0

@HighestInTheRoom No to zweryfikowałeś, czy tylko przypuszczasz, skoro piszesz o szansach? Poza tym naprawdę, to była właśnie taka różnica, jak między tymi zawodnikami, dokładnie.

0

@Sulimo Weź Ty już nie pisz więcej jaki to masz szacunek do Rakowa. Jesteś z gatunku zawistnych, którzy zawsze znajdą sposób, żeby umniejszyć, bo jednak tyłek piecze. To prawda, że Raków nic wielkiego jeszcze nie osiągnął, ale sposób w jaki to w swoich (licznych) postach przedstawiasz, jasno pokazuje, że w duszy cierpisz katusze i po prostu musisz dyskredytować. A to:
"Prawda jest ze kibice rakowa maja ego wyj w kosmos po mistrzostwie."
to naprawdę ten kosmos. Masz pamięć jętki? Nie pamiętasz, co część z was, kibiców Lecha, wyprawiała po zdobyciu mistrzostwa? "Raków cwel" pamiętasz? Widziałeś te wpisy na forach wyzywające innych, bo Lech mistrzem jest? A szaliki w sklepie z napisami obrażającymi Raków, które cieszyły się wśród was furorą? Spora część z was jest taka sama, jak część z Rakowa. Ale by to zobaczyć, trzeba mieć odrobinę samokrytycyzmu i spojrzeć dalej, niż na koniuszek własnego nosa. Przyganiał kocioł garnkowi @Sulimo.

0

@HighestInTheRoom "Przypomnij sobie, jaki skład miał wtedy Karabach..."
Co to ma do rzeczy, retoryka jak u Meska. Nie możesz tego w żaden sposób zweryfikować, a traktujesz jako prawdę objawioną.

0

@MesQueUnClub96 Chłopie, rzucasz przypuszczeniami, których nie da się w żaden sposób zweryfikować, jakby były bezsprzecznymi faktami. Normalny jesteś?

0

@Mathew16 Gwoli sprawiedliwości wypadałoby, byś zauważył również, iż parę osób sprzyjających innym klubom, usiłuje zdeprecjonować ten awans.

0

@Culer_1906 Zaczyna się. Zawsze tak samo, jak ktoś tu dziś wklejał:



1

@bartas97 "pierwsza lepsza drużyna, która potrafi wykończyć akcje."
Tym razem zagrał bezpiecznie. Teraz będzie mógł twierdzić, że to nie była taka drużyna za każdym razem, kiedy Raków wygra.

1

@bartas97 Nie ma sensu z nim dyskutować. To fan Lecha, a Lech dostał manto na tamtym terenie, więc trzeba umniejszać zespołowi, który manta nie dostał. Tylko czekać, aż wjedzie narracja, że tamten Karabach to była drużyna złożona z Avengersów, a ten to popierdółki jakieś.

0

@kubix05 Bez przesady. Super, że przeszli, ale druga połowa była żenująca. Choć z drugiej strony to jednak trudny teren.

3

Myślał, myślał i wystrzelił w kosmos.

0

Raków nie umie jednego podania zrobić celnego, od razu straty. Wstydzę się trochę takiej gry.

0

@MesQueUnClub96 Tak, Twój z rozumem. Nie było, więc nie odgwizdał.

0

@MesQueUnClub96 10 od razu, albo i 15.

2

@macio_944 No to się nie popisali, nie wiedzą nawet jakie kolory mają w swojej tęczy.

0

@Cule1234 Zupełnie jak z transferem Dembele :).

8

@TheNekro94 Jamajczykowianeczki.

0

@Messi96_96 Musisz nadal ćwiczyć czytanie ze zrozumieniem. Zacytuję Ci część mojego postu: "Fame jest również winne (...)" Słowem kluczem jest tu RÓWNIEŻ, które znaczy tyle samo, co TEŻ.
https://sjp.pwn.pl/slowniki/r%C3%B3wnie%C5%BC.html

"ale Diablo i Wasilewski też promowali udział Włodarczyka. Czyli też w takim razie zrobili to bez podpisanego kontraktu :)"
Czy gdzieś twierdziłem inaczej? Tylko jakie ma to konsekwencje dla Fame, a jakie dla nich?

0

@Messi96_96 "Więc jak Fame wrzucił bez zgody czy bez kontaktu?! "
Ty najwidoczniej również nie umiesz czytać ze zrozumieniem, a mój tekst był krótszy. Jak widzę, nie rozróżniasz słów "kontakt" i "kontrakt". Lubisz również przypisywać ludziom twierdzenia, których nigdy nie wyartykułowali, czyli w tym przypadku stwierdzenie "Więc jak Fame wrzucił bez zgody czy bez kontaktu?!" A gdzie ja coś takiego napisałem?

"Jak Ty tutaj widzisz błąd Fame i ich wine to żenada chłopie. Może teraz po tym co napisałem zrozumiesz. Jakby tylko Fame wrzucił to spoko. Ale wrzucił to Diablo i Wasilewski.. To tak samo Fame może mieć problem, że wrzucili bez kontraktu? Rusz głową xd"
Sam rusz, bo przerosło Cię zrozumienie prostego zdania, w którym stwierdziłem tylko, że Fame też jest winne, bo nie miało podpisanej umowy z zawodnikiem, a mimo to zaczęło go promować. I tylko tyle. Kogo obchodzi, kto informował o tym pierwszy. Fame nie mając nic na papierze nie powinno zaczynać akcji promocyjnej, bo może się to skończyć tak, jak teraz.

