Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@kamilos1214
"po pierwsze będę sobie pisał do ciebie czy kogoś innego kiedy i jak chce. Rozkazywać to sobie możesz swojej matce, jak ci na to pozwoli, ja sobie na to nie pozwolę." Jesteś lolem :)
Weź już do mnie nie pisz, dobrze? Z takim zimnym REALISTOM nie mam szans w dyskusji. Nie umiem używać takich kretyńskich argumentów.
0
@kamilos1214 Ty weź może idź opowiadaj te swoje mądrości w jakimś wariatkowie. Tam bardziej pasujesz. Zwalniać sprzątaczki, bo mają pisowską mentalność? A jak pracują tam po 20 lat, to jaką miały przed PiSem? Też taką? Czy inną? To jak je zostawisz, to może zmienią znowu, co? A może po prostu od tych 20 lat mają w dupie te Twoje kretynizmy o mentalnościach i chcą jedynie wykonywać swoją pracę? Niezależnie od tego, kto tam jest u steru. Uważasz, że tak może być? Czy dla Twojego małego rozumku to nie do ogarnięcia? Co dalej? Policjantów też wszystkich zwolnić? Wojskowych? Strażaków? Mają tę Twoją pisowską mentalność, czy nie? Widzisz jaki jesteś ograniczony w swoim prostolinijnym rozumieniu świata? Oczywiście, gdyby Ciebie miała dotknąć taka redukcja, bo ktoś by stwierdził, że na korytarzach Twojego zakładu pracy też panuje pisowska mentalność, to pewnie pierwszy darłbyś się w niebogłosy, że to niesprawiedliwość, bo przecież akurat TY JESTEŚ INNY.
Wiesz co, nie pisz już do mnie więcej. Za długo myślisz nad odpowiedziami, a one i tak są niemożebnie durne. Ruszaj tropić pisowską mentalność w innych dziedzinach życia.
2
@Rl9k1nG 340? :)
0
@tristan87 Tak Kot uczył się wyjścia z progu.
4
@zodiak_10 @DonCarletto Normalni jesteście? Czepiacie się gościa za dobry uczynek? Przecież on ich zgłasza do tego konkursu. Nawalenie się, to u @Luciano99 duży plus.
0
@DonMatteo901 "(...) to muszę na samoobsługowej teraz czekać jak debil (...)"
Przecież możesz czekać jak normalny człowiek.
0
@Cotutajsiedzieje I już jesteś w jego gierce, konfidencie.
1
@Ptasior "Kierowcy WRC są niesamowici. "
Nieprawda. Niesamowici to są ci kibice stojący tuż przy samej drodze, kiedy obok przelatuje bokiem auto z taką prędkością. Jeden błąd kierowcy i jak kombajn zboże.
1
@Rewolucja123 "Czarny sam w domu".
0
@SonBarcaGokuComeBack Od takich pomysłów jak Twój, zaczyna się każdy totalitaryzm. "Wiem lepiej, co będzie dla was dobre".
0
@SonBarcaGokuComeBack "Rozwój kulturowy i cywilizacyjny wymaga nakierowania społeczeństwa na właściwe tory. "
Jedna z najgłupszych rzeczy, jakie przeczytałem w tym roku. A przypominam, że mamy już 25 grudnia. W Chinach też myślą tak jak Ty. Uważasz, że powinniśmy przeszczepić tamtejsze wzorce na nasz grunt?
0
@HighestInTheRoom "Lepiej chlać do upadłego..."
Trzymam kciuki, żebyś przestał :). Wesołych!
0
@Rl9k1nG Kewin sam na festynie.
3
@kolomen2 Pewnie są w zmowie. Wiem z Toma i Jerrego, że myszy często są w dobrej komitywie z psami.
0
@Jackazz Albo - skoro nikt inny go nie widuje - raz jeszcze rozważ sens przyjmowania tych wszystkich "suplementów diety" :).
0
@kolomen2 Poważniej: kot? Chociaż te dzisiejsze koty, to hipsterzy i pewnie by się takiej myszy przestraszyły.
0
@Popitek12 Jego. Na talerzu. Nie dziękuj.
1
@Jackazz "(...) ja widziałem szczura w kuchni u siebie (...)"
Skoro szczur jest u siebie w kuchni, to czemu go prześladujesz?
