- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1560 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
58 odpowiedzi
Marcelinho99
4
Nico Paz nie chce przechodzić do Realu, bo myśli mądrze i wie, że w tym kolesiostwie skończy... » Czytaj dalej
27 odpowiedzi
Popitek12
9
Udało się. Właśnie przebiegłem setkę w 9.84 wow. Świetny wynik tym bardziej że najszybszy... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1560 Culés
3
Jak widać opłacało sie Interowi dać odpoczàc kluczowym graczom w meczu w Lizbonie.
@Dari0G
0
@mekston To żaden dowód, nie wiesz przecież jak potoczyłby się mecz, gdyby nie odpoczywali. Równie dobrze mogli wygrać oba.
0
@Dari0G na tej zasadzie nigdy nie odpowiesz na pytanie. Równie dobrze mogliby przegrać oba.
W tej sytuacji nigdy nikogo nie możesz skrytykować ani pochwalić.
0
@Dari0G plus swoja droga nawet nie potrafisz sie przyznac ze sam to pisales
„Zresztą okaże się, jak im pójdzie z Napoli, może i się opłaci ta strategia.” ;)
0
@mekston "na tej zasadzie nigdy nie odpowiesz na pytanie. Równie dobrze mogliby przegrać oba.
W tej sytuacji nigdy nikogo nie możesz skrytykować ani pochwalić."
Dokładnie tak. Jednak jeśli uważasz, że mecz w LM mogli przegrać mimo pierwszego składu, to dlaczego sądzisz, że tenże sam pierwszy skład sprawił, że wygrali z Napoli? Nie ma to żadnego sensu. Nie możemy sprawdzić co by było, gdyby sprawy potoczyły się inaczej. I tyle. A jeśli przez ten remis odpadną z LM (bo zajmą 2 miejsce i dostaną kogoś mocnego), to nie wiem, czy pocieszy ich wygrana z Napoli. Okaże się.
"plus swoja droga nawet nie potrafisz sie przyznac ze sam to pisales
„Zresztą okaże się, jak im pójdzie z Napoli, może i się opłaci ta strategia.” ;)"
W jaki sposób nie potrafię się przyznać? Zaprzeczyłem gdzieś temu? Chcesz się przyczepić, ale argumenty masz co najmniej dziwne. Tam jest ":)" na końcu, prawda? Dodane celowo, by uwypuklić, iż piszę to z przymrużeniem oka, śmieszkuję. Nie wpływa to w żaden sposób na "To żaden dowód, nie wiesz przecież jak potoczyłby się mecz, gdyby nie odpoczywali. Równie dobrze mogli wygrać oba." W żaden sposób nie podważa tego, co napisałem teraz.
0
@Dari0G skoro napisaleś, że „Zresztą okaże się, jak im pójdzie z Napoli, może i się opłaci ta strategia.” to bez sensu to pisałeś jesli nieważne jaki byłby wynik z Napoli i tak napisałbyś:
"To żaden dowód, nie wiesz przecież jak potoczyłby się mecz, gdyby nie odpoczywali. Równie dobrze mogli wygrać oba."
Nie chodzi, że podważa, tylko po prostu bez sensu to pisałeś w takim razie skoro dajesz odpowiedź w stylu: "nie wiesz co by było gdyby". Jasne nikt tego nie wie - ale na tej zasadzie niczego nie ocenisz.
0
@Dari0G "A jeśli przez ten remis odpadną z LM (bo zajmą 2 miejsce i dostaną kogoś mocnego), to nie wiem, czy pocieszy ich wygrana z Napoli. Okaże się."
No nie, bo nie wiesz czy gdyby wystawił 1 skład to by nie przegrali. ;)
Dalej nie będziesz mógł ocenić ich strategii, bo nigdy nie wiesz czy i tak nie mogliby wygrać itp.
"W jaki sposób nie potrafię się przyznać? Zaprzeczyłem gdzieś temu? Chcesz się przyczepić, ale argumenty masz co najmniej dziwne. Tam jest ":)" na końcu, prawda?"
Nie było żadnego uśmieszku, to ja go dodałem po cytacie. ;) xD
Tak serio - myślę, że w tej sytuacji było sporo argumentów właśnie za takim doborem strategii, którą można ocenić właśnie przez ten pryzmat. Były to logiczne decyzje w tej sytuacji.