0

@Gaucho To prawda. Nie wiem, czy tak chciał, czy przypadek, ale wyszło mu super.

0

@cules100pro Ale po co kasujesz, przyznaj rację i rozejdziemy się zadowoleni :).

0

@Croocers Od zawsze. I od zawsze jest tak samo, ekscytują się zarówno jedną stroną, jak i drugą, w zależności od tego, co się dzieje na boisku. Teorie spiskowe o sprzyjaniu którejś ze stron snują ludzie, którzy nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń. Jak napisałem wcześniej, wystarczy porównać komentarze na obu stronach fanowskich. W tym samym meczu znajdują się ludzie oświadczający, że ci sami komentatorzy sprzyjają jednej lub drugiej (w zależności od tego, komu sami kibicują) drużynie. Śmieszne to, ale i straszne, jeśli się pomyśli, że wy tak na poważnie.
Edit:
Jeśli nie wierzysz, proszę, 10 sekund szukania:
https://zapodaj.net/plik-I5bS5Jx3WJ

0

@cules100pro Przecież oni zawsze, jak się mecz zakończy, zmieniają tytuł konkretnego wątku, dlatego masz 404. Jest nowy tytuł i dlatego stary zwraca Ci błąd.

0

@Croocers Ja pierdzielę, gościu, nie wziąłeś leków, czy co? Śmiech ogarnia, jak czytam takie komentarze jak Twój, potem sprawdzam, co piszą Realowcy i tam jest tak samo, tylko twierdzą, że Eleven cieszy się z porażki Realu. Dorośniecie w końcu, czy nie? Zauważycie, że cieszą się po dobrych akcjach zarówno jednego zespołu, jak i drugiego? Bo na tym polega ich praca? Brak słów na takie komentarze...

1

@Roobo Odnoszę się do konkretnej sytuacji, wg mnie, nie była wcale łatwa. Poradził sobie, należy mu się szacunek za tę konkretną zagrywkę.

6

Trzeba pochwalić Ferrana, to wcale nie była taka łatwa sytuacja. Ciekaw jestem, czy Lewandowski by sobie tak poradził.

2

@takisobiektos Prawda. Ta pierwsza bramka to jakaś kuriozalna interwencja, wydawało się, że ma już tę piłę w łapach, a tak ją wypuścił... niewytłumaczalne.

2

@Gaz Niby Mbappe jako piłkarz lepszy, ale nie wiadomo, co on ma naprawdę w głowie. Zacząłby takie cyrki jak teraz w PSG i byłby problem. Poza tym nie wiadomo też, jak będzie grał za parę lat, bo jednak w dużej mierze bazuje na szybkości.

0

@Kgorecki2500 Nie tak dobrze jak ŁKS.

0

@FcPortoFan1999 Byłby słuszny, gdyby przewrócił się na skutek interwencji bramkarza. A na powtórkach widać, że kopnął sobie piłkę bez szans na dojście do niej i od razu zaczął się przewracać, zanim bramkarz go w ogóle dotknął. Obrzydliwe są takie zachowania i moim zdaniem powinni je tępić. Ciekaw jestem, czy gdyby możliwa była interwencja VARu, to po obejrzeniu powtórek Marciniak byłby tak samo pewien.

1

@FcPortoFan1999 Nie jestem kibicem żadnego z tych klubów, ale wynik mnie cieszy, jest jakaś sprawiedliwość za gola z wyturlanego karnego. Choć smuci los zwierząt z wrocławskiego zoo, które przerażone obserwują kopaczy z rodzimego klubu.

0

@Rust_Cohle Mieli dostać od miasta pożyczkę 20 milionów, jeśli radni się zgodzili, zwierzęta już mają ciężary. Dobrze, że ciepło jest i trawa rośnie, to chociaż roślinożercy podjedzą.

0

@SuperPatsonFCB Gdyby zaczął padać po dotknięciu bramkarza, ok. Ale widać wyraźnie, że już leci jak tylko zobaczył, co robi bramkarz. Wstyd i tyle. VAR nie reaguje, bo nie jest to oczywisty błąd sędziego, a ten był z tyłu i z jego perspektywy może i wyglądało to klarownie. Ale zgodnie z fair play, żałosne padolino.

0

@takisobiektos Normalne padolino, kopnął piłkę tak, że widział, iż jej nie dogoni, więc zaczął padać zanim jeszcze bramkarz się do niego dosunął. Widać to na powtórkach i tylko ślepy będzie twierdził, że jest inaczej. Dla Ciebie może to być dobre zachowanie i szczyt wyrachowania, ale dla mnie żałosne zagranie.

0

Co za padolino piłkarza Śląska. Wyturlany rzut karny.

1

@jankesbr9 Musisz więcej czytać. I jakieś aktualniejsze treści.

0

@KrychaFCB Oszukał przyjaciół. Przegrał zakład i nie zapłacił.

0

@Lionel_Messi10 On jest niski. Wyprostowany nie widzi bramkarza, bo mu inni zawodnicy zasłaniają. Dlatego musi się pochylać i lukać między ich nogami :).

0

@MesQueUnClub96 No, masz rację, zupełnie jak w tenisie.

0

@MesQueUnClub96 Weź Ty już przestań, chorągiewko.

1

@Kidd W dodatku w podeszłym wieku i niezbyt dobrze się prowadzącą, z tego, co można usłyszeć na innych stadionach.

1

@MesQueUnClub96 Kumasz te ich kocie ruchy?

0

@VegetaPolska Kurna, ale Twoje love stories to trzeba, co?

1

@MarcepanowyKsiaze Cry Josue, cry :). No i obowiązkowo, XD.

0

@Barca-Messi10 Niczego nie zaburzymy, właśnie tak powinno być, zamkniemy po prostu cykl. Wąż zjadający własny ogon.

0

@Kengo Czyli szansa na oficjalną koalicję PiSu z PO istnieje. I nazywajmy go afrobocianem.

0

@PatriBarca Nie wiem czemu masz seks na myśli. Ale bez jaj, naprawdę? Mam go chwalić za takiego babola? Przecież ta piłka leciała i leciała. Nic go nie usprawiedliwia, miał mnóstwo czasu i miejsca0, źle wybrał moment do skoku i tyle. Niezależnie od zachowania obrońcy, to był lob rozpaczy, a Tobiasz sobie nie poradził.

1

@John_Doe W sumie racja. Choć był też domorosłym filozofem.

0

@Kamiloza91 Mecz się jeszcze nie skończył, no i na razie nie popisał się jedynie obrońca i bramkarz - to karma za pajacowanie w karnych z Rakowem. Niech teraz wywali jęzor na brodę :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?