Podnieciłeś się jak admin Fame, który aktualnie kasuje wpisy wytykające takie właśnie błędy. Nasmarowałeś jakieś własne wizje tego, co niby napisałem, bo widocznie łatwiej było Ci się odnieść do nich, niż do faktycznej treści mojego wpisu. Krótko - miało Fame podpisany kontrakt z Diablo? Z tego, co czytam, to nie miało. Ogłosiło bez takiego dokumentu walkę z jego udziałem? Tak. No to chyba nie jest najsprytniejsze, mimo, iż Ty usiłujesz udowodnić coś innego. Diablo zachował się nie fair, ale jeśli nie ma nic na papierze, to co może Fame? Nic. A Ty naucz się czytać ze zrozumieniem.


0

"Sergi Roberto: Gdy chcesz, żeby ktoś z tobą był, jesteś rozczarowany, gdy podejmie inną decyzję"
Czyli, że co, Sergi dostał kosza od Usmana?

3

@MesQueUnClub_87
"Czy Mata jest ważniejszy dla polskiej muzyki od Chopina?"
"Porównanie muzycznego geniusza światowej sławy do jakiegoś banana xd"
Szopen nie był żadnym bananem profanie!
:)

1

@Messi96_96 Fame jest również winne, bo z tego, co można wyczytać, ogłosili zawodnika bez podpisanej umowy. Sami sobie nawarzyli tego piwa. Jak to ktoś skomentował pod postem Fame




3

@pt9 "Niemniej całą podstawówkę i liceum bylem dość wysportowany a na studiach stałem się ulańcem"
Czyli to prawda, że wyższe wykształcenie szkodzi zdrowiu...

0

@gumaz I co było dalej?

1

@Comentateiro Na chwilę obecną masz rację, nie wiadomo, jak to się potoczy i kto w ostatecznym rozrachunku zyska tyle, by można go było nazwać zwycięzcą.

1

@Sensible Chiny Chinami, ale w Kanadzie również zastosowano podobnej klasy "argument", by stłumić protesty w czasie pandemii.

1

@Sensible Jak tutaj:
https://michalpasterski.pl/2012/11/malpy-drabina-i-banany/
Wkleiłem w innym komentarzu, ale powtarzam, bo uważam, że dobrze obrazuje do czego to prowadzi.

3

@pt9 Najbardziej przerażające jest to, że w sposób zautomatyzowany możesz stać się pariasem we własnym kraju, od którego ludzie będą uciekać. Zostaniesz wykluczony przez system, a nie ma żadnej gwarancji, że nie stanie się to na przykład dlatego, że będziesz niewygodny dla władzy. To jest tresura.
https://michalpasterski.pl/2012/11/malpy-drabina-i-banany/

4

@hayek No tak, Ty się nie powtarzasz, zawsze twierdzisz coś innego. Hipokryzja. Niemcy, bo akurat o ich postawie w tamtym momencie uzyskaliśmy, dzięki ambasadorowi Ukrainy, tak konkretne info. Nie bawię się we wróżkę jak Ty, by wypisywać, że ktoś coś kalkulował, ale nie wiadomo co, bo nie ma żadnego potwierdzenia oprócz Twojego widzimisię. Nie odnosisz się merytorycznie do praktycznie niczego, podaję kontrargument poparty źródłem, a Ty udajesz, że sobie dworujesz, bo nie masz pojęcia, jak odpowiedzieć w sposób rzeczowy. W momencie agresji rosyjskiej nie wiedziałeś nic z tego, o czym DZIŚ pisałeś jak o znanych faktach. Nie podołałeś kolego, a na koniec nieudolnie usiłujesz zdyskredytować rozmówcę drwiną i dziecinnym "xD". Na tyle najwidoczniej Cię stać.

2

@hayek Ty już nawet nie wiesz, jaka była ta moja "teza", znów wybrałeś sobie własną i twierdzisz, że jest moja, bo łatwiej Ci się widać odnieść. Moja teza była taka, że nie można oceniać tamtych wydarzeń z naszej perspektywy, bo ważny jest kontekst historyczny.
"Zacząłeś od porównania przygotowanej, uzbrojonej zawodowej armii do przypadkowej zbieraniny ludzi, bez sprzętu i uzbrojonych jedynie w hart ducha. Jak Ty mogłeś mieć rację skoro całe twoje rozważania są oparte na błędnej tezie?"
Chłopaku, przecież tak właśnie świat myślał o armii rosyjskiej, dlatego właśnie ukraiński ambasador usłyszał, co usłyszał. Tak ocenili stosunek sił Niemcy. WTEDY TAK GO OCENILI. Na kilka godzin oporu. A Ty teraz, po ponad roku, wiedząc o wszystkim, co się do tej pory wydarzyło, wypisujesz swoje mądrości. Takie właśnie podejście oceniałem negatywnie. Na jakiej prawidłowej tezie oparte są TWOJE rozważania i co WTEDY prognozowałeś? "XD".

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?