0

@Antajbandaj Bądźmy szczerzy, gdybyś nie podał nazwy klubu, to sama oferta wygląda raczej jak nasza typowa propozycja barcelońskiego dealu :). Choć u na by pewnie dodawany był niechciany zawodnik.

0

@Cotutajsiedzieje "a tam fotki z chłopakiem jak się całują "
1. A co, z dziewczyną się miała całować?
2. Bazując na Lewandowskiej - a może to jej brat?
:)

0

@Bartosz85 "nie dowiarki" ? Ha ha. A Legia gratulacje.

0

@cules100pro Nie, jedynie Ty jesteś tak przenikliwy. Nikt do tej pory na LR nie pisał, że to wałek, by mieć fikcyjne środki do zaksięgowania przez LL. A potem "odkupować" (czyli oddawać te parę milionów, które każdy krzak wpłacał jako "zaliczkę") niby sprzedany procent udziałów i "sprzedawać" następnej firmie/funduszowi krzak, na przykład z Meksyku. I że nie może być żadnych kar, bo wtedy nie byłoby chętnych do takiego dealu. Nikt się nie zorientował, tylko Ty.

0

@cules100pro A pomyślałeś, że dokładnie to miałem na myśli?

0

@ikar34 "Dlaczego Laporta nie podpisał umowy jeśli kasa nie wpłynie do 31 sierpnia to kara umowna w wysokości 10mln i za każdy kolejny dzień 1 mln ."
"Ten fundusz Libero to firma krzak..."
Właśnie dlatego.

0

@Deviler Lewandowski: "La Rambla? J... frajerów!"

0

@La Pulgaa Ty bydlaku! Natychmiast złaź z tego biednego stworzonka!

0

@MesQueUnClub96 Też tak oceniam plan Rakowa.

1

@Pedri16Future A Ty jesteś tym @Pedri16Future na stronie Realu?

0

@partymaker Kurcze no. A już miał Ci zaproponować... Załamie się ::).

1

@Borneo Zgadzam się.

6

@MeMyselfAndI "Niewygodne fakty", dobra. Widzę, że mam do czynienia z zaślepionym fanatykiem, który widzi tylko to, co chce widzieć i potrafi zracjonalizować sobie wszystko. Nie umiesz odnieść się nawet do tego, że Vinicius kiedyś zachowywał się inaczej i nie było takich awantur. Teraz zachowuje się tak, jak zachowuje i nagle są. To nie jest fakt, prawda? Bo przecież wg Ciebie on taki jest i zawsze był. Pomijasz wszystko, co niewygodne dla Brazylijczyka, zamiast tego klepiesz ciągle o rasizmie, zupełnie jak Vini. Zero autorefleksji. Szkoda mi czasu na dyskusje z ludźmi, którzy widzą tylko słomkę w oku bliźniego, a nie dostrzegają belki we własnym. Narta.

1

@MeMyselfAndI "Tak, Vinicius często prowokuje rywali, coś dodaje od siebie, potrafi być irytujący i właśnie z tego powodu rasiści pokazują na co ich stać."
Bzdura. Kolega @Weniu5 już Ci wyjaśnił, więc nie będę się powtarzał.

"Tak, rasizm jest wybiórczy i każdy to wie, tylko będzie palił głupa, że tak nie jest."
Kolejna bzdura. Palisz głupa jedynie Ty, bo wymyśliłeś tezę pasującą Ci do narracji. Jak wyżej, kolega Ci wyjaśnił.

"Nie, on symuluje, kłóci się z sędziami i innymi, bo taki jest, a nie przez rasizm."
Bzdura nr 3. Przez lata taki nie był i nagle się zradykalizował, tak? Co Ty opowiadasz w ogóle? A ta część "(...) a nie przez rasizm" nie wiem po co dodana, nie ma sensu w tym zdaniu. Brzmi, jakbym ja oskarżył Viniciusa o rasizm, a Ty byś go bronił.

29

@MeMyselfAndI Nie opowiadaj bajek. To jego charakter i zachowanie powodują takie reakcje. Oczywiście to złe, ale tylu innych czarnoskórych piłkarzy gra w LL, iluż w samym Realu i żaden nie doświadcza tego, co Vinicius. Dlaczego? Chyba, że uważasz, iż rasizm jest wybiórczy. Nie lubią go z uwagi na sposób bycia, więc dokuczają na każdy możliwy sposób. Symuluje, ciągle kłóci się z sędziami i innymi zawodnikami, stale uważa, że jest poszkodowany i zawsze wg niego powodem jest rasizm, a nie on sam. Sędziowie boją się go karać w taki sam sposób jak innych. Anulowano mu czerwoną kartkę za uderzenie innego gracza. Dlaczego? Nikt inny nie został tak potraktowany. Był duszony, ale czy to uprawnia go do bicia? Ten, który dusił powinien dostać karę, ale z jakie jakiej racji Vinicius nie? To teraz można oddawać na boisku, jeśli ktoś cię zaatakuje wcześniej? Ludzie widzą takie rzeczy, faworyzowanie tego zawodnika i dlatego reagują w ten sposób. Jak napisałem, to złe, ale niech Vinicius przestanie pieprzyć, że to przez rasizm, tak samo Ty przestań.

