Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@tomek8756
Dokładnie.
1
@PatrychoO Faktycznie, coś im z twarzą nie wyszło.
1
@Emhyr "Mundial w Katarze wymyśliliście wy, dziennikarze!"
4
@AFA90 Spożywa rtęć z SFD.
1
@Cotutajsiedzieje "laska ze mną zerwała pół roku temu i się dzisiaj odezwała xD te kilka miesięcy to był to najtrudniejszy mój okres w życiu (w pierwszych dniach/tygodniach nie potrafiłem jeść, spać), ale zmotywowało mnie do wyrobienia lepszej sylwetki (nie jestem już takim patykiem), zarabiania więcej hajsu, wyrobieniu nowych nawyków, poznaniu wielu nowych fajnych osób i ogólnie czuję się dużo pewniejszy siebie."
Czyli reasumując, wszystko zmieniło się na lepsze, a Ty masz jeszcze do niej pretensje? Z kwiatami i na kolanach dziękować! Uratowała Ci życie.
2
@BarcaaVEB Ja jestem już na takim poziomie, że kupuję samą rtęć od SFD.
0
@Arn3th Nie no, ok, ale akurat to "potknięcie" było przekomiczne. Zauważ, że na całym świecie tego typu sytuacje są pokazywane, zmemowywane i szeroko komentowane. Nie tylko w Polsce ludzie lubią się pośmiać z kuriozalnych błędów. Harry M. z MU najlepszym przykładem.
2
@hayek Prędzej to ten MZPN zrobił jakiś wałek, może posprzedawali te bilety, jak kiedyś Greń?
0
@El Plutoninho No ale Ty jedynie potwierdzasz to, co napisałem. Patrzysz na jakieś inne wypowiedzi, a mnie chodzi o konkretną. Oczywiste, że Kowal ma na koncie multum idiotyzmów, ale czasem powie coś z sensem. I do tego zmierzałem. Nawet zepsuty zegar dwa razy dziennie pokazuje dobrą godzinę. Chyba, że jest elektroniczny.
0
@Bobo25 Ok, zwracam honor. Choć:
"daj spokój, nie przetłumaczysz dzieciakowi, on wie swoje..." nie do końća potwierdza Twoje słowa :).
Możesz mieć swoje zdanie, ale ja się nie zgadzam. Grosicki gra w tym sezonie od dechy do dechy (chyba jako jedyny ze składu Pogoni), ale nic z tej gry nie wynika. Przedłużył sobie wakacje bodajże o 2 tygodnie, wrócił z brzuszkiem (w sensie nadmiarowych kilogramów) i aktualnie po prostu radzi sobie słabo. Nie jest to jedynie moje zdanie.
0
@macio_944 Naprawdę musisz udawać, że nie rozumiesz, o co mi chodzi? Troszkę poprzewracało się w główce od internetowej popularności, co? Pamiętam jak pisałeś wcześniej i wtedy nie byłeś takim samozadowolonym pyszałkiem. A tu kilku kolegów z kółka wzajemnej adoracji, klepiących co post po pleckach i od razu zrobiłeś się ura bura szef podwóra? Ironia, protekcjonalny ton i patrzenie z góry. Nieźle Ci sodówa uderzyła. Skromności więcej i pokory.
0
@macio_944 Wszystko fajnie, tylko zacznij dodawać "Moim zdaniem". Będzie sensowniej. Nie masz monopolu na rację.
0
@Arn3th Nie no, przyjacielu. Kowal ma sporo za uszami, ale powiedz mi, jeśli menel na przejściu powie Ci, że jest czerwone i jest czerwone faktycznie, to Ty przechodzisz, bo przecież co taki menel może wiedzieć? :). Alkoholik był dwie kadencje prezydentem Polski, alkoholicy są na wielu publicznych stanowiskach. Czasem warto oceniać wypowiedź, a nie osobę, która mówi. Pozdro.