:)
0
@kolomen2 Weź kij od szczotki i też zacznij im stukać. Sprawdzona sąsiedzka metoda.
0
@FcPortoFan1999 To radosny czas, więc zamiast smęcić smutasie:
Hej!
0
@Uukasz_93 Nie zapominajmy o zawsze groźnym Wojciechu Kowalczyku. Jak już posadzi Ceferina, pokaże, czego się nauczył w Betisie. A na repce też nie będzie siedział z Kuleszą bez niczego.
0
@Faro Możliwe, choć u mnie dobijał do 100. Tyle, że się nie wieszał, ale zauważalnie zmniejszał wydajność.
"Czyszcze kurz z wentylatoriw gpu sa dobrze widoczne wiec raczej nic wiecej do czyszczenia tam nie mam"
Ale rozbierasz do tego laptopa, czy przedmuchujesz z zewnątrz? Bo ja początkowo używałem sprężonego powietrza przez zewnętrzne wyloty, myśląc, że to wystarczy. Kiedy rozebrałem cały układ, dopiero zobaczyłem co tam się dzieje, po prostu filc się zrobił, powietrze nie miało którędy cyrkulować. Dziwne trochę, że się wiesza, zamiast obcinać wydajność, no ale ja mam doświadczenia tylko z jednym układem i modelem kompa, więc może w innych działa to inaczej. W każdym razie rozebranie go i wymiana pasty i tak jest dobrym pomysłem, bo jeśli używasz go jakiś czas, to mogła stracić już swoje właściwości.
2
@Faro 80 stopni to nie jest straszna temperatura dla lapka w grze. Musi więc być coś innego, albo nagle skacze do 100, ale tego już nie widzisz, bo komp zawieszony. Jesteś pewien, że czyścisz wszystko? To pewnie zależy od konstrukcji laptopa, ale ja musiałem zdemontować cały układ chłodzący z płyty, żeby dostać się do wentylatora i zebrać syf, który zebrał się w kanałach doprowadzających i odprowadzających powietrze oraz w samym wentylatorze. A lapek też gamingowy.
2
@Faro Sprawdź układ chłodzący. W sensie wentylatory i dopływy/odpływy powietrza. Uważam, że mogą być zapchane syfem. U mnie tak było. Zdemontowałem, wyczyściłem, zmieniłem przy okazji pastę i wszystko zaczęło grać. Sprawdź sobie (np. CPUID HWMonitorem) jakie masz temperatury w układzie i zobaczysz, czy się przegrzewa. U mnie 100% to była norma i układ zwalniał, żeby się schłodzić.
0
@kamilos1214 "realistom"...
Chłopaku, co ma bycie REALISTĄ do tego, co napisałeś? Zwalnianie całego składu personalnego firmy w imię czego? Dupa pachnąca fiołkami? Co to ma być w ogóle? Ty nie jesteś zimnokrwistym "realistom". Nie rozumiesz nawet znaczenia słów, których używasz. Uprawiasz jakiś przeintelektualizowany bełkot (w Twoim mniemaniu zapewne świadczy to o Twojej błyskotliwości i erudycji :), który nie ma ŻADNEGO sensu. I jesteś jeszcze z tego dumny. Wstyd.
0
Zgadzam się.
"Twoim Instagramem można by słodzić herbatę!"
0
@kamilos1214 Weź kolego, takie pseudofilozoficzne pierdolety opowiadaj bliskim. Pozujesz na myśliciela, a w rzeczywistości jesteś wyznawcą płonących stosów.
14
@kamilos1214 "Wywalić na zbity ryj nawet Bogu ducha winne sprzątaczki. "
Wspaniała postawa. Mam nadzieję, że kiedy Ciebie i Twoich bliskich spotka taki los, nawet bez powodu, to nie będziesz protestował i narzekał. Boże, co za idiotyzmy.
0
@Gaz Ciekawe jak tam wygląda proces decyzyjny? Może jak tworzenie rządu w Polsce po wyborach? "Moi wezmą to, a twoi tamto, zgoda?" :)
4
@Kamiloza91 Skoro Ty bronisz ciągle Xaviego i nic nigdy nie jest jego winą, to dlaczego kpisz z osób broniących innych? Każdy ma jakieś sympatie i własną wizję świata. Wyczuwam hipokryzję.