Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Sulimo Rzuciłeś klątwę.
0
Lechu, oby tak dalej! Pięknie się zaczęło.
1
@messi33 W ubraniu i tak nikt nie zobaczy :).
1
@Ojciec5tkidzieci Czyli, w skrócie, autor napisał: "Jeśli ktoś uważa inaczej niż ja, to jest zaburzony albo zakłamany". Kolejny z manią wielkości.
3
@draxidox "ciężko pewnie połączyć kropki, że jak sie było kaszojadem to potem również można mieć niechęć do bachorów nie xD?"
Rozumiem traumę z dzieciństwa, ale nie wszystkie dzieci są takie jak Ty byłeś, nie musisz się bać.
1
@Comentateiro Nadal jest.
0
@MesQueUnClub96 "Tylko pytanie jest jedno: czy wy naprawdę chcecie sobie fundować "przyjemność" oglądania tylu spotkań polskiej piłki?"
Ty jakoś nie pytasz nas, czy chcemy czytać dziesiątki Twoich postów z absurdalnymi tezami, tylko je po prostu zamieszczasz.
1
@Kessie Zawsze plusuję te Twoje posty z widoczkami, ale tak mi się przypomniało przy tym zdjęciu:
Czasy takie, że nie można wierzyć oczom, bo w mediach wszystko upiększają :).
0
@Tasde "(...) którzy na dodatek bardzo mocno oponują za rosją (...)
Sprawdź, jakie ma znaczenie słowo/zwrot, którego użyłeś. Oponować można przeciwko, a nie za.
1
@Tasde "Jedyne co można zrobić podczas wyborów to wskazać kto posłem zostanie, więc skorzystajcie z tej możliwości bo od tego wyboru zależeć będzie doczesność i przyszłość wasza, waszych bliskich, waszych przyszłych dzieci i wnuków."
Czemu manipulujesz? O tym, kto posłem zostanie, decyduje miejsce na liście. Jeśli mój kandydat nie ma dobrego miejsca, żadna siła na świecie nie sprawi, że wejdzie do parlamentu. A listy układane są nie wg tego, kto jest najlepszym człowiekiem, a wg kolejności lizania i przewidywanej lojalności. Zgadzam się całkowicie z @Kgorecki2500, oni tam nie idą, żeby coś zmieniać. Oni tam się pchają, bo TKM.
6
@hayek Słoń przyszedł nad wodopój, zaczaił się i długo czatował na @Comentateiro. Kiedy ten się zjawił, zwierzę zaatakowało. Przez pewien czas szukało swojego przysmaku, a potem wkurzone odeszło głodne.
3
@urbipl Dobre to jest :).
2
@FcPortoFan1999 Ja bym nie szafował tak słowem "większość'. Warto też przypomnieć sobie, z czego wynikają te nasz historyczne niesnaski, bo Polacy też nie traktowali Ukraińców zbyt łaskawie. Nie usprawiedliwia to oczywiście niczego, ale zasadnym jest poznać inną perspektywę.
0
@FcPortoFan1999 Uważasz, że cały naród jest taki? Bo założę się, że to samo mogłyby inne nacje powiedzieć o Polakach. Na przykład Czesi i Słowacy za 68'. Nie wrzucajmy wszystkich do jednego wora. W nazistowskich Niemczech też byli dobrzy ludzie. No i zwykli ludzie to nie rząd.
4
@Nano22 A żyły by przeżyły?
0
@Herato Nie, nie jest.
2
@FcPortoFan1999 W jego przypadku to o niczym nie świadczy.
1
@Stinger_ Ciekawe, czy Dembele wie w ogóle, że dziś gra.
3
@pioz123 Brzmi jak motto specjalisty od amputacji :).
1
@Firestone W tym dwa dla Celty :).
