0

@Pressinho Heh, racja :). Tak niespodziewanie się to stało.

0

@Jaro1279 Oni nie rozumieją takich spraw i sytuacji. Dla nich to jak w filmie sensacyjnym, sprawa rozwiązana w 90 minut, max dwie godziny. Wszystko proste i oczywiste.

2

@ToWinaSedziego I już byś wyleciał z Kanału Sportowego.

0

@MesQueUnClub_87 A moim zdaniem, lepiej poczekać na całość, niż polować na czarownice. Ludzie już nie szukają prawdy, tylko potwierdzenia własnych uprzedzeń. Dopóki na jaw nie wyjdą ich grzeszki. "Ale ja, to przecież całkiem inna sytuacja".

0

Trzecia bramka podcięła ŁKSowi skrzydła. Biedny redaktor Olkiewicz.

5

@paweldunajecfcb A ja myślę, że sporej części chodzi jedynie o to, że mogą złapać za widły i pochodnie. A ludzie lubią łowy na czarownice.

0

@Pedri16Future Michał Gała. Z takim nazwiskiem spodziewałem się raczej innego skandalu.

0

@Faro Uważam, że wiedza teoretyczna to jedno, ale warto sprawdzić w praktyce :) Oczywiście ja nie chcę brać udziału w doświadczeniach :).

5

@MesQueUnClub_87 Oj, mógłbyś się zdziwić, jakie czasem "Romanowie spod Żabki" mają życiorysy. Na przykład:


Edit: Czytałem lata temu ten wywiad i nie wiedziałem wtedy, że ten Milewski, to ten Milewski. A wywiad bardzo dobry.

0

@SawneyBean No to koncentruj się na nim, a nie na jego bliskich. To jestem w stanie zrozumieć, choć też jest takie sobie, bo czym wtedy różnimy się od tych, których niby potępiamy. Nie prezentuj podejścia mafijnego - "damy ci nauczkę krzywdząc rodzinę, to cię bardziej zaboli". Nie napisałeś "a gdyby to Twoja córka", napisałeś "trzymam kciuki, żeby Twoja córka" (cytuję z pamięci). To są straszne rzeczy i nie życzę nikomu, by musiał przez takie coś przechodzić. Piszesz o ludziach, nie o rzeczach. On napisał, co napisał - i ma po części rację, bo te (często zmanipulowane przez konkretne osoby, albo środowisko) dzieci często nie traktują tego poważnie, dopóki nie dowiedzą się o tym koledzy, sąsiedzi itp. Wtedy dopiero dzieją się tragedie. Nie życzmy nikomu w taki sposób.

3

@MesQueUnClub_87 Mam pytanie. Czy @MesQueUnClub96 to Young @MesQueUnClub_87? :)

0

@FcPortoFan1999 To nieprawdopodobne jak słabo grają (ogólnie). Myślałem, że poprzednie awansy i zaraz spadki dały im jakiś pogląd, co zmienić, by było inaczej tym razem. Ale widzę, że nie. Z beniaminków to chyba Puszcza wygląda jak do tej pory najlepiej, choć wszyscy są w spadkowej.

39

@Pedri16Future Nie sądziłem, że Hamas jest taki cięty na Leosię.

0

@SawneyBean A Ty zrozumiałeś? Bo dalej nie kapujesz. Życzysz komuś, żeby jego nieletnia córka wysyłała swoje nagie fotki. Tylko po to, żeby "dać mu nauczkę"? Bo po co innego? Kto tu się kompromituje? Tacy cięci jesteście na tych gości, ale jak trzeba komuś pojechać, no to niech jego dzieci padną ofiarą takich samych kolesi, problemu nie ma. Zrozumiałeś już? Ewidentnie? Czy dalej palisz głupa?

2

@barcanawieki Z czego ten śmiech? W Polsce na trzeźwo (chyba?) odpalają w budynkach granatniki, to chyba jest możliwość, żeby pijany ruski użył granatu w samolocie? Może też myślał, że to głośnik BT :).
Edit: Tak mi przyszło na myśl, że może Putin wie, co mówi, bo pewnie mieli tam monitoring :).

1

Ten ŁKS jest chyba przeklęty.

0

@SawneyBean Więc, zniżając się do Twojego poziomu, Tobie również tego życzę. Może wtedy zrozumiesz, jak durne jest Twoje podejście, skoro chcesz dokopać jednej osobie krzywdą innej, mu bliskiej. Wstyd.

0

@partymaker To prawda. Udało im się to.

1

Lech się rozkręca.

3

@SawneyBean Ty masz coś w głowie? Co to ma być, jakaś zemsta na kimś (za co?) czyimś kosztem? Rozumiesz w ogóle, co piszesz? Wczoraj jakiś gość pod postem Wardęgi o dziewczynie, która się wycofała, napisał, że życzy jej, żeby jej córka padła ofiarą pedofila. Co wy macie w głowach w ogóle? I jeszcze jakiś osioł to herbuje... Dramat.

