Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Saviola88 Bazując na jego dotychczasowym zachowaniu, to pewnie przyłączy się do Ukraińców.
0
@LM10GOAT Nie ma szans. Od kilku miesięcy wygrywają tylko Niemcy. Chyba już 7 raz z rzędu Niemiec.
0
@PatrykBarca Prawdziwy Probtwór.
0
@tribo Daj spokój. Wystarczy poczytać, co ich trener mówił. I tak ważna była ta Twoja operacja, że przed nią trzech ważnych graczy wywalili z kadry za balety.
0
@T^L "(...)Jesteś super komentatorem, być może najlepszym w Polsce komentatorem piłkarskim. (...).
No tak.
1
@T^L ""Człowieku, masz 50 lat. Jesteś super komentatorem, być może najlepszym w Polsce komentatorem piłkarskim. (...)".
No tak.
0
@esem91 Nikt mu nie będzie mówił, co ma robić.
0
@tribo A Polacy myślami o meczu z Łotwą. Takie bajki zawsze można układać.
0
@MOLESTA "potem Donald Tusk wyrał podloge pisowskim funkcjonariuszem z tvp"
Czyli, rozumiem, gdyby sytuacja byłaby odwrotna, to skandal i chamstwo, ale jeśli to "pisowski funkcjonariusz", to należy mu się? W czym jesteś lepszy niż ci z PiSu? Żenujące.
1
@michal26 "Ja korzystam we Wrocławiu z placówki co się zwie Grabarska."
Doskonała nazwa dla ośrodka, w którym leczą. Cenię szczerość.
0
@TR3YWAY Za wiele razy jeździł do roboty. Więcej pracy, więcej.
0
@Borneo " i jeden i drugi zapisał się źle w Polskiej historii."
Ty to nawet jakbyś Hitlera czy Stalina zestawiał z Dudą, to napisałbyś pewnie tak samo.
9
@Luciano99 Wygląda na @Danny Gaucho w przebraniu. Pewnie @MesQueUnClub96 pyskował.
3
@Bocheno1 To był test na inteligencję. Oblaliście i nici z awansu. A wystarczyło zabrać ze sobą palnik z warsztatu.
0
@Deviler Nie siadam po tankowaniu za kierownicę.
1
@Popitek12 Miłość jak tequila. A po wytrzeźwieniu, spadajcie padalce. Znamy takich kochasiów... :).
0
@FcPortoFan1999 "(...) niech te dziady dostaną kogoś lepszego (...)"
Musisz być precyzyjniejszy, bo obecnie może to być każdy :)
0
@Coutinho007 Polska = Orkiestra na Titanicu.
0
@Coutinho007 Powiedział Stuu.
0
@FcPortoFan1999 Co Ty piszesz w ogóle?! :) Dopiero by był wstyd, jakby Kosowo ich pozamiatało. Lepiej niech trafią kogoś mocnego, wtedy nawet po przegranej nie będzie takiej siary :).
5
@mekston Nie no, Danny chyba nie zaliczył.
1
Polska by zremisowała. Co najwyżej.
0
@FCB_dimiC Masz rację, ale dla niego to "Debile i skapcy do potegi,ręce opadają" :)
1
@Rastafarnianin Nie wiedziałem, że ktoś namalował Smokowskiego. Albo Borka.
Ogólnie, to nie wiem jak to jest, ale rozpocząłeś kilka serii, m.in. z fotografiami, chyba rzeźbami, itp, ale jakoś rzadko widzę kontynuacje. Porzuciłeś je, czy to tylko ja mam pecha i przegapiam na LR?
0
@LM10GOAT To już nie ma znaczenia.
1
@DonCarletto Teraz będzie wciągał. Next level.
0
@FcPortoFan1999 Ja nie wiem, czemu Ty narzekasz, przecież oglądasz regularnie Ekstraklasę. Jasne, że są tam świetne mecze, ale paździerzy gorszych niż ten wczorajszy również cała masa :).
0
@mekston Farerzy i Frajerzy. Dopasuj nazwę do drużyny.
0
@LM10GOAT "(...) ja ze złamaniem chodziłem 2 dni (...)"
Dembele: "Bracie! Jak ja Cię rozumiem."
:)
0
@MesQueUnClub96 No tak, bo my mamy powołanych w talii takich asów i jokerów, że nikt by się nie domyślił, kto zagra i dałoby to Probierzowi strategiczną przewagę, gdyby trzymał karty przy orderach do końca. On nie jest cudotwórcą, kumasz?
:)