gościu, nie kompromituj się. To jedyne, co byłeś w stanie po takim czasie wymyślić, żeby obronić swoją tezę? Przecież to żałosne. Żadnych konkretów, tylko lanie wody. Masz coś sensownego do powiedzenia, czy zatrzymałeś się na "Stanowski jest be!"? No błagam.

0

@norbi77 No patrz, a Weszło FM działało wcześniej (edit: jak napisałem wyżej, uważam, że to za jego sprawą Smok i Twaro uznali, że im też się tak uda) i jeszcze długo potem. Jeszcze jakieś teorie?
Edit:
No i mieli kanał YT. Jak napisałem, lubiłem oglądać tam materiały. Zapraszali fajnych gości, wg mnie były ciekawe rozmowy. Ale też padł. Ciekawe czemu?

0

@norbi77 To, że Ty nie znałeś, nic nie znaczy. Nie używaj słowa "każdy", bo tego nie wiesz. Już napisałem, jak skończył wcześniejszy projekt Smokowskiego, którego wg Ciebie "każdy" kojarzył. I jak się Smokowski na nim wybił.
Edit:
Przecież założył. Weszło.

1

@tribo No właśnie, moim zdaniem, ma bardzo duży, bo obala całą tę narrację, że to czar nazwiska tak działa i, że gdyby KS był tylko o sporcie, to urósłby tak samo. A to gówno prawda, bo poprzedni projekt Smokowskiego miał oba te czynniki i się zesrało szybko. A jestem przekonany, że wzorowali się na Weszło FM wtedy i sądzili, że tak samo dadzą radę. Radia nie bardzo słuchałem, ale ich materiały na YT bardzo lubiłem sobie w tle puszczać i słuchać. Okazało się jednak - powtórzę kolejny raz - że ich nazwiska nic nie znaczą, a ograniczenie się do materiałów sportowych tak naprawdę podcina nogi.

14

@kynio302 Nie odpowiadaj pytaniem na pytanie, to ja zapytałem pierwszy i poprosiłem o konkrety, zamiast Twoich fantazji. To po pierwsze. Po drugie, odpowiem jednak. Po tym, że Borek i Smokowski odpalili się pierwsi, podczas kiedy Stanowski nie wspominał o nich praktycznie wcale. Dostali odpowiedź, po której zorientowali się, że to jednak ich przerasta, obsrali się i Smokowski stwierdził, co stwierdził. Stanowski podał konkrety, do których mogli się odnieść, powiedzieć, że kłamie tu i tu. Zobaczyli jednak, że nie mają szans tego wygrać. Czemu Borek nie powiedział, że nic nie pisał o Dąbrowskim? Czemu nie powiedział, że wziął kasę za Kwartalnik, ale chciał napisać do niego po 4 zdania o każdej drużynie, ale to Stanowski nie pozwolił? Stanowski podał swoją wersję w odpowiedzi na wypowiedzi tamtych. Czy zechcieli sprostować? Nie, bo wiedzieli, że w razie czego pojawią się pewnie dokumenty i nagrania. Czemu byli tacy odważni na tamtym zebraniu zarządu, a po odpowiedzi Stanowskiego podkulili ogon? Stanowskiemu można wiele zarzucić. Hipokryzję, konformizm itp. Sprawę Czesia, choć powiedział jasno, że nie będzie go krytykował ani grillował, bo to rodzina - i tutaj przynajmniej był szczery. Ale kuźwa człowieku, Ty nie szukasz prawdy, ale potwierdzenia własnych uprzedzeń. A takim podejściem sam nakładasz sobie klapki na oczy.

1

@tribo Smokowski nie skłócił się z C+. Odszedł, bo postanowili z Twarowskim zrobić swój projekt, radio zapinamypasy.pl. Padło na pysk po paru miechach, zarówno radio jak i dedykowany mu kanał na YT. Lubiłem oglądać tam materiały, ale jak się okazało, magia nazwiska nic nie znaczy, ograniczanie się stricte do sportu też nie jest dobrym wyborem. Dopiero potem poszedł do Polsatu, bo gdzie miał pójść? Tyle z jego przekonania, iż sponsorów ściąga magia jego nazwiska. Lubiłem go, ale zawsze wydawało mi się, że za jego uśmiechem czai się jakaś fałszywa nuta.

4

@kynio302 Ale coś konkretniej? Gdzie skłamał w tym temacie? Gdzie kręci? Konkrety, a nie jakieś Twoje fobie i urazy.

2

@maroon Nie ma na to żadnych dowodów naukowych. Sorry :).

1

@kubix05 Ja, wiele razy. Pyszny był.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?