0

@Arkon Przecież teraz zremisowali, a nie przegrali.

1

@DCHX A nasza reprezentacja grać, ale i tak im to nie przeszkadza wychodzić na boisko. Śmiało więc ruszaj na ryby!

0

@_M4rtin Ty, ale rozumiesz, że można i wymagać czegoś od reszty, i krytykować Lewego? Czy nie rozumiesz i ta śmiała wizja wykracza poza Twoje pojmowanie świata?

0

@Lionel_Messi10 Moore, jowialny wujek bawidamek. Prawdziwy twardy 007. Gratuluję :)

0

@Ptasior Bardzo krytykuje się Lazemby'ego, że niby słaby występ, ale ja po obejrzeniu "W tajnej służbie Jej Królewskiej Mości" nie odniosłem takiego wrażenia. Podobał mi się. No i to chyba jedyny film z oficjalnej serii, w którym 007 się ożenił.

0

@Ptasior Dokładnie, jakby miał wywalone, w czym gra, albo odstawiał jakiś pastisz.

0

@Lionel_Messi10 Moore? Błagam... :)

2

@Ptasior Dla mnie Craig jest jedynym aktorem, który uwiarygadnia tę postać. W takim sensie, że tylko on zaprezentował się tak, że mogłem uwierzyć, iż to naprawdę twardy i prawdziwy agent, a nie jakiś czaruś prezentujący nieudolne ciosy i kopnięcia. Z drugiej jednak strony, gdyby odjąć całą tę historię 007, to mógłby to być zwykły film sensacyjny, jakich wiele.

0

@tomek8756 Kowal nie uczył się ani wtedy, ani teraz.

2

@gumaz "I jest już biało w moim domu!!!!"
"od spermy ?"
Niewykluczone.
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-13689002#comment-13689002

10

@tristan87 Stasiak, Prezes FEN i kto tam jeszcze?

1

@Przemek2323 No jak to co, każdego dnia zabijasz czas do wieczora, żeby obejrzeć wiadomości i napisać swoje mądrości :). Nawet się zrymowało. Tak wygląda Twoje życie.
Edit:
"Z nudów napisałem, czekam na basenie na dzieciaki."
W obecnych czasach lepiej chyba dodawać, że na własne. Dla bezpieczeństwa.

2

@Kozinho. Po co? @Przemek2323 napisze, co tam było.

1

@Emhyr To na pewno kotka Mentzena.

1

@kuz Nikt ich nie chce słuchać w prawdziwym życiu, to tutaj poszukują atencji.

0

@Kgorecki2500 No siedzą. Znasz Kuleszę. Myślisz, że tak siedzą bez niczego?

3

@qbuteq Znowu atak na Lewandowskiego? Uspokój się.

0

@DonMatteo901 Nie ma się co dziwić, zwolni się miejsce w GOATS po Baxtonie, Krzysiek nie mógł czekać.

1

@Kitek1640 No przecież, że Tusk.

6

@barcanawieki Drugi Wardęga.

1

@Tasde U mnie bez żadnych problemów cały czas. Może to nie TVP ale Twój internet to gówno?

0

@Przemek2323 Jeśli KO wygra, to co Ty biedaku będziesz robił? Stracisz sens życia.

1

@MesQueUnClub_87 Dla mnie świetny "Van Helsing". Żałuję, że nie powstała kontynuacja. Jedyny prawdziwy Rosomak. Poza tym "Australia" i "Prestiż". "Labirynt" sam w sobie jest świetny, wiele dobrze zagranych postaci, nie tylko Hugh.

0

@MesQueUnClub_87 Musisz doprecyzować, zajebiści czy debile?

2

@Comentateiro No nie wiem. To nie będzie takie łatwe, Michał ma już swoje lata.

2

Komentarz usunięty

1

@Comentateiro "Załóżmy" ;).

12

@Comentateiro Na Tuska. Nie będę jeździł z Tobą na żadnej platformie.

0

@BordowyPtak No jasne, od razu Ci napiszę. Adres też chcesz?

0

@tomek8756 Ten Ator to mnie zawsze bawi do łez. Ujarany Hagrid. A Najman też dobry - "Tu nic nie ma!"

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?