0

@tadzik447 Jeśli nie ma tam @kamyk_23, to nawet nie otwieram.

3

@kamyk_23 Niczego nie porównuję. Wykazuję jedynie Twoje bałwochwalstwo i łatwość z jaką oczarowują Cię pozory.

3

@kamyk_23 "Kolego, ona jest laureatką Oskara, a Ty czym zasłynąłeś, myślisz może, że tym durnym wpisem?
Przecież to świadczy tylko o tym, że w Twojej główce tylko wiatr hula:-("

A Szymborska jest noblistką, mimo, iż popierała komunizm, była wielbicielką Stalina, pisała peany na cześć jego i partii, podpisywała deklaracje popierające jak najszybsze wykonanie kary śmierci na krakowskich księżach fałszywie oskarżonych o szpiegostwo na rzecz kraju, gdzie aktualnie przebywasz. Nigdy za to nie przeprosiła.

Churchill jest uważany za męża stanu, a jest współodpowiedzialny za zagłodzenie kilku milionów ludzi w Indiach.

I można tak wymieniać w nieskończoność.

W czyjej głowie hula wiatr? Komu wystarczy, że dana osoba ma takie poglądy jak on sam, by zapomnieć o jej złych uczynkach lub udawać, że nie istnieje jej mroczna strona? Zarzucasz wiele innym, a sam jesteś taki sam, tyle, że masz odchylenie w drugą stronę.

3

Komentarz usunięty

1

@Saviola88 Brzmi jak tytuł pornosa po zmianie płci.

3

@Piernik "Tylko świnie siedzą w kinie."


3

@pt9 Widać, że umiecie się bawić.

0

@michal26 Możesz mieć rację, ale jednak nie zareagował w ogóle, jakby spodziewał się, że piłka nie trafi w bramkę.

0

@michal26 Jakbym czytał kibiców Lecha, którzy pisali, że ten Karabach, to już nie ten sam Karabach. Przestań racjonalizować.

0

@michal26 Nie zgadzam się. Przy drugiej odprowadził piłkę wzrokiem, jakby sadził, że minie bramkę.

0

@michal26 Bramkarz nie pomaga niestety.

0

@Sawik_10 Nasz potężny selekcjoner miał rację - "pocałunek śmierci".

0

@Emhyr Z tej argumentacji wychodzi niezłe kręcidło.

0

@barcelonaLM Brakuje mi tego wiatru, który robił. Za każdym razem ten wiatr znosił mu piłkę od bramki.

1

@Romario87 To tak jak ich akolici. Siedzą cicho, kiedy jest kiepsko, a podnoszą łby i syczą rozglądając się, kogo tu ukąsić, kiedy jest dