Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Marcelinho99 Słabo go znali, bo dużo pauzował.
1
@pluszek To jest ta karma, o której pisze redaktor. Wróciła, ale do Barcelony.
0
@esem91 Przecież to scena z filmu.
1
@Kengo I nie potrzebowały 500+.
0
Lobiasz to jednak prostak.
1
@mekston Chicken Curry Love.
0
@FcPortoFan1999 Bomba, Irlandczyk, można się było spodziewać.
1
@Barca1992 To jest Śnieżka niebinarna.
2
@PietrasCoelho "Dzisiejszy post będzie o, dla nas, mało znanej osobie która (...)"
"(...) ale używaj więcej znaków interpunkcyjnych (...)"
Tak, jeszcze go zachęcaj :).
@Kgorecki2500 Bardzo ciekawa historia, dziękuję.
1
@Kosmici W nawiązaniu do Twojego nicku, chodzi Ci o Danię - państwo, czy Danię - planetę?
1
@don'T.R.I.P.e Heh, byłeś pierwszy :).
2
@Faro Dembele może być niezastąpiony na farmach wiatrowych.
0
@bartekvisca "Wiele osób się wypowiada, że ten wariograf to taki pic na wodę. Jakoś morderców czy podejrzanych nie biorą na to i jak wyjdzie, że nie zabił to go puszczają wolno."
Puszczają, jeśli nie ma innych dowodów, bo badanie takie nie może być jedynym i podstawowym. W Polsce zresztą nie jest to w ogóle jakaś standardowa procedura.
https://www.edukacjaprawnicza.pl/czy-zabiles-eweline-czyli-czy-wariograf-to-wykrywacz-klamstw/
Wg mnie istotny jest ten fragment:
"Czy zatem wariograf wykrywa kłamstwa? Odpowiedź wydaje się oczywista – nie. Takie podejście do tych badań jest w Polsce negowane od wielu lat, odrzucane są koncepcje forsowane w literaturze amerykańskiej w latach 60. i 70. poprzedniego stulecia, w świetle których celem badania miało być określenie, czy dana osoba mówi prawdę23. Urządzenie to jedynie rejestruje zmiany fizjologiczne towarzyszące emocjom, a jaka jest przyczyna tych emocji – wymaga to wyjaśnienia w toku postępowania. Należy mieć na względzie, że nie ma żadnych charakterystycznych, specyficznych emocji i reakcji właściwych tylko dla kłamstwa. Tym samym nie można w tak prosty sposób utożsamiać zmian zarejestrowanych w badaniu wariograficznym z nieszczerością."
Nie wiadomo, jak przeprowadzano badanie i czy było rzetelne. Sam fakt, że wykryto u niego substancje niedozwolone i przyznał się, że zażywał, poddaje w wątpliwość badanie, badanego i badającego.
1
@DonMatteo901 Uważam, że to dobrze. Na początku może i będzie to męczące, ale kiedy piłkarze zaczną uświadamiać sobie, że nic im nie da przeciąganie gry, a tylko później wrócą do domów i więcej będą biegać, moim zdaniem nastąpi przystosowanie się do reguł i samoistne skracanie niepotrzebnych przerw. Może nie każdy od razu się ogarnie, ale ci mądrzejsi będą dyscyplinować tych bardziej opornych. Trzeba tylko cierpliwie się trzymać ustalonych zasad.
1
@MesQueUnClub_87 Niestety możesz mieć rację.
0
@MesQueUnClub_87 Będą jaja, jak kiedyś ktoś u nas wyląduje, otworzy się właz, wyjdzie ufoludek i powie "Witajcie, przynoszę wam Słowo Boże". A poważnie, to czy ja wiem? Religie mają się dobrze od tysięcy lat, moim zdaniem, skoro Bóg stworzył wszystko, to i kosmitów też. Tak mam np. z gejami, wybieram sobie to, co mi pasuje - czyli np. ignoruję zapisy o karach za sodomię i wolę fragment o tym, że Bóg stworzył nas na swój obraz i podobieństwo. Wychodzi mi, że gejów też, bo przecież nie Szatan to zrobił. A potem to już 10 przykazań i punkt z miłością bliźniego załatwia sprawę. Kwestia tego, jakiego Boga wolisz i w jakiego chciałbyś wierzyć - czy mściwego, starotestamentowego, czy takiego, który chce dobrze dla wszystkich ludzi, dlatego dał nam wolną wolę i za to, co robimy, sami odpowiadamy. Prostym ludziom wystarczą proste rzeczy. Oto ja :). Sorry za rozpisanie się.
