- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1680 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
100 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
45 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1680 Culés
0
Rozpędzony Raków podwyższa prowadzenie na 4:0.Co się dzieje w ostatnim czasie z Zagłębiem Lubin...
0
@FcPortoFan1999 Co z tego. Wysoka wygrana w tym jednym meczu nadal daje tylko 3 punkty i nie zmieni tych ostatnio przewalonych.
0
@Dari0G Raków to patrząc na ligę bardzo dobrze punktuje pomimo debiutu w grupie Europucharów.Mieli już w tej rundzie wyjazdy do Poznania i Warszawy i zdobyli w nich 3 punkty więc całkiem nieźle,jeszcze tylko wyjazd do Szczecina w następnym tygodniu i w zasadzie wiosnę mają przeciwko najgroźniejszym rywalom mają u siebie w Częstochowie.
1
@FcPortoFan1999 No tak, ale tylko potwierdzasz to, co napisałem wyżej. Co z tego, że z "mocnymi" (jak się okazało Legia wcale nie jest taka mocna, Raków w sumie wypadł najsłabiej z ekip, które z nią wygrały) punktowali, kiedy i tak punkty potracili ze "słabymi", czy też "słabszymi".
Edit: Oni po prostu słabo wyglądają na boisku ostatnio. Milion podań i gola nie mogą wcisnąć. Widziałem wypowiedź Tudora, który powiedział, że Szwarga daje im więcej swobody, niż Papszun. I teraz tak się zastanawiam, czy to na pewno plus - bo jednak Raków robił z odpadów dobrych piłkarzy, ale może to właśnie dzięki żelaznej dyscyplinie u Papszuna stawali się tak dobrzy? Może ta Tudorowa swoboda daje dużo piłkarzom dobrym dzięki własnym umiejętnościom, a dla takich, którym "pomagał" system Papszuna, stanowi wręcz przeszkodę, bo sami muszą decydować, jak się zachować, zamiast po prosty wykonywać schematy?