0

@TheNekro94 No tak, denny, bo uderza w idola. Co innego, gdybym pocisnął kogoś, kogo nie darzysz sympatią. Poza tym to raczej niezrozumienie, dlaczego napisałem o Twojej jeździe (nawiasem mówiąc, cały czas kłamiesz o braku żalu, inaczej byś się nie próbował tłumaczyć) i to do tego postu odnosili się ci "inni". Ale oczywiście znowu manipulujesz, jak z tym zatrzymaniem. Gdzie nawiasem mówiąc, inni "inni" również nie okazali Ci zrozumienia, co więcej, znalazły się osoby, które wprost podważały Twoją wersję o tym, że tam prawie nic (lub nic) nie jechało. Czyli, bo możesz opacznie zrozumieć, zarzuciły Ci kłamstwo.
Dobra, szkoda czasu. Narta.

0

@borzowporzo "rozejdzie się po kościach, bo właśnie obrywa się totalnie Stanowskiemu, który znowu pokazał się jako hipokryta xD"
"co to ma za znaczenie.. piszesz o zupelnie czyms innym."
Naprawdę? Bo mnie się wydaje, że jednak piszę o jego "lekkiej" hipokryzji. To chyba jednak jest na temat? Może skończmy z racjonalizowaniem, dobrze?

0

@TheNekro94 Nie zmieniam, napisałem już komuś innemu, czemu tak odpisałem. I nie kłam, są żale, inaczej nie podkreślałbyś tak mocno, że prawie nic (a potem jeszcze zmieniał, że nic) nie jechało. Bo co to ma do rzeczy w kwestii podstawy zatrzymania? Powtarzam, nie ściemniaj, usiłowałeś się tłumaczyć i usprawiedliwiać, może podświadomie, ale jednak.

A co do meritum, to powtórzę, zażartowałem sobie, bo napisałeś tak, że można było na dwa sposoby to rozkminić. A Ty co zrobiłeś? Wycieczka osobista i nieudolna próba poniżenia interlokutora. Odpisałem Ci więc podobnie.

0

@Johnnie_Walker @Kinginiesta Niczego nie straciłem. Zażartowałem sobie, bo napisał post w sposób pozwalający go rozumieć dwojako. I tyle. Podkreśliłem żart ":)" - żeby nie było nieporozumień. A on się spiął i jakieś wycieczki osobiste robi, o poziomach. Więc odpisałem w podobnym stylu, odnosząc się do jego wczorajszych żali. Widocznie nie czytałeś, więc nie zrozumiałeś. On jak widać tak.

0

@TheNekro94 Z całej wypowiedzi bije żal, że przecież nic (albo prawie nic) nie jechało, a zostałeś zatrzymany. Po co pisać, że nic/prawie nic nie jechało, skoro wiesz, że przekroczyłeś prędkość? Jaki to ma związek? Usiłowałeś się jakoś usprawiedliwić i tyle.

0

@TheNekro94 A Ty jechałeś gdzieś dzisiaj szybko (jak Majtczak), ale bezpiecznie i sługusy systemu niesłusznie Cię ukarali? Bo nikt nie jechał, albo prawie nikt nie jechał (Twoje zdania są podzielone). Bo Tobie wolno, ale innym nie?

0

@TheNekro94 "Gościu jest chory psychicznie, on powinien siedzieć w zakładzie, a nie w sejmie."
Ostro, ale celnie, o Tusku :).

0

@FcPortoFan1999 I od razu wydaje resztę.

1

@FutbolFan Jakoś wcześniej tego nie pisał. Teraz po fakcie wszyscy mądrzy. Niech sobie Krawczyk przypomni, jak reklamował szemrany Cashback Love, czy jak to się tam nazywało (jakiś rodzaj scamu, potem aferka z tego była). Wtedy mu pieniądz nie śmierdział. Napisałem wtedy komentarz z pytaniem, dlaczego to reklamuje, to został skasowany. Teraz mądrzą się sami tacy "influ", bo nikt ich jeszcze nie przyłapał, a dobrze się podpiąć pod trend.

0

@DaPidejpi @Emhyr
"Marcin Najman dosyc często mówi z sensem. Szkoda, ze padł ofiara Stanowskiego, który wybija się na memicznych osobach. Sam dałem się zmanipulować swego czasu w sprawie z Panem Marcinem, ale dla mnie to lepszy człowiek niż Krzysiu Stanowski"
"Najman>Stanowski"
Co Wy w ogóle wypisujecie? Macie pojęcie, kim jest Najman? Jaką ma przeszłość?
https://przegladsportowy.onet.pl/boks/nieznana-przeszlosc-marcina-najmana-oszustwa-i-grozby-karalne/np4eqr3
https://wiadomosci.wp.pl/oszustwa-grozby-wspolpraca-z-bandytami-ujawniamy-mroczna-przeszlosc-marcina-najmana-6743692661172832a

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?