0
@4drian0 Typowy wieczór u @MesQueUnClub96, kiedy nie słucha ojca.
1
@Sulimo Ty byś sam musiał uważać na swoje rejony. Macie tam Feio, a on i teraz się nie hamuje :).
0
@jacobFCB W XXI.
3
@MesQueUnClub_87 Bezczelnością i szczytem arogancji byłoby, zdając już sobie sprawę z potencjalnych rozmiarów Wszechświata, oraz wiedząc, że poznaliśmy zaledwie jego maleńki skrawek, myśleć, że tylko na Ziemi pojawiło się życie.
1
@MarcepanowyKsiaze Jesteś dla siebie zbyt surowy.
0
@HighestInTheRoom No to zweryfikowałeś, czy tylko przypuszczasz, skoro piszesz o szansach? Poza tym naprawdę, to była właśnie taka różnica, jak między tymi zawodnikami, dokładnie.
0
@Sulimo Weź Ty już nie pisz więcej jaki to masz szacunek do Rakowa. Jesteś z gatunku zawistnych, którzy zawsze znajdą sposób, żeby umniejszyć, bo jednak tyłek piecze. To prawda, że Raków nic wielkiego jeszcze nie osiągnął, ale sposób w jaki to w swoich (licznych) postach przedstawiasz, jasno pokazuje, że w duszy cierpisz katusze i po prostu musisz dyskredytować. A to:
"Prawda jest ze kibice rakowa maja ego wyj w kosmos po mistrzostwie."
to naprawdę ten kosmos. Masz pamięć jętki? Nie pamiętasz, co część z was, kibiców Lecha, wyprawiała po zdobyciu mistrzostwa? "Raków cwel" pamiętasz? Widziałeś te wpisy na forach wyzywające innych, bo Lech mistrzem jest? A szaliki w sklepie z napisami obrażającymi Raków, które cieszyły się wśród was furorą? Spora część z was jest taka sama, jak część z Rakowa. Ale by to zobaczyć, trzeba mieć odrobinę samokrytycyzmu i spojrzeć dalej, niż na koniuszek własnego nosa. Przyganiał kocioł garnkowi @Sulimo.
0
@HighestInTheRoom "Przypomnij sobie, jaki skład miał wtedy Karabach..."
Co to ma do rzeczy, retoryka jak u Meska. Nie możesz tego w żaden sposób zweryfikować, a traktujesz jako prawdę objawioną.
0
@MesQueUnClub96 Chłopie, rzucasz przypuszczeniami, których nie da się w żaden sposób zweryfikować, jakby były bezsprzecznymi faktami. Normalny jesteś?
0
@Mathew16 Gwoli sprawiedliwości wypadałoby, byś zauważył również, iż parę osób sprzyjających innym klubom, usiłuje zdeprecjonować ten awans.
0
@Culer_1906 Zaczyna się. Zawsze tak samo, jak ktoś tu dziś wklejał:
1
@bartas97 "pierwsza lepsza drużyna, która potrafi wykończyć akcje."
Tym razem zagrał bezpiecznie. Teraz będzie mógł twierdzić, że to nie była taka drużyna za każdym razem, kiedy Raków wygra.
1
@bartas97 Nie ma sensu z nim dyskutować. To fan Lecha, a Lech dostał manto na tamtym terenie, więc trzeba umniejszać zespołowi, który manta nie dostał. Tylko czekać, aż wjedzie narracja, że tamten Karabach to była drużyna złożona z Avengersów, a ten to popierdółki jakieś.
0
@kubix05 Bez przesady. Super, że przeszli, ale druga połowa była żenująca. Choć z drugiej strony to jednak trudny teren.