1

@FCB_dimiC Przecież zostałeś porównany do konkretnej osoby, a nie do nikogo. Jest jak lubisz :).

0

@Kengo Wyważona opinia o CR7. O co się tu spinać?

1

@takisobiektos Powinni skonstruować jakiś flipper z piłkarzami MU zamiast grzybków (bumperów).

1

@Ojciec5tkidzieci Ciesz się, że nie odezwali się rolnicy, chwaląc się, że w życiu nie takie orki robili.

0

@FCB_dimiC Ale to prawda. Największym zagrożeniem dla Barcelony jest ona sama.

1

@Firestone Eryczek Evansik napisał przed transferem:


Chyba nie wiedział, czym jest koń trojański :).

0

@Prorokk Tola u Donalda to jak Leosia w Izraelu.

0

@Krzysztof1987 Obama też taką dostał. Taka ona pokojowa.

1

@DLFCB I przekazania jej Rosji.

2

@hayek A co z Young Leosią? Może zostać, czy też ma się wycofać do Polski?

0

@Pressinho Heh, racja :). Tak niespodziewanie się to stało.

0

@Jaro1279 Oni nie rozumieją takich spraw i sytuacji. Dla nich to jak w filmie sensacyjnym, sprawa rozwiązana w 90 minut, max dwie godziny. Wszystko proste i oczywiste.

2

@ToWinaSedziego I już byś wyleciał z Kanału Sportowego.

0

@MesQueUnClub_87 A moim zdaniem, lepiej poczekać na całość, niż polować na czarownice. Ludzie już nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń. Dopóki na jaw nie wyjdą ich grzeszki. "Ale ja, to przecież całkiem inna sytuacja".

0

Trzecia bramka podcięła ŁKSowi skrzydła. Biedny redaktor Olkiewicz.

5

@paweldunajecfcb A ja myślę, że sporej części chodzi jedynie o to, że mogą złapać za widły i pochodnie. A ludzie lubią łowy na czarownice.

0

@Pedri16Future Michał Gała. Z takim nazwiskiem spodziewałem się raczej innego skandalu.

0

@Faro Uważam, że wiedza teoretyczna to jedno, ale warto sprawdzić w praktyce :) Oczywiście ja nie chcę brać udziału w doświadczeniach :).

5

@MesQueUnClub_87 Oj, mógłbyś się zdziwić, jakie czasem "Romanowie spod Żabki" mają życiorysy. Na przykład:


Edit: Czytałem lata temu ten wywiad i nie wiedziałem wtedy, że ten Milewski, to ten Milewski. A wywiad bardzo dobry.

0

@SawneyBean No to koncentruj się na nim, a nie na jego bliskich. To jestem w stanie zrozumieć, choć też jest takie sobie, bo czym wtedy różnimy się od tych, których niby potępiamy. Nie prezentuj podejścia mafijnego - "damy ci nauczkę krzywdząc rodzinę, to cię bardziej zaboli". Nie napisałeś "a gdyby to Twoja córka", napisałeś "trzymam kciuki, żeby Twoja córka" (cytuję z pamięci). To są straszne rzeczy i nie życzę nikomu, by musiał przez takie coś przechodzić. Piszesz o ludziach, nie o rzeczach. On napisał, co napisał - i ma po części rację, bo te (często zmanipulowane przez konkretne osoby, albo środowisko) dzieci często nie traktują tego poważnie, dopóki nie dowiedzą się o tym koledzy, sąsiedzi itp. Wtedy dopiero dzieją się tragedie. Nie życzmy nikomu w taki sposób.

3

@MesQueUnClub_87 Mam pytanie. Czy @MesQueUnClub96 to Young @MesQueUnClub_87? :)

0

@FcPortoFan1999 To nieprawdopodobne jak słabo grają (ogólnie). Myślałem, że poprzednie awansy i zaraz spadki dały im jakiś pogląd, co zmienić, by było inaczej tym razem. Ale widzę, że nie. Z beniaminków to chyba Puszcza wygląda jak do tej pory najlepiej, choć wszyscy są w spadkowej.

39

@Pedri16Future Nie sądziłem, że Hamas jest taki cięty na Leosię.

0

@SawneyBean A Ty zrozumiałeś? Bo dalej nie kapujesz. Życzysz komuś, żeby jego nieletnia córka wysyłała swoje nagie fotki. Tylko po to, żeby "dać mu nauczkę"? Bo po co innego? Kto tu się kompromituje? Tacy cięci jesteście na tych gości, ale jak trzeba komuś pojechać, no to niech jego dzieci padną ofiarą takich samych kolesi, problemu nie ma. Zrozumiałeś już? Ewidentnie? Czy dalej palisz głupa?

2

@barcanawieki Z czego ten śmiech? W Polsce na trzeźwo (chyba?) odpalają w budynkach granatniki, to chyba jest możliwość, żeby pijany ruski użył granatu w samolocie? Może też myślał, że to głośnik BT :).
Edit: Tak mi przyszło na myśl, że może Putin wie, co mówi, bo pewnie mieli tam monitoring :).

1

Ten ŁKS jest chyba przeklęty.

0

@SawneyBean Więc, zniżając się do Twojego poziomu, Tobie również tego życzę. Może wtedy zrozumiesz, jak durne jest Twoje podejście, skoro chcesz dokopać jednej osobie krzywdą innej, mu bliskiej. Wstyd.

0

@partymaker To prawda. Udało im się to.

1

Lech się rozkręca.

3

@SawneyBean Ty masz coś w głowie? Co to ma być, jakaś zemsta na kimś (za co?) czyimś kosztem? Rozumiesz w ogóle, co piszesz? Wczoraj jakiś gość pod postem Wardęgi o dziewczynie, która się wycofała, napisał, że życzy jej, żeby jej córka padła ofiarą pedofila. Co wy macie w głowach w ogóle? I jeszcze jakiś osioł to herbuje... Dramat.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?