2

@FcPortoFan1999 Ja bym nie szafował tak słowem "większość'. Warto też przypomnieć sobie, z czego wynikają te nasz historyczne niesnaski, bo Polacy też nie traktowali Ukraińców zbyt łaskawie. Nie usprawiedliwia to oczywiście niczego, ale zasadnym jest poznać inną perspektywę.

0

@FcPortoFan1999 Uważasz, że cały naród jest taki? Bo założę się, że to samo mogłyby inne nacje powiedzieć o Polakach. Na przykład Czesi i Słowacy za 68'. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. W nazistowskich Niemczech też byli dobrzy ludzie. No i zwykli ludzie to nie rząd.

4

@Nano22 A żyły by przeżyły?

0

@Herato Nie, nie jest.

2

@FcPortoFan1999 W jego przypadku to o niczym nie świadczy.

1

@Stinger_ Ciekawe, czy Dembele wie w ogóle, że dziś gra.

3

@pioz123 Brzmi jak motto specjalisty od amputacji :).

1

@Firestone W tym dwa dla Celty :).

0

@Martwy Nie wiem jak ci inni, ale co do Święcickiego się absolutnie nie zgodzę. Emocjonuje się tak samo przy Realu, Barcy, czy innych klubach. Zresztą wydaje mi się, że to jest tak, że są po prostu osoby, dla których obiektywny komentator to taki, który ich klub zachwala, a przeciwnika wyśmiewa. Jeśli jest inaczej, to stronniczy i na pewno za tym nielubianym zespołem. Wiele razy widuję, jak w tym samym meczu, ci sami komentatorzy, są jechani u nas, że są przeciw Barcy, a w Realu, że za Barcą. Ta sprzeczność zawsze mnie fascynuje.

1

@Martwy Część z nich zawsze tak pisze. Oraz, że komentatorzy są za Barcą, bo się emocjonują meczem. Niektórzy tacy po prostu są.

0

@Foro Ja o niebie, Ty o chlebie. Napisałem, że pojawia się krytyka, nie tylko hejt. W CZASIE MECZU. Wydawało mi się, że to zrozumiałe. Ty uparłeś się, że nie, ale jednocześnie twierdzisz, że nie wrzucasz wszystkich do jednego wora. Sam się sprułeś, a teraz usiłujesz w jakiś pokrętny sposób wyjść z twarzą. Narta.

0

@Lucerfi "Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. "
A Ty masz problemy z precyzyjnym wyrażaniem myśli i pisaniem z sensem.
"Napisałem, że jesteś przykładem tej mentalności, a nie, że dosłownie tak napisałeś. "
Jakim jestem przykładem, skoro nie napisałem tego, co sugerujesz? Gdzie tu jakakolwiek logika?
"Ochłoń. Przejdź sie na spacer, pooddychaj. Widzę że boli cię ten mecz, może jesteś madryciokiem - rozumiem."
A to co ma być? Jakaś socjotechnika dla ubogich? Może sam jesteś madryciakiem - ma to równie wiele sensu , co cała Twoja wypowiedź - niby składna, ale bez logiki i z wycieczkami osobistymi.

0

@Foro "Krytyka? Ty czytasz tą la bamblę, czy gadasz dla gadania teraz?"

"Nie pakuje nikogo do jednego wora, tylko mówię o konkretnym worku. Który w trakcie meczy takich jak dzisiaj jest z 20-krotnie większy od wora krytyków.

Powtórzę trzeci raz, idź przeczytaj sobie la ramble, co się na tablicy pojawiało w trakcie meczu, a nie mi dyrdymały odpisujesz."

To zdecyduj się w końcu, a nie mi dyrdymały odpisujesz.


0

@SwieteOfficjum Myślę, że sam powinieneś to zrobić, skoro jest on dla Ciebie tak inspirującą osobą.
"Przecież napisałem bardzo precyzyjnie - Xavi od początku wiedział jakie zmiany przeprowadza, robił je świadomie. "
No tak, "Xavi dziś znów doskonałe zmiany, od początku wiedział co robi. " - bardzo precyzyjnie, masz rację. Napisałeś ogólnikowo, ja sobie zażartowałem, a Ty się spiąłeś. Potem pojechałeś chamstwem i prostactwem, widać taki masz styl. Miłego wieczoru również.

0

@Foro Oczywiście, że jest krytyka, nie tylko hejt. Ale Ty widać wolisz wszystkich pakować do jednego wora.

0

@Lucerfi "Jesteś przykładem tej mentalności, że jak Real odrobi 0-1 to wielki mental, a jak Barca w 8 minut odrabia 0-2 to "wzięli się do roboty na 15 minut przed końcem"."
A Ty jesteś przykładem zmyślania i kłamstw, żeby dorobić komuś gębę. Wskaż kiedy napisałem o tym wielkim mentalu Realu i jego braku w Barcy. Jeśli nie potrafisz, to nie wciskaj komuś rzeczy, o których nie wspominał.