Pamiętam go z początków, bardzo go lubiłem, był normalnym młodym gościem. Nikt go nie wyzywał i nie nazywał małpą. Jednak, moim zdaniem, od sukcesów uderzyła mu do głowy sodówka i bardzo się zmienił. Rozwydrzył się i zrobił roszczeniowy. Zobaczył, że wiele uchodzi mu na sucho, kiedy drze ryja i oskarża wszystkich dookoła o rasizm i zaczął to wykorzystywać. Tylko ślepy tego nie widzi.

4

Komentarz usunięty

0

@kamyk_23 Takie samo pytanie zadałem Tobie. Przecież nie powinieneś mieć problemu ze wskazaniem wyroków ludzi, ktróych nazywasz "pisowskimi złodziejami". Skoro pierwszy nazywasz kogoś złodziejem, to pierwszy poprzyj to wyrokiem. A ten bełkot o symetryzmie zachowaj dla kolegów, skoro musisz uciekać się do takich trików, żeby zamaskować strzał w stopę.

13

Komentarz usunięty

0

@Kazragore Przecież on się śmieje z naszego dyżurnego fanatyka, który nawet nie zauważa, jaki stał się zaślepiony.

0

@kamyk_23 Beka z Ciebie. Stary jesteś, a .... Tyle samo afer ma druga strona. Każdy, kto rządził / chce rządzić ma / będzie miał swoje za uszami.

A to: "i pokaż mi wyroki na tych złodziei, o których wspomniałeś:-(" jest prześmieszne, kiedy piszesz w tweecie: " (...) jaki kierunek ucieczki przed wymiarem sprawiedliwości obiorą ci złodzieje pisowscy?"
Może sam pokaż wyroki na tych "złodziei pisowskich"?
Jeśli to nie hipokryzja z Twojej strony, to co? Bo na pewno rozum i logiczne myślenie, kiedy z jednej strony nazywasz złodziejami tych, których nie lubisz, choć nie mają (jeszcze?) wyroków, a potem żądasz pokazania takich wyroków na tych, których kochasz, bo ośmieliłem się odbić piłeczkę. Ty się sam orzesz człowieku.

0

@Rust_Cohle On wtedy będzie mógł wrócić, bo złodzieje z jego kręgów będą rządzić.

0

@BARCA1899Messi Bo to lipa. Kto by chciał w to wchodzić, gdyby były kary.

0

@marcin62 "Wszystkie odpowiedzi są poprawne."

3

@MesQueUnClub96 "(...) ale ja na niektórych przedmiotach jadę na jednym zeszycie przez dwa lata. "
Logiczne chyba, skoro zostajesz na drugi rok w tej samej klasie, to nie musisz zapisywać powtarzanego materiału, tylko masz już gotowe, więc Ci starcza.

0

@Kgorecki2500 Jak głodził Hindusów też miał takie bon moty.

1

@Keson A ja Tobie nabycia umiejętności przyznawania się do błędów, bo jak widać, mimo wieku, jeszcze jej nie posiadłeś. A ten protekcjonalny ton zachowaj dla siebie.

3

@Kidd A Barcelona wierzy, że Niemcy przeleją kasę.

0

@Keson "Co do sprawy to oczywiste jest to, że w sumie nic o niej nie wiem i pewnie że warto zapoznać się co faktycznie się stało. I uwaga....od tego są odpowiednie służby oraz sądy. Co do świadków w internetach i tym podobnych to nietrudno sonie wyobrazić taką sytuację o jakiej pisałem w pierwszym wpisie i tyle"
I po co kręcisz? Napisałeś, co napisałeś, bo taka była pierwotna wersja. Nie chciało Ci się nawet po moim wpisie poszukać, co tam więcej ustalono w tej sprawie. Zamiast tego stwierdziłeś, że został zastraszony. A teraz jeszcze dodajesz, że "nietrudno sonie wyobrazić taką sytuację o jakiej pisałem w pierwszym wpisie".
To sobie wyobrażaj co chcesz, tyle tylko, że to nie było wyobrażenie, a pewna wersja, którą ślepo przepisałeś, nie pokusiwszy się o ostrożność w ferowaniu wyroków. A teraz usiłujesz z tego wybrnąć za pomocą racjonalizowania, odwracając przy okazji kota ogonem:
"(...) nie zależy mi na ostatnim słowie w internecie a tym bardziej udawać nikogo nie muszę. Za stary jestem na takie przepychanki"
"Abstrahując od całej akcji, w tej wymianie zdań ciekawsze jest co innego, a mianowicie to jak łatwo przychodzi niektórym podpalanie się w sprawach, które ich nie dotyczą..no chyba, że się mylę i jesteś w temat zaangażowany."
Co to ma niby być? Jakaś nieudolna socjotechnika? Niby Ci nie zależy, ale jednak piszesz. I próbujesz wbijać jakieś żałosne szpileczki, kiedy to Ty bez żadnej weryfikacji przyjąłeś narrację jednej strony. Może sam jesteś w temat zaangażowany?

0

@maroon A ja tam bym jednak wstrzymał się z topieniem go w bagnie, bo być może koloryzował, a być może ktoś go wprowadził w błąd. Coś tam jednak robi przy tych śledztwach. Potknięcia się zdarzają, a widzę, że dzieje się coś podobnego, co w przypadku Rubialesa. Jest okazja, to dawaj kopać ile wlezie, z byle przyczyny, bo się akurat kogoś nie lubi.

1

@Androchem Jest tu jeden taki @draxidox, który również składał podobne obietnice, ale kiedy przyszło co do czego, wycofał się rakiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?