0
@Jarek92Barca "Trzeba być, przepraszam, debilem (...)"
"Mam wrażenie, że ty z wariatkowa uciekłeś (...)"
"Jesteś głupszy niż ustawa przewiduje."
"Ty zawsze musisz z siebie robić kretyna jakimiś aroganckimi komentarzami"
"(...) nie moja wina, że ty jak jakiś napaleniec odpowiadasz na komentarz w mniej niż minutę. Zapanuj nad emocjami, bo żenada. Może jakbyś czasem pomyślał zanim napiszesz, nie robiłbyś takich kwasów."
Wybacz, ale z chamstwem i prostactwem nie będę prowadził dyskusji. Mam inne zdanie, ale sposób w jaki się do mnie zwróciłeś, wystawia świadectwo jedynie Tobie. I koledze @Bobo25, który temu przyklaskuje.
0
@_M4rtin "Czy czepiasz się faktów, które Ci odpowiadają?"
"Że nie sapię na forum co 5 minut po każdym złym przyjęciu piłki Lewego?"
Odzywasz się po faktach, które odpowiadają TOBIE. Kiedy kaleczył, siedziałeś cicho. Kiedy strzelił jednego gola z gry, wkroczyłeś triumfalnie obwieszczając zamykanie ryjów. W ogóle ciekawe jest to:
"Idź zrób kanapki na jutro do szkoły(zaczynam dyskutować na twoim poziomie)"
kiedy wcześniej piszesz: "(...) daje 3 punkty, zamyka ci morde, a Ty i tak dalej do kogoś sapiesz." I Ty śmiesz coś smęcić o moim poziomie? Przyganiał kocioł garnkowi. Mam inne zdanie i nie potrafisz tego znieść. A teraz sam się odczep, tak jak mi radziłeś. I pozwól, że pokażę Ci, jak to się robi. Narta.
0
@Jarek92Barca Ale wiesz, że jak wchodził w 88 minucie, to nie dlatego, że jest gamechangerem? Ciekawość, czemu selekcjonerzy wpuszczają go na końcówki?
I w ogóle, jakie znaczenie ma, że wchodził na 2 minuty? Co to zmienia? Do czego zmierzasz? Bo chyba nie do tego, że trener uznał, że 2 minuty to dla niego w sam raz? Że dłużej nie da rady? :)
Edit:
Nieładnie kasować komentarze, na które już odpowiedziałem.
0
@_M4rtin Nie musiałeś odpisywać, więc teraz nie płacz mi tutaj. Jeśli nie czytasz, to nie nadajesz się do żadnych dyskusji, bo widzę, że jeśli ktoś jest innego zdania i stara się je uargumentować, to boisz się takich rozmów i uciekasz. W dodatku "bo wszędzie i do każdego plujesz" jest żenujące i kłamliwe. Wstydziłbyś się pisać takie bzdury.
0
@Jarek92Barca Słuchaj, uporządkujmy pewne fakty: Zawodnicy Wysp Owczych są wg Ciebie zawodowymi piłkarzami, czy nie? Jeśli tak, to czym jest ich praca na drugich etatach? Jeśli nie, to chyba ma to znaczenie? Jak obliczyłeś, że powinni być zajechani w 60 minucie, a nie w 88? Z jakiego wzoru korzystałeś? Dlaczego uważasz, że w 88 minucie nie byli zajechani - nie, bo co? Powiem Ci coś - niech go Santos wystawi od początku na Albanię. Wtedy zobaczymy, kto ma rację. Bo wchodzi zawodnik w sile wieku na koniec meczu, a Ty zdajesz się twierdzić, że nie ma to znaczenia. Bo inny zawodnik spisał się wcześniej słabo. No więc teraz ja Cię pytam - Czy Ty czytasz to, co piszesz, czy nie? I czy widziałeś, jak wygląda gra Grosickiego w lidze, czy wiesz, jak jest oceniany? Na czym w ogóle opierasz te swoje oceny?
0
@_M4rtin Ty nie masz co badać głowy, bo widać, że już za późno. Niczego nie zrozumiałeś. Niczego. Jedyne, co widzisz, to obraza majestatu Twojego bohatera. Dla Ciebie argumentem jest: "(który strzelił 5 bramek w 9 minut)" ileś lat temu... Ja też kibicowałem, ale nie jestem tak zaślepiony jak Ty, który umiesz usprawiedliwić i zracjonalizować wszystko, co złe. Siedziałeś cicho, kiedy grał źle. Strzelił dwa gole i wjeżdżasz cały na biało i piszesz coś o zamykaniu mordy. Zamknął jedynie Tobie, bo masz bezkrytyczne podejście i zawsze będziesz wszystko tłumaczył na jego korzyść. Nic się nie zmieni w polskiej piłce, jeśli tacy, jak Ty, będą cały czas zakazywać jakiejkolwiek krytyki. Pochwaliłem go po drugim golu, co możesz sprawdzić w moich komentarzach. Ale Bogu, co boskie, a cesarzowi, co cesarskie. Grał tragicznie i taka jest prawda. Strzelił dwa gole, z czego jeden zasługuje na pochwały. Za karnego nie ma co chwalić. I każdy ekspert będzie o tym mówił, niezależnie od tego, czego Ty byś chciał.
0
@Jarek92Barca A Ty trochę udajesz, że nie ma znaczenia, kiedy Grosicki wszedł na boisko. I udajesz, że wierzysz, iż dzisiejszy przeciwnik był słaby w porównaniu z nami. Ciekawe tylko, że na boisku nie było tego widać przez większość meczu. Gdzie my mamy zawodowców, a tam występują ludzie pracujący na etatach w innych branżach. Postaraj się choć odrobinę zachować obiektywizm.
1
@Bobo25 Nie rozśmieszaj mnie. Możesz być fanatykiem, Twoja sprawa. Ale on grał dobrze w zeszłym sezonie. W tym przedłużył sobie wakacje, wrócił ulany i gra słabo. I to jest fakt potwierdzany przez lepszych ekspertów niż ja, a nie Twoje wyobrażenia.
0
@_M4rtin A Ty wyłazisz z nory dopiero wtedy, kiedy idzie po Twojej myśli? Bo wcześniej siedziałeś cicho. Drugi gol był świetny, ale gdyby nie karny, to nie wiem, czy byśmy ich napoczęli. Lewandowski grał większość meczu tragicznie i tyle. Widzą to wszyscy normalni i obiektywni ludzie. Nie chodzi o to, żeby go za wszystko krytykować, ale przez takich jak Ty, którzy siedzą cichutko przez 3/4 meczu, kiedy jest gówno, a potem robią z Roberta bohatera i krzyczą, żeby nie mówić niczego złego, bo przecież strzelił ( z półamatorami, którzy pracują zawodowo w innych branżach), potem przychodzi lepszy zespół i mamy to, co mamy. Wygrana nie powinna zamazywać przebiegu widowiska.
5
@takisobiektos Dokładnie. Ślepi ludzie, którzy nie widzieli go najwidoczniej w lidze. Pogoń przegrała 4 mecze z rzędu.
3
@FutbolFan Człowieku, ale Grosicki wszedł na zajechanego rywala na kilkanaście minut. Gdyby grał od początku, to w połowie by go musieli znosić. Ty widziałeś w ogóle jak on gra w lidze?
6
@_M4rtin Karnego? Podejrzewam, że większość.
0
Teraz Robert bardzo ładnie.
0
Uratowani. No ale jeśli Robert będzie strzelał, to różnie może być.
1
Teraz to jest już naprawdę komedia. Robert...
0
@Bartek1817 AHAHA, ale beka, szkoda, że ukradłeś komentarz z tweeta.
0
@MesQueUnClub96 Wszyscy oprócz Roberta ofc.