0
@Martwy Nie wiem jak ci inni, ale co do Święcickiego się absolutnie nie zgodzę. Emocjonuje się tak samo przy Realu, Barcy, czy innych klubach. Zresztą wydaje mi się, że to jest tak, że są po prostu osoby, dla których obiektywny komentator to taki, który ich klub zachwala, a przeciwnika wyśmiewa. Jeśli jest inaczej, to stronniczy i na pewno za tym nielubianym zespołem. Wiele razy widuję, jak w tym samym meczu, ci sami komentatorzy, są jechani u nas, że są przeciw Barcy, a w Realu, że za Barcą. Ta sprzeczność zawsze mnie fascynuje.
1
@Martwy Część z nich zawsze tak pisze. Oraz, że komentatorzy są za Barcą, bo się emocjonują meczem. Niektórzy tacy po prostu są.
0
@Foro Ja o niebie, Ty o chlebie. Napisałem, że pojawia się krytyka, nie tylko hejt. W CZASIE MECZU. Wydawało mi się, że to zrozumiałe. Ty uparłeś się, że nie, ale jednocześnie twierdzisz, że nie wrzucasz wszystkich do jednego wora. Sam się sprułeś, a teraz usiłujesz w jakiś pokrętny sposób wyjść z twarzą. Narta.
0
@Lucerfi "Masz problemy z czytaniem ze zrozumieniem. "
A Ty masz problemy z precyzyjnym wyrażaniem myśli i pisaniem z sensem.
"Napisałem, że jesteś przykładem tej mentalności, a nie, że dosłownie tak napisałeś. "
Jakim jestem przykładem, skoro nie napisałem tego, co sugerujesz? Gdzie tu jakakolwiek logika?
"Ochłoń. Przejdź sie na spacer, pooddychaj. Widzę że boli cię ten mecz, może jesteś madryciokiem - rozumiem."
A to co ma być? Jakaś socjotechnika dla ubogich? Może sam jesteś madryciakiem - ma to równie wiele sensu , co cała Twoja wypowiedź - niby składna, ale bez logiki i z wycieczkami osobistymi.
0
@Foro "Krytyka? Ty czytasz tą la bamblę, czy gadasz dla gadania teraz?"
"Nie pakuje nikogo do jednego wora, tylko mówię o konkretnym worku. Który w trakcie meczy takich jak dzisiaj jest z 20-krotnie większy od wora krytyków.
Powtórzę trzeci raz, idź przeczytaj sobie la ramble, co się na tablicy pojawiało w trakcie meczu, a nie mi dyrdymały odpisujesz."
To zdecyduj się w końcu, a nie mi dyrdymały odpisujesz.
0
@SwieteOfficjum Myślę, że sam powinieneś to zrobić, skoro jest on dla Ciebie tak inspirującą osobą.
"Przecież napisałem bardzo precyzyjnie - Xavi od początku wiedział jakie zmiany przeprowadza, robił je świadomie. "
No tak, "Xavi dziś znów doskonałe zmiany, od początku wiedział co robi. " - bardzo precyzyjnie, masz rację. Napisałeś ogólnikowo, ja sobie zażartowałem, a Ty się spiąłeś. Potem pojechałeś chamstwem i prostactwem, widać taki masz styl. Miłego wieczoru również.
0
@Foro Oczywiście, że jest krytyka, nie tylko hejt. Ale Ty widać wolisz wszystkich pakować do jednego wora.
0
@Lucerfi "Jesteś przykładem tej mentalności, że jak Real odrobi 0-1 to wielki mental, a jak Barca w 8 minut odrabia 0-2 to "wzięli się do roboty na 15 minut przed końcem"."
A Ty jesteś przykładem zmyślania i kłamstw, żeby dorobić komuś gębę. Wskaż kiedy napisałem o tym wielkim mentalu Realu i jego braku w Barcy. Jeśli nie potrafisz, to nie wciskaj komuś rzeczy, o których nie wspominał.
0
@Foro A Ty czytasz? Czy wszystko, co nie wychwala zespołu pod niebiosa, to dla Ciebie hejt?
0
@SwieteOfficjum No to może powinni grać od początku, to by nie musiał tak doskonałych zmian przeprowadzać? Dorabiasz teorię do zdarzeń.