0

@Foro A Ty czytasz? Czy wszystko, co nie wychwala zespołu pod niebiosa, to dla Ciebie hejt?

0

@SwieteOfficjum No to może powinni grać od początku, to by nie musiał tak doskonałych zmian przeprowadzać? Dorabiasz teorię do zdarzeń.

1

@Lucerfi Uważam, że sam przeginasz w drugą stronę. Czy to był dobry mecz Barcelony? No chyba nie, skoro przez większość przegrywali dwiema bramkami. Grali tak sobie, więc pojawiała się krytyka. To chyba normalne? Czy nie, nie można złego słowa powiedzieć, bo wzięli się do roboty na 15 minut przed końcem? To Celta. Zobaczymy, co będzie dalej.

0

@SwieteOfficjum Czyli mówisz, że celowo kazał przegrywać dwiema bramkami przez większość meczu?

0

@Barcaa12 No, a Barca dwóch.

0

No niestety, jak widać Xavi grał na kontrakt. Przedłużyli umowę i już się nie musi starać :).

1

@FcPortoFan1999 Feio ich zniszczy po powrocie. "Wy sk..!!! Wyp... z Lublina, nie nazywajcie się prawdziwymi Motorowcami! Gdzie jest @Sulimo?! Dajcie mi go, rozszarpię gnoja! Gdzie moja tacka?!" :)

0

@Firestone Przecież @Katalończyk 99 nie napisał której.

2

@Criss18Barca A czym podsłuchiwałeś? Pegasus, czy inna technologia?

3

@Barcelonka070 Dyskusja z nim nie ma sensu. Po pierwsze, nie zrozumiesz, co napisze. Po drugie, jest tak zaślepiony, że nie widzi żadnych wad w PO i będzie usprawiedliwiał każdy fikołek. Kukiz szmata, Kołodziejczak wizjoner dążący do spełnienia swoich postulatów. @Borneo to taki sam hipokryta jak ci z PiSu, czy PO.

4

@MesQueUnClub96 Albo nie ściągnięto Roque, a Lewandowski doznałby tej kontuzji, co ma teraz Roque. Tyle możliwości, tyle kretyńskich pomysłów bez związku z czymkolwiek... Jak żyć? :)

0

@Kgorecki2500 Słabe. Powinien jeździć Dziamborgini.

1

@Koperek01 Masakrą jest Twój post, który nie ma sensu, bo nic nie wnosi. Chyba, że jedynym Twoim celem jest forsowanie tezy, że teraz to dopiero będzie dobrze za PO, bo minęło 8 lat, a PiS przebił wszystkich. Bzdura, nikogo nie przebił. Jedni i drudzy są tacy sami. Robili, robią i będą robić tak samo, tyle, że niektórzy być może w aksamitnych rękawiczkach.
Ja odniosłem się jedynie do kolegi @kamyk_23, który zdaje się uważać, że jedynie teraz bierze się pieniądze za nic i za PO tak nie było. Jedni nie budują farm wiatrowych, a drudzy nawet nie ruszyli elektrowni atomowych, tylko zostali tam przeniesieni, żeby schować ich przed opinią publiczną.
Na to wchodzisz Ty i piszesz:
"A jedyny argument jaki wtedy pada to ze na PO i Tuska ... 8 lat rządzą a niektórzy zachowują się jakbyśmy żyli w roku 2015. Masakra."
Przy czym sam dajesz linki do przekrętów PiSu, czyli "jedyny argument jaki wtedy pada to że na PiS i Kaczyńskiego". Przecież to nie ma żadnego sensu. Usiłujesz jedynie bronić jednej bandy, a ja chciałem pokazać, że obie są takie same. To, że mamy 2023, a nie 2015 coś zmienia? Tamte przekręty już się nie liczą, przedawniły się? Naprawdę, o co Ci chodzi?

2

@kamyk_23 Dałem Ci plusa, bo jeśli to prawda, to trzeba ganić, a nie chwalić. Ale pozwól, że zapytam, czy pamiętasz takiego ministra Grada:
https://www.tvp.info/48224101/minister-tuska-elektrownia-atomowa-i-100-tys-miesiecznie-poslanka-po-agnieszka-pomaska-w-rmf-fm-nie-znam-przypadku-wieszwiecej
https://www.bankier.pl/wiadomosc/Atomowe-zarobki-w-nieistniejacej-elektrowni-3351336.html
Może podzielisz się ze mną informacjami, ile on tam tych elektrowni atomowych nabudował w Polsce za PO?
:) :) :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?