Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
A dla mnie to taki sam bełkot jak zawsze. Nie mogą tego, nie powinni tamtego, muszą to i tamto. Musimy wyciągnąć wnioski, musimy się poprawić itp. To nie trener winny, to my. Potem wyjdzie trener i powie, że to on musi wziąć na siebie odpowiedzialność.... I tak to się kręci od pewnego czasu. A Wy w komentarzach już kupieni, że ok, super, bo ktoś złożył samokrytykę... Do następnego meczu, gdzie może być znowu to samo. Ja bym chciał, żeby w końcu zamiast pieprzyć głodne kawałki, zaczęli realizować te rzeczy, o których mówią, że ich nie realizują. Żeby zamiast kolacji, obiadów, grilli i rozmów w szatni, zaczęli, no nie wiem, na przykład więcej trenować, żeby chociażby nie odstawać fizycznie. Żeby nie opowiadali, iż sztab zrobił swoją robotę świetnie i to oni nie wykonali planu, bo to kompromitacja i dla nich, i dla sztabu, bo wychodzi na to, że albo nie słuchają przełożonych i mają sztab w dupie, albo są za głupi, by zrozumieć i zastosować się do założeń taktycznych. A wtedy to trzeba by chyba jednak było kogoś wywalić, prawda? Albo ze sztabu, albo z drużyny. Słowa nic nie kosztują, czego dowodem mój komentarz.
0
@arasz1819 To prawda. Ale też żadne usprawiedliwienie, bo sam ich dobierał. Chcącemu nie dzieje się krzywda.
1
@norbi77 Byli tacy, co usprawiedliwiali słabą końcówkę, że już koniec sezonu, że to dlatego, iż o nic już nie grają, że mają prawo odpocząć, nie muszą się spinać i temu podobne pierdoły. No i mamy efekty takiego podejścia i takiego myślenia.
0
@MateuszGotowka99 O Realu i pomagających mu sędziach. To podstawa.
0
@Gruak U niego to się nazywa parkinsonada.
1
Uważam, że to kara od naszych asów dla Was, którzy wyklinaliście i wyśmiewaliście ich po stracie 4 bramki. Powiedzieli sobie wtedy: "Tacy jesteście? No to potrzymajcie nam piwo i patrzcie tera!" I efekt mamy. Trzeba wierzyć tym dobrym chłopakom, którzy tutaj ciągle usprawiedliwiają Xaviego i zespół. Dobrze robią.
0
O co Wam chodzi? Jesteśmy w budowie? Byliście kiedyś na budowie? Albo chociaż w jakimś remontowanym mieszkaniu? Dokładnie tak to wygląda :).
0
@Kgorecki2500 Ale na czym polega ta polityka dokładnie? "Musimy zrobić WSZYSTKO (...)"? No wybacz, ale to lanie wody. Jakich doświadczeń z Zachodu mamy unikać? Tolerancji, świadczeń finansowych, wszelkiej maści ułatwień, nacisku na multi-kulti, pobłażliwości dla zachowań, które u nas są nie do zaakceptowania, a dla części imigrantów to element ich kultury? To jakiś utopijny bełkot bez konkretów, jakieś chciejstwo bez żadnego planu. To ja mam pomysł na zwalczenie głodu na świecie: Musimy zrobić WSZYSTKO, żeby ludzie nie głodowali. Ten gość uważa, że jeśli dla niego coś jest logiczne i on by tak postąpił, to każdy inny też tak zrobi i będzie tak samo myślał. A przecież wcale tak nie jest, bo są różni ludzie i różną logiką się kierują.
0
@Barcelonka070 A w razie czego zabierze rodzinkę i ucieknie z Polski, jak to już wiele razy deklarował.
1
@Rust_Cohle Wtedy nazywa się to fiestą.
0
@tristan87 Niejednemu psu Burek.
0
@tristan87 "To nie moje! To Sienkiewicza!"
0
@tristan87 On zaczoł, ale Ty nie lepszy :).
9
@tristan87 Ciekawe, czy po Stanowskim też widział?
13
@osa91 Każda osa swoje żądło chwali.
1
@PatrychoO On mu siedzi na kolanach?
0
@MESSIah16 No i wiadomo już, gdzie Fagata szuka inspiracji.
1
@VegetaPolska No i nie masz takiej dużej dupy. Że o byciu sexy cipką nie wspomnę... Chociaż, kto Cię tam wie... :)
0
@MESSIah16 To są takie kobiety? Straszne!
11
@Danny Gaucho A niech no @wpwelement spróbuje skasować taki post! Spotkamy się w sądzie. W Gdańsku.
2
@Szklaner Obsadzenia w obwodzie. Kaliningradzkim.
0
@TR3YWAY Transfer do Barcelony.
0
@MESSIah16 Nie dziwię się Biedroniowi. Pytali go "Czy nadal bije pan swoją matkę?" i kazali odpowiadać wg nauk Jędraszewskiego. Nic dziwnego, że się zbulwersował.
0
@Kengo Pewnie wszędzie da się znaleźć takich ludzi :).
1
@Pawci023x Odpisałem nie tam, gdzie chciałem, więc kasuję. Sorki.
2
@Allbi I jak weźmiesz lustro i ustawisz naprzeciw ekranu i tego zdjęcia, to książka się magicznie odwróci? Ściągnij sobie je na kompa i zrób horizontal flip, a potem vertical. I powiedz mi, w którym to odbiciu numery stron znajdą się na dole? Nieźli mózgowcy na tym TT.
Edit: Nie trzeba nawet patrzeć na umiejscowienie numerów stron, wystarczy zobaczyć, jak tekst jest łamany na danej stronie, żeby potwierdzić, że książka jest do góry nogami.
1
@TR3YWAY A filmy ogląda od końca.
1
@Kamiloza91 Też dziadami. I co do zmienia dla nas? :) Naprawdę, ciekawe masz podejście. Jak nasi dzielni przywódcy w klubie. Pozytywne odczucia, panuje optymizm, szkoda czasu na gości burzących nasze samozadowolenie. Najlepiej ich przegnać, to pozwoli rozprawić się z problemami, bo nikt ich po prostu nie będzie nam podsuwał pod nos - a jak dowodzi taktyka strusia wsadzającego głowę w piasek - skoro ja nikogo nie widzę, to i mnie nikt nie widzi :).
5
@Lionel_Messi10 Znowu unik. Sam pisałeś o Tito, przecież Cię zacytowałem i odniosłem się do TWOICH słów. Ty poważny jesteś?
2
@MarioVeB! Nie to, co Ty i RL9, prawda? Bronisz klubu i zawodników jak lew, no chyba, że chodzi o niego, wtedy już można jechać, prawda?