2

Ishak chyba postanowił, że dziś wywalczy karne dla obu stron. Choć chyba raczej kładzie się przy każdym kontakcie, a potem dzida do sędziego.

2

To chyba pierwszy gol Piasta w Poznaniu od 5 lat. Może to tylko takie wrażenie, ale Bułgarska obecnie wygląda na miejsce, gdzie praktycznie każdy może przełamać złą passę :).

3

@Emhyr Niekoniecznie. Jest jeszcze mecz Barcelony.

1

@FcPortoFan1999 To by był szok w Gliwicach.
Edit: I w Poznaniu.

0

@NeKenI "Jak myślicie? Płaskoziemcy to trole które tylko udają, by czerpać korzyści na tępogłowych.
Czy to przygłupy którzy odziedziczyli tę unikatową zdolność po rodzicach??"

Nie wiem. Nie chcę Cię oceniać. :)

5

@Technik Bo nie dostał tego z długimi włosami, który wyzywał jego panią.

0

@BorzyKrzys Real MMA to Valverde na parkingu.

0

@draxidox Jeśli tylko bym mógł, niestety nie mam uprawnień, by usunąć Twoje, a Ty nie posiadając zdolności honorowej, udajesz, że nic się nie stało. Jedyne, co usuwasz, to zaczepne posty o dzieciach, kiedy widzisz, że zostałeś zezłomowany. Nara.

0

@Maker0 Ile z nich to były karne?

0

@draxidox To nie kobieta, to Joachim Loew w przebraniu. Za nim jego "asystent".

1

@Kapitan hawk "Czasem słońce, czasem deszcz."

0

@hayek W obwodzie? ;)

1

@Comentateiro "Polecam pukanie się po pustej makówie. Tak z godzinkę"
Bez sensu. Tobie nie pomogło :).

1

@tristan87 No i dobrze, w końcu. Czas na prawdziwego fachowca. Mirek "Zazuzizuziza" Stasiak czeka.

2

@Comentateiro Nie dziwi mnie to, Tuskawki z samej swojej istoty są najbardziej skażone, toksyczne i maksymalnie szkodliwe. Powinieneś to wiedzieć najlepiej, jako ich tutejszy ambasador :).

0

@marcin62 Nic nowego. Nie tak dawno w USA była akcja "Shops of Kindness", gdzie uciemiężeni potomkowie niewolników mogli brać, co chcieli, a resztę niszczyć.

0

@mekston "na tej zasadzie nigdy nie odpowiesz na pytanie. Równie dobrze mogliby przegrać oba.

W tej sytuacji nigdy nikogo nie możesz skrytykować ani pochwalić."
Dokładnie tak. Jednak jeśli uważasz, że mecz w LM mogli przegrać mimo pierwszego składu, to dlaczego sądzisz, że tenże sam pierwszy skład sprawił, że wygrali z Napoli? Nie ma to żadnego sensu. Nie możemy sprawdzić co by było, gdyby sprawy potoczyły się inaczej. I tyle. A jeśli przez ten remis odpadną z LM (bo zajmą 2 miejsce i dostaną kogoś mocnego), to nie wiem, czy pocieszy ich wygrana z Napoli. Okaże się.

"plus swoja droga nawet nie potrafisz sie przyznac ze sam to pisales

„Zresztą okaże się, jak im pójdzie z Napoli, może i się opłaci ta strategia.” ;)"
W jaki sposób nie potrafię się przyznać? Zaprzeczyłem gdzieś temu? Chcesz się przyczepić, ale argumenty masz co najmniej dziwne. Tam jest ":)" na końcu, prawda? Dodane celowo, by uwypuklić, iż piszę to z przymrużeniem oka, śmieszkuję. Nie wpływa to w żaden sposób na "To żaden dowód, nie wiesz przecież jak potoczyłby się mecz, gdyby nie odpoczywali. Równie dobrze mogli wygrać oba." W żaden sposób nie podważa tego, co napisałem teraz.

0

@mekston To żaden dowód, nie wiesz przecież jak potoczyłby się mecz, gdyby nie odpoczywali. Równie dobrze mogli wygrać oba.

0

@Sulimo Czyli kolejny udany transfer Lecha. Albo nowy trener.

0

@Ojciec5tkidzieci Tomasz Cursała.

0

@rayqi Nie liczy się cel, ale droga do jego osiągnięcia :).

1

@FcPortoFan1999 Raków by ich rozniósł. Mają szczęście Bawarczycy.

0

@mekston Nie wiem jak stoją z finansami, ale chyba lepiej by wyszli zachodząc dalej w LM, niż bijąc się o czołówkę ligową. Nawet w kontekście ewentualnych transferów wychodzących, traktując LM jako okno wystawowe. Zresztą okaże się, jak im pójdzie z Napoli, może i się opłaci ta strategia.

0

@mekston Czyli, że jednak lepiej jest z Beneficą wygrać niż przegrać, prawda?

0

@Homeopata8989 Chyba, że nie wygrają. Wtedy może być smutno.

1

@maniak33333 Żeby wyjść z 1 miejsca? I trafić w następnej rundzie na słabszą ekipę?

1

@shahman Wpiszę się w aktualne trendy tutaj: Jakbym widział Lewandowskiego :).

2

@Explode On o tym pewnie nie wiedział, teraz świat mu się zawalił. Z Xboxem to się może kojarzyć Halo, ale nie CoD.

0

@JordiAlbion Na ulicy Sezamkowej.

1

@hayek Masz całkowitą rację. Komentarz z kkslech:
"smigol 26 listopada 2023 o 19:27
Pojechał do Warszawy grac o remis po to żeby wyjebać się na ryj z pizdami z widzewa."

Nie sposób lubić takich gości, którzy nie maja żadnego szacunku do przeciwnika, mimo, że ich ekipa się przed chwilą skompromitowała (więc kim są?) - a tego typu wpisów wcale nie jest tak mało. Ze strony legionistów też.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?