La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1851 Culés

1

Po prostu Polsat jest najbardziej amatorską telewizją. Chciałbym żeby w końcu stracili prawa do LM, ale do tego chyba daleka droga. Najgorsze jest to, że oni już takie dziwne praktyki mają od EURO 2008 czy nawet MŚ 02 (?), gdzie utworzyli specjalne kanały do transmisji. Teraz z LM tak samo.

konto usunięte

0

@BorzyKrzys Tylko pytanie jest jedno: czy wy naprawdę chcecie sobie fundować "przyjemność" oglądania tylu spotkań polskiej piłki?

4

@MesQueUnClub96 Pewnie że chcemy,po co takie pytania z łatwą odpowiedzią?

0

@MesQueUnClub96 A Ty jak zwykle nie rozumiesz. Jeśli wykupili prawa to ich zasr... obowiązkiem jest pokazywanie spotkań PP czy to ktoś będzie oglądał czy też nie. Zamiast tego puszczają powtórki jakiś gal bokserskich z Pścimiu Dolnym.

0

@MesQueUnClub96 "Tylko pytanie jest jedno: czy wy naprawdę chcecie sobie fundować "przyjemność" oglądania tylu spotkań polskiej piłki?"
Ty jakoś nie pytasz nas, czy chcemy czytać dziesiątki Twoich postów z absurdalnymi tezami, tylko je po prostu zamieszczasz.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?