2

@daniel32778 Nic nie kumasz. Nie liczy się cel, ale droga.

6

@kynio302 Typowy dzień pracy u @Luciano99 na warsztacie.

0

@4drian0 Catman.

0

@Luciano99 Całkowicie się zgadzam. Cały świat się na niego uwziął. Jest przecież jedynym czarnym w La Lidze.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Próba stawiania się roli jedynej ofiary i narracja typu "ale to my mamy znacznie gorzej" tylko pogarsza sprawę, ale niektórym na rękę jest to, żeby przedstawić sędziów i komentatorów jako tych, którzy sprzyjają innej stronie. Nieważne, że po drugiej stronie pojawiają się - w tych samych sytuacjach - identyczne zarzuty. Nie daje to niczego do myślenia. Niczego. Ech.

1

@QQL5 Nie no, masz rację, Karolek @Karol32 nie tyle pali głupa, co rozwiewa wszelkie wątpliwości, że niczego nie pali, tylko jest to oczywista prawda. Szkoda czasu na człekokształtnych.

1

@okiemtypera_lucaxx95 No tak, a widziałeś ostatnie wypowiedzi Laporty? :) Proszę, nie brnij w to. Wszyscy są tacy sami.

0

@Karol32 Czyli wiesz dobrze kto, ignorancie ortograficzny i interpunkcyjny, ale uznajesz, że dla Twoich celów właściwe będzie udawanie, że nie wiesz. Żenada i wstyd.

0

@Karol32 "Ja rozumiem nie lubić viniego, ale usprawiedliwiać w jakikolwiek sposób rasizm? Really? Na rasizm Nie powinno być, żadnego usprawiedliwienia, nie ważne czy lubisz piłkarza czy nie, ale są pewne granice."
"NIEWAŻNE (ignorancie ortograficzny i interpunkcyjny), czy lubisz piłkarza, czy nie, ale są pewne granice."

3

@okiemtypera_lucaxx95 Nie doszukujmy się jakiejś logiki, czy sprawiedliwości w życiu. Każdy zawsze będzie "pokrzywdzony". Czy my, czy oni. Nie ściemniaj, że tylko my jesteśmy jedyni sprawiedliwi. To działa w obie strony.

0

@Karol32 No kto? Kogo usprawiedliwiasz, niezależnie, co by zrobił i jak się zachował? Udajesz, że jest tylko jedna strona równania. Nie pal głupa kłamczuchu.

2

@Karol32 Wstyd mi za Ciebie. Jesteś hipokrytą i racjonalizujesz sobie zachowania Viniciusa. To prawda, że jest ciśnięty rasistowsko, ale to po prostu wynik jego zachowań. Nie usprawiedliwiam ludzi go wyzywających, ale Ty tak robisz względem niego. To jest podobny przypadek, jak wyzywanie rodziny Dubiela za coś, co zrobił sam Dubiel. Udajesz, że tego nie ma, że Vinicius jest ok. Ale nie odnosisz się w ogóle do tego, że inni czarnoskórzy piłkarze nie są tak traktowani. Unikasz tego porównania, udajesz, że nie istnieje. To tylko potwierdza, jak zakłamanym jesteś człowieczkiem i jak bardzo chciałbyś, żeby było tak, jak usiłujesz to przedstawić. Hipokryta, ściemniacz i kłamca. Ty i Twój idol. Jeszcze raz, wstyd mi za takich jak Ty.

0

@Katalończyk 99 Nie zgodzę się. Samotnicy ekshibicjoniści to pewnie procent wszystkich wrzucających zdjęcia. Zwykle tacy ludzie wstydzą się pokazywać siebie i swoje życie. Większość ma wielu znajomych, ale chce pochwalić się, jakiego to wspaniałego życia nie wiedzie i łaknie akceptacji, lajków i pochwał, bo tylko wtedy dane przeżycie jest dla nich "pełne". Bo inni też tak robią. Bo to modne. Bo ktoś tam, coś tam. To jak z przedmiotami - moja córka mówi mi "a ta i ta ma to i tamto, przyniosła do przedszkola, ja też chcę". Itp. itd.

2

@LM10GOAT A młodość nie wieczność.

2

@Pawlak1992 On syczy "Kocham Cię..."

0

@bartekvisca Kolega @Katalończyk 99 napisał wyżej samą prawdę. Ludzie wrzucają wszystko, bo czasy są takie, że żadne przeżycie nie jest pełne, dopóki nie zostanie ocenione i polajkowane przez innych. To jest tragedia, ale niestety prędko chyba z tego nie wyjdziemy. Jak dla mnie, powinno być raczej tak :):
"Się nie chwalę chwilą, nie mam na to czasu
Gdy się dzieją dobre rzeczy, nie używam aparatu"


Ale niech każdy robi, jak uważa :).

6

@PatrykBarcelona Za parę lat będzie kręcić filmy o tym, jak ludzie z internetu ją wykorzystywali.

1

@tomek8756 Prędzej to: "Jestem z dobrej strony? Gdzie ten CATalizator, co go miałem wyciąć?"

0

Ale się nacieszyli.
A tam niżej niektórzy chcieli, żeby im dziękować za włączenie. Dzięki, wszystko przez Was.

0

Impostor Alaba uderzył.

0

@MesQueUnClub96 Jak to nie? Właśnie oglądam :).

0

@MesQueUnClub96 Źle to sformułowałeś. "Gorszy każdy mecz może się zdarzyć" :).

1

@Encore Chyba sam wie, jak się czuje, prawda?

0

@MesQueUnClub96 To się nie żal.

2

@HighestInTheRoom Śmiechem żartem, ale ostatnio nie macie za wiele powodów do dumy :).

4

@FutbolFan "Za 4 miesiące będzie miał 39 lat..."
Też najwięcej na świecie. Kolejny rekord :).

3

@Dankho94isback No tak, bo Dembele był okazem zdrowia i można za pewnik przyjąć, że byłby na chodzie.

1

@Arkon Nie jestem, ale lubię śledzić ich poczynania, zwłaszcza od strony kibicowskiej. Legią Legią, ale wobec Rakowa ich zachowanie jest kretyńskie. Niby za Puchar Polski, ale tak naprawdę dupa ich boli, że tyle razy dostawali łomot i są uprzedzeni, tyle, że maskują to pieprzeniem o honorze kibicowskim, kiedy we wspomnianym Pucharze kibole Lecha tłukli własnych braci po szalu, by nie wpuścić ich na stadion. Żenujące to jest, jak śpiewy Rutkowskiego w trakcie celebracji MP.

0

@Arkon Nie bardziej, przecież napisałem wyraźnie, prawda? Obie rzeczy są równie ważne, przynajmniej takie odnoszę wrażenie po lekturze komentarzy z kkslech.com.

0

@VegetaPolska To proste. Przeniesiono zasady z czasów, kiedy grał w Realu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?