Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Tasde Zamknęła osłabioną OIsasunę we własnym polu karnym.
2
Ale ich porobił w tej Legii. Lepsza akcja, niż ta legijna wcześniej. I bramkarze remis w asystach.
2
@FutbolFan Rasizm? Radzę sprawdzić definicję.
0
@ChampionLW Siur.
4
@lukaszbrk Jedno i drugie:
1
@Mario96w W link nie wchodziłem, więc może jest inaczej, ale z tego, co widać na zdjęciu w tweecie, wynika jedynie jakie Robert z Anką mają plany na wieczór i że uprawiają seks po meczu. Nie wiadomo na pewno, że ze sobą :).
0
@Zoker Na festynie mu nie poszło, to musi siedzieć w domu.
0
@LionelM95 Myślę, że woli to, niż gdyby miała zacząć naukę bachaty.
1
Lech widzę stabilnie. Przynajmniej jak do tej pory.
1
@jedrek7000 Jesteś na bakier z przepisami. Takie sytuacje z rękami były już wałkowane wiele razy.
0
@tristan87 No tak, przecież Robert by nie skłamał. To inni kłamią.
1
@fcbarcafan19 To był @Bykunn na wycieczce po USA. Ale w Stanach panuje bykizm. Kiedyś zabraniali wszystkiego czarnym, a teraz bykom. Byk też był praktycznie czarny. Wszystko już chyba jasne?
1
@szkutnik91 To nazwiska nowych zawodników pozyskanych przez Laportę.
1
@norbi77 Ale mnie to rozbawiło! :) Dzięki!
0
@cules100pro Do bałaganu!
2
@ObiwanKenobi
"Idę za trendem.
Co to za piłkarz?"
Trzeba podnieść poprzeczkę.
Co to za?
1
@Emhyr Czyli to prawda, że Florentino jest homo...Tylko skąd Kowal to wie?
2
@Inclusus "Czy jeśli kobieta pójdzie oddać mocz około godzinę po stosunku to czy to już dużo za późno (...)"
Zależy komu. Ale taka rada na przyszłość, jak pożyczacie, to oddawajcie na czas.
0
@MarcepanowyKsiaze "(...) jak tu z takimi rozmawiać?"
Na inne tematy.
0
@DLFCB No tak.
https://konkret24.tvn24.pl/swiat/churchill-powiedzial-niemcy-powinno-sie-bombardowac-co-50-lat-nie-ma-dowodu-ze-to-prawdziwy-cytat-ra1110116-ls5791418
https://www.facebook.com/historycznebzdury/posts/2706992299407895/
0
@Dari0G u nas* = zjadło literkę
0
@Antajbandaj Bądźmy szczerzy, gdybyś nie podał nazwy klubu, to sama oferta wygląda raczej jak nasza typowa propozycja barcelońskiego dealu :). Choć u na by pewnie dodawany był niechciany zawodnik.
0
@Cotutajsiedzieje "a tam fotki z chłopakiem jak się całują "
1. A co, z dziewczyną się miała całować?
2. Bazując na Lewandowskiej - a może to jej brat?
:)
0
@Bartosz85 "nie dowiarki" ? Ha ha. A Legia gratulacje.
0
@cules100pro Nie, jedynie Ty jesteś tak przenikliwy. Nikt do tej pory na LR nie pisał, że to wałek, by mieć fikcyjne środki do zaksięgowania przez LL. A potem "odkupować" (czyli oddawać te parę milionów, które każdy krzak wpłacał jako "zaliczkę") niby sprzedany procent udziałów i "sprzedawać" następnej firmie/funduszowi krzak, na przykład z Meksyku. I że nie może być żadnych kar, bo wtedy nie byłoby chętnych do takiego dealu. Nikt się nie zorientował, tylko Ty.
0
@cules100pro A pomyślałeś, że dokładnie to miałem na myśli?
0
@ikar34 "Dlaczego Laporta nie podpisał umowy jeśli kasa nie wpłynie do 31 sierpnia to kara umowna w wysokości 10mln i za każdy kolejny dzień 1 mln ."
"Ten fundusz Libero to firma krzak..."
Właśnie dlatego.
0
@Deviler Lewandowski: "La Rambla? J... frajerów!"
0
@La Pulgaa Ty bydlaku! Natychmiast złaź z tego biednego stworzonka!
0
@MesQueUnClub96 Też tak oceniam plan Rakowa.