Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@AlexDark00 "Skąd mam wiedzieć, że żartujesz? Zobacz co napisał @pioz123"
Ja tam odebrałem to jako żart, nie atak. Chyba naprawdę za bardzo bierzesz wszystko do siebie :).
2
@arasz1819 I ja takoż sympatią go darzę.
0
@AlexDark00 Na przykład po:
"Gratulacje. Zawsze wierzyłem, że kiedyś Ci się uda. :)"
:) :) :)
Myślałem, że to coś znaczy. :) Ale rozumiem, że jesteś mocno ściśnieniowany rolą nadwornego krytyka RL9 na LR :). Przypominam, :).
1
@arasz1819 Doskonały gust :). A także Alfred Malina.
1
@Barca1922 Nie ma sensu porównywanie Barcy z reprezentacją. W klubie oni nie mają takiego nabożnego podejścia do Roberta (bo jest tutaj rok z podróżą?), a w reprezentacji niestety jest inaczej. Czy któryś młody zawodnik popychałby Roberta tak jak Gavi ostatnio? I jak by RL9 zareagował na takie popychanie w repce? A liderem trzeba być zawsze, a nie za dawne zasługi. Inaczej stajesz się takim Roberto.
1
@chlip1 Fachowcem nie jestem, ale rozumiem, że nieudolnie usiłujesz wykrzesać z siebie jakiś tam sarkazm, czy inną ironię. Dziwi mnie, że zdajesz się nie pojmować, że sukces (zwłaszcza w takich rozmiarach) upaja i wszyscy dają się ponieść chwili. Dziwi mnie też, że nie rozumiesz, iż za dobro należy chwalić, a za zło ganić. Więc jeśli było źle, ludzie krytykowali. Dziś było dobrze, więc ludzie chwalili. I na stadionie, i tutaj, co zauważyłbyś, gdybyś zadał sobie trud poczytania komentarzy w trakcie meczu.
A jeśli chodzi o Roberta, to wcześniejsze mecze słabo. Dziś lepiej, ale powinien ograniczyć machanie rękami, a skupić się na własnej postawie. Moim zdaniem wszystkim wyjdzie to na dobre.
8
@AlexDark00 Przecież umiem, to chyba wynika z komentarza. Chyba, że chodziło Ci o czytanie ze zrozumieniem. Ale to też potrafię. Ty za to powinieneś udać się na kurs wyciągania kija z wiadomo czego. Pozdrawiam.
3
@AlexDark00 "Dzisiaj byłem z dziewczyną pierwszy raz"
Gratulacje. Zawsze wierzyłem, że kiedyś Ci się uda. :)
@VegetaPolska bierz przykład.
1
@AlexDark00 Przyznaj się, uważasz, że Robertowi to i stu psychologów by nie pomogło. :)
1
@Barca1922 On pośrednio za to odpowiada. Zawsze powinien być lider i podążajacy za nim. A on by chciał być liderem, ale bez odpowiedzialności.
1
@arasz1819 Banan i Nektarynka to raczej nie. Niech będą nasze, swojskie owoce.
2
@chlip1 Wszystko się zgadza. Stadion jest tam i tam śpiewali, a tutaj jest skreślony. Albo nie. Zależy, kogo spytać. A jedna jaskółka wiosny nie czyni. Cierpliwości.
1
@talizmo Mam nadzieję, że się mylisz. Mimo, iż nie życzę kasowania konta. Jan Urban za często dostaje w turban.
1
@talizmo Sprecyzuj jeszcze, czyje konto? Żeby nie było nieporozumień.
1
@Crystal37 No i po co tak ciśniesz po Lewandowskim? W tej sprawie też się nie zgadzam.
1
@Crystal37 Nie zgadzam się, on ma talent. Tylko w głowie hula wiatr.
3
@Kuba_1 Zasadne pytanie. Do tej pory różnie to bywało. Jeśli w następnych meczach będą grać równie dobrze, uznamy, że to Barca taka dobra.
2
@DonMatteo901 Nie no, bądźmy obiektywni, kiedy Barca przegrywa i gra słabo, Xavi też jest demonem kreatywnych tłumaczeń.
2
@Remi70 Najlepszym stał się dopiero za PiS. Za Tuska nic nie osiągnął. Szach mat.
0
@goldmetaxa Spokojnie, nie podniecaj się. Jak się zaaklimatyzują, będą grali tak jak reszta wcześniej.
2
@Katalończyk 99 Nie kończą karier, więc na pewno będą grali. Ale nie wiem, czy u nas? :)
0
@FcPortoFan1999 Piotr przywiózł pewien gen z reprezentacji.
1
@Adran360 Stanowski to niech lepiej napisze, czy z KS odchodzi. Aczkolwiek ma rację.
0
@Remi70 Masz rację. Jak nie PiS, to PO/KO. Sami przekręciarze.
0
@Tridente2015 I nic z tego nie wynika. Sztuka dla sztuki. Zupełnie jak u nas.
1
Niesamowite. Przecież w Barcelonie był "takim kotem" i "robił wiatr". Kto by się spodziewał?
0
Stary, dobry Dembuś. Niech się nie zmienia :).
8
@kynio302 Sam sobie winien, pewnie nie chciał wsiąść do samolotu.
2
@FcPortoFan1999 Albo, jak u Kuleszy, po setce.
0
@Pedri16Future Dokładnie. Wkurzyli mnie dziś.