1

@Comentateiro "Załóżmy" ;).

12

@Comentateiro Na Tuska. Nie będę jeździł z Tobą na żadnej platformie.

0

@BordowyPtak No jasne, od razu Ci napiszę. Adres też chcesz?

0

@tomek8756 Ten Ator to mnie zawsze bawi do łez. Ujarany Hagrid. A Najman też dobry - "Tu nic nie ma!"

0

@Nazio_87 Nie no, Nazio budzi za to szacunek. Naziol bez L jak Psikutas bez S.

0

@Kazragore Hah, napisałem to samo bez czytania komentarzy :).

1

@Luciano99 "(...) i ochroniarz ze specjalnej jednostki @Comentateiro ."
Tutaj wkradł Ci się błąd. Powinieneś napisać "ochroniarz specjalnej troski @Comentateiro" :).

1

@MesQueUnClub96 "(...) rodzina okazuje się nienormalna i chce mu wyciąć mózg, w międzyczasie znajomy próbuje go znaleźć?"
Ten mózg? To on go jednak nie miał?
A na poważnie.
Mrugnij dwa razy, jeśli piszesz o swojej sytuacji i potrzebujesz pomocy.

2

@_barti A ile tych bokserków by miało być? No i najważniejsze, rasowe?

0

@kamilos1214 Podejrzewałeś w pierwszym poście:
"Wydaje mi się, że może to nie być jedyny przypadek w Weszło. A podejrzewam samego Krzysztofa Stanowskiego. Zobaczcie sobie na konto @wincejinternetu na Twitterze. Zobaczcie sobie na aktywność tego konta, co komentuje, komu odpowiada itd. Oczywiście to może być jakiś psychofan Kanału sportowego/weszło/Stanowskiego, ale coś mi podskórnie podpowiada że to ktoś od nich robi. Co myślicie? A może zrobimy takie La Ramblowe śledztwo i rozsypujemy im ten domek z zapałek? Są chętni?"

Ale w kolejnych już przyjąłeś to za pewnik:
"No Krzysztofowi Stanowskiemu nie wypada, a może nawet nie pewnych rzeczy napisać. A robi przelogowanie na @wincejinternetu i może się odpalić, może innych wyzywać itd. No sorry ale dla mnie to słabe"

"no boli że dorosły chłop udający wspaniałego męża, ojca, przyjaciela robi zagrywki w stylu Marcina Najmana. I gdyby zrobił to ten drugi i zostało mu udowodnione to stanowski zrobiłby z niego miazgę większa niż z janoszek. Ten temat grzałby przez kilka "dziennikarskich zer""

Zastanów się, czy szukasz prawdy, czy potwierdzenia własnych uprzedzeń?

1

@mrboom A nawet jakby bez monitoringu wyszło, że nieprawda, bo ta dziewczynka by się w końcu przyznała, to i tak połowa by twierdziła, że jakoś załatwił i obgadywała albo otwarcie okazywała niechęć / nienawiść. Tak jak teraz w necie wobec przypadkowych osób. Nie miałby życia.

2

@mrboom Oni nie mają pojęcia o czym piszą. Nie zdają sobie sprawy, dopóki ich takie coś nie ugryzie w dupę. Pusto w głowie macie żartownisie.
https://www.o2.pl/informacje/swinoujscie-10-latka-powiedziala-mamie-ze-kelner-zagladal-jej-pod-sukienke-policja-postawiona-na-nogi-6645193523948288a
Gdyby nie było tam monitoringu? Uwierzylibyście kelnerowi?

8

@gumaz „Otrzymałem informację o dymisjach kolejnych 10 wysokich oficerów Wojska Polskiego”
Co ja czytam?! Dyskryminacja ze względu na wzrost?! Skandal! Wszyscy mają być jak Kaczyński?

0

@kamilos1214 Widzę, że nieźle się sprawa rozwija. W pierwszym poście podejrzewałeś, ale już w kolejnych masz całkowitą pewność. Łap za widły, odpalaj pochodnie i leć niszczyć. Nie wiesz nic, ale wyrok wydałeś. Jak najdalej od takich ludzi.

12

@Montjuic Normalnie bajka o żabie i skorpionie.

0

@BorzyKrzys Gdyby Stanowski pracował w Kanale Sportowym, na pewno by poleciał. A z kolei tego patusa dupa boli, że został właściwie nazwany.

0

@FcPortoFan1999 Nie no, zaczęli cisnąć tę Jagę.

0

@zodiak_10 Nienawidzicie? Ja Messiego uwielbiam, ale jestem kibicem Barcelony, nie fanbojem jednego piłkarza. Musimy patrzeć w przyszłość, a nie żyć przeszłością. Messi sam to rozumie, dlatego poszedł do MLS, bo chce pograć jeszcze w piłkę, ale bez tego ciśnienia i odpowiedzialności, bez ciągłego poczucia, że wszyscy na niego liczą. A część z kibiców na siłę chce go z powrotem wciągać w ten świat.

0

@FcPortoFan1999 On chyba się "odgrażał", że ma zamiar powalczyć.
O i proszę, walczy, gola strzelił :).

0

@Kamilos84 Co Ty piszesz? Do kadry go :).

1

Cracovia na kolanach.

0

@4drian0 W sumie racja.

0

@zodiak_10Nie dziwię się, pewnie za 20 lar będziesz się cieszył tak samo. Bo lepiej cieszyć się przeszłością, niż szukać czegokolwiek w przyszłości.

2

@zodiak_10 Ale z Ciebie jednak dzieciak :).

1

@maroon Masz rację. Gdzieś w Afryce, albo na Antarktydzie.

0

Komentarz usunięty

0

@michal26 Dokładnie Michałku. Dokładnie!

0

@Borneo Nie przesadzaj, Twój gwałt na słowniku ortograficznym, był znacznie bardziej drastycznym doświadczeniem.

1

@mkord Nie no, takie koszta, to żadne koszta. Co innego, wysłać hełmy Ukrainie :).
To miałem na myśli w kwestii Niemców.

5

@Comfortable_ Albo skilla :).

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?