Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@tomek8756 Książka, na podstawie której powstaje, była dobra. Więc mam nadzieję, że niczego nie popsują.
2
@Kidd Wściekłe psy się usypia. Mimo, iż to nie ich wina. Dla wściekłych ludzi nie mam ani odrobiny współczucia. To obrona własna, nie kara.
1
@Kessie Aaa, to tak wyglądają te kwatery pracownicze u Arabów. Myślałem, że przydzielają przynajmniej po lodówkach.
0
@GeneralXavi Oczywistym jest, że tak. Gdyby tam były jakieś treści, wtedy mógłbyś to uznać za szpilę. Ale tam nie ma jeszcze żadnych filmów, więc ten komentarz jest żartem.
1
@AlwaysBlaugrana Czytałem dziś komentarz kolegi @TR3YWAY (który oglądał to z trybun) o rozgrzewce przedmeczowej w wykonaniu Szachtara i naszym. Być może Xavi, zamiast 45 minut gadać, rozważyłby przeznaczenie czasu w takim wymiarze na rozgrzewkę przed każdym meczem?
2
@zodiak_10 Podsumowanie to by było, jakby on tam jeszcze kontuzji dostał.
1
@takisobiektos I już nakłamałeś w jednym zdaniu. Nie żona, bo ledwie narzeczona i to od niedawna, po drugie, nie jadła, bo narzeczony jej nie pozwolił.
1
@tomek8756 Te filmy z @VegetaPolska coraz dziwniejsze.
1
@Kgorecki2500 Janusz niesmacznie, ale szczerze o sobie.
1
@FcPortoFan1999 Lechia to podobny przypadek. A co do sensownych argumentów, jakie miała Puszcza?
1
@FcPortoFan1999 W przypadku Wisły Kraków nie wiadomo, czy to dobrze, czy to źle :).
0
@FcPortoFan1999 To już chyba prędzej do Lecha. Za emeryta Sobiecha Emeryt Lewandowski będzie jak 1:1.
1
@FcPortoFan1999 Robert to raczej ich tego nauczył.
0
@AdiBarca87 Na pewno o to chodziło. Czyli, w zasadzie, wygraliśmy, tak? :)
0
@FcPortoFan1999 Hutnik zawiesił Kubowicza i rozwiązał umowę z Wengerem. Zarzekają się, że to ze względu na formę i "obniżenie lotów", a nie rzekome ustawianie. Ale są wróbelki, które ćwierkają, że tenże Wenger, kiedy grał w Olimpii Elbląg, też kręcił lody. A Kubowicz grał tam razem z nim. Ciekawe, co znajdzie PZPN, który na prośbę Hutnika ma sprawdzić te dwa spotkania. Kulesza zawsze może powołać zewnętrznych ekspertów od typowania wyników, Stasiaka i Michniewicza.
0
@maniak33333 Może masz rację. Oby. Mnie się wydaje, że po prostu obecny trener poluzował tryby i dlatego zrobili się tacy "średni". No ale czas pokaże. Ja bym jednak nie dopisywał jeszcze punktów za zaległy mecz.
0
@FcPortoFan1999 Nie przekonują mnie swoją grą ostatnio. Męczą się z klubami, które leje każdy. Po prostu słabo wyglądają. Czas pokaże.
1
@FcPortoFan1999 No tak, ale tylko potwierdzasz to, co napisałem wyżej. Co z tego, że z "mocnymi" (jak się okazało Legia wcale nie jest taka mocna, Raków w sumie wypadł najsłabiej z ekip, które z nią wygrały) punktowali, kiedy i tak punkty potracili ze "słabymi", czy też "słabszymi".
Edit: Oni po prostu słabo wyglądają na boisku ostatnio. Milion podań i gola nie mogą wcisnąć. Widziałem wypowiedź Tudora, który powiedział, że Szwarga daje im więcej swobody, niż Papszun. I teraz tak się zastanawiam, czy to na pewno plus - bo jednak Raków robił z odpadów dobrych piłkarzy, ale może to właśnie dzięki żelaznej dyscyplinie u Papszuna stawali się tak dobrzy? Może ta Tudorowa swoboda daje dużo piłkarzom dobrym dzięki własnym umiejętnościom, a dla takich, którym "pomagał" system Papszuna, stanowi wręcz przeszkodę, bo sami muszą decydować, jak się zachować, zamiast po prosty wykonywać schematy?
2
@kubix05 Amiga. Moja miłość. Do dziś.
1
@LukaszFan Nie byłbym taki pewny z tym mistrzostwem. Oni ostatnio po prostu męczą bułę i nie sądzę, by było to efektem gry w Europie. Jeden lepszy mecz tego nie zmieni. Jeśli zagrają kilka z rzędu na dobrym poziomie, wtedy mogę uwierzyć.
0
@FcPortoFan1999 Co z tego. Wysoka wygrana w tym jednym meczu nadal daje tylko 3 punkty i nie zmieni tych ostatnio przewalonych.
0
@kamyk_23 Posiadaczem ryja możesz być co najwyżej Ty. A rady również zachowaj dla siebie. Bardziej ich potrzebujesz.
0
@FcPortoFan1999 "Nie mam pojęcia jak Widzew tutaj przegrał."
Uwaga, zdradzam sekrety zza kulis: Nie trafił ani razu do siatki Warty. :)
2
@Kgorecki2500 Izrael postawił sobie za punkt honoru, żeby zrobić większy cmentarz.
8
@Kessie Raczej: Można spokojnie sobie pograć w Minecrafta na złomie.
0
@FcPortoFan1999 Teraz zmieni nazwisko na Samiec-Alfa.
0
@Wossi61FCB Jeśli nic nie zmienią w grze, nie ma szans. Oni już weszli w tryb polskiej reprezentacji w meczu z Mołdawią, czyli samo się wygra i zaraz wolne.
6
Komentarz usunięty
8
@kamyk_23 Znając Ciebie, El Nino to pewnie jakaś ksywa Kaczyńskiego. Wszystko, co złe, to on.
1
@Hawajczyk No, ten Turek w obwodzie, ciekawe, ile ma? :).