Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Arkon Przecież teraz zremisowali, a nie przegrali.
1
@DCHX A nasza reprezentacja grać, ale i tak im to nie przeszkadza wychodzić na boisko. Śmiało więc ruszaj na ryby!
0
@_M4rtin Ty, ale rozumiesz, że można i wymagać czegoś od reszty, i krytykować Lewego? Czy nie rozumiesz i ta śmiała wizja wykracza poza Twoje pojmowanie świata?
0
@Lionel_Messi10 Moore, jowialny wujek bawidamek. Prawdziwy twardy 007. Gratuluję :)
0
@Ptasior Bardzo krytykuje się Lazemby'ego, że niby słaby występ, ale ja po obejrzeniu "W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości" nie odniosłem takiego wrażenia. Podobał mi się. No i to chyba jedyny film z oficjalnej serii, w którym 007 się ożenił.
0
@Ptasior Dokładnie, jakby miał wywalone, w czym gra, albo odstawiał jakiś pastisz.
0
@Lionel_Messi10 Moore? Błagam... :)
2
@Ptasior Dla mnie Craig jest jedynym aktorem, który uwiarygadnia tę postać. W takim sensie, że tylko on zaprezentował się tak, że mogłem uwierzyć, iż to naprawdę twardy i prawdziwy agent, a nie jakiś czaruś prezentujący nieudolne ciosy i kopnięcia. Z drugiej jednak strony, gdyby odjąć całą tę historię 007, to mógłby to być zwykły film sensacyjny, jakich wiele.
0
@tomek8756 Kowal nie uczył się ani wtedy, ani teraz.
2
@gumaz "I jest już biało w moim domu!!!!"
"od spermy ?"
Niewykluczone.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13689002#comment-13689002
10
@tristan87 Stasiak, Prezes FEN i kto tam jeszcze?
1
@Przemek2323 No jak to co, każdego dnia zabijasz czas do wieczora, żeby obejrzeć wiadomości i napisać swoje mądrości :). Nawet się zrymowało. Tak wygląda Twoje życie.
Edit:
"Z nudów napisałem, czekam na basenie na dzieciaki."
W obecnych czasach lepiej chyba dodawać, że na własne. Dla bezpieczeństwa.
2
@Kozinho. Po co? @Przemek2323 napisze, co tam było.
1
@Emhyr To na pewno kotka Mentzena.
1
@kuz Nikt ich nie chce słuchać w prawdziwym życiu, to tutaj poszukują atencji.
0
@Kgorecki2500 No siedzą. Znasz Kuleszę. Myślisz, że tak siedzą bez niczego?
3
@qbuteq Znowu atak na Lewandowskiego? Uspokój się.
0
@DonMatteo901 Nie ma się co dziwić, zwolni się miejsce w GOATS po Baxtonie, Krzysiek nie mógł czekać.
1
@Kitek1640 No przecież, że Tusk.
6
@barcanawieki Drugi Wardęga.
1
@Tasde U mnie bez żadnych problemów cały czas. Może to nie TVP ale Twój internet to gówno?
0
@Przemek2323 Jeśli KO wygra, to co Ty biedaku będziesz robił? Stracisz sens życia.
1
@MesQueUnClub_87 Dla mnie świetny "Van Helsing". Żałuję, że nie powstała kontynuacja. Jedyny prawdziwy Rosomak. Poza tym "Australia" i "Prestiż". "Labirynt" sam w sobie jest świetny, wiele dobrze zagranych postaci, nie tylko Hugh.
0
@MesQueUnClub_87 Musisz doprecyzować, zajebiści czy debile?
2
@Comentateiro No nie wiem. To nie będzie takie łatwe, Michał ma już swoje lata.
2
Komentarz usunięty
1
@Comentateiro "Załóżmy" ;).
12
@Comentateiro Na Tuska. Nie będę jeździł z Tobą na żadnej platformie.
0
@BordowyPtak No jasne, od razu Ci napiszę. Adres też chcesz?
0
@tomek8756 Ten Ator to mnie zawsze bawi do łez. Ujarany Hagrid. A Najman też dobry - "Tu nic nie ma!"