1

@AlexDark00 "Skąd mam wiedzieć, że żartujesz? Zobacz co napisał @pioz123"
Ja tam odebrałem to jako żart, nie atak. Chyba naprawdę za bardzo bierzesz wszystko do siebie :).

2

@arasz1819 I ja takoż sympatią go darzę.

0

@AlexDark00 Na przykład po:
"Gratulacje. Zawsze wierzyłem, że kiedyś Ci się uda. :)"
:) :) :)
Myślałem, że to coś znaczy. :) Ale rozumiem, że jesteś mocno ściśnieniowany rolą nadwornego krytyka RL9 na LR :). Przypominam, :).

1

@arasz1819 Doskonały gust :). A także Alfred Malina.

1

@Barca1922 Nie ma sensu porównywanie Barcy z reprezentacją. W klubie oni nie mają takiego nabożnego podejścia do Roberta (bo jest tutaj rok z podróżą?), a w reprezentacji niestety jest inaczej. Czy któryś młody zawodnik popychałby Roberta tak jak Gavi ostatnio? I jak by RL9 zareagował na takie popychanie w repce? A liderem trzeba być zawsze, a nie za dawne zasługi. Inaczej stajesz się takim Roberto.

1

@chlip1 Fachowcem nie jestem, ale rozumiem, że nieudolnie usiłujesz wykrzesać z siebie jakiś tam sarkazm, czy inną ironię. Dziwi mnie, że zdajesz się nie pojmować, że sukces (zwłaszcza w takich rozmiarach) upaja i wszyscy dają się ponieść chwili. Dziwi mnie też, że nie rozumiesz, iż za dobro należy chwalić, a za zło ganić. Więc jeśli było źle, ludzie krytykowali. Dziś było dobrze, więc ludzie chwalili. I na stadionie, i tutaj, co zauważyłbyś, gdybyś zadał sobie trud poczytania komentarzy w trakcie meczu.

A jeśli chodzi o Roberta, to wcześniejsze mecze słabo. Dziś lepiej, ale powinien ograniczyć machanie rękami, a skupić się na własnej postawie. Moim zdaniem wszystkim wyjdzie to na dobre.

8

@AlexDark00 Przecież umiem, to chyba wynika z komentarza. Chyba, że chodziło Ci o czytanie ze zrozumieniem. Ale to też potrafię. Ty za to powinieneś udać się na kurs wyciągania kija z wiadomo czego. Pozdrawiam.

3

@AlexDark00 "Dzisiaj byłem z dziewczyną pierwszy raz"
Gratulacje. Zawsze wierzyłem, że kiedyś Ci się uda. :)
@VegetaPolska bierz przykład.

1

@AlexDark00 Przyznaj się, uważasz, że Robertowi to i stu psychologów by nie pomogło. :)

1

@Barca1922 On pośrednio za to odpowiada. Zawsze powinien być lider i podążajacy za nim. A on by chciał być liderem, ale bez odpowiedzialności.

1

@arasz1819 Banan i Nektarynka to raczej nie. Niech będą nasze, swojskie owoce.

2

@chlip1 Wszystko się zgadza. Stadion jest tam i tam śpiewali, a tutaj jest skreślony. Albo nie. Zależy, kogo spytać. A jedna jaskółka wiosny nie czyni. Cierpliwości.

1

@talizmo Mam nadzieję, że się mylisz. Mimo, iż nie życzę kasowania konta. Jan Urban za często dostaje w turban.

1

@talizmo Sprecyzuj jeszcze, czyje konto? Żeby nie było nieporozumień.

1

@Crystal37 No i po co tak ciśniesz po Lewandowskim? W tej sprawie też się nie zgadzam.

1

@Crystal37 Nie zgadzam się, on ma talent. Tylko w głowie hula wiatr.

3

@Kuba_1 Zasadne pytanie. Do tej pory różnie to bywało. Jeśli w następnych meczach będą grać równie dobrze, uznamy, że to Barca taka dobra.

2

@DonMatteo901 Nie no, bądźmy obiektywni, kiedy Barca przegrywa i gra słabo, Xavi też jest demonem kreatywnych tłumaczeń.

2

@Remi70 Najlepszym stał się dopiero za PiS. Za Tuska nic nie osiągnął. Szach mat.

0

@goldmetaxa Spokojnie, nie podniecaj się. Jak się zaaklimatyzują, będą grali tak jak reszta wcześniej.

2

@Katalończyk 99 Nie kończą karier, więc na pewno będą grali. Ale nie wiem, czy u nas? :)

0

@FcPortoFan1999 Piotr przywiózł pewien gen z reprezentacji.

1

@Adran360 Stanowski to niech lepiej napisze, czy z KS odchodzi. Aczkolwiek ma rację.

0

@Remi70 Masz rację. Jak nie PiS, to PO/KO. Sami przekręciarze.

0

@Tridente2015 I nic z tego nie wynika. Sztuka dla sztuki. Zupełnie jak u nas.

1

Niesamowite. Przecież w Barcelonie był "takim kotem" i "robił wiatr". Kto by się spodziewał?

0

Stary, dobry Dembuś. Niech się nie zmienia :).

8

@kynio302 Sam sobie winien, pewnie nie chciał wsiąść do samolotu.

2

@FcPortoFan1999 Albo, jak u Kuleszy, po setce.

0

@Pedri16Future Dokładnie. Wkurzyli mnie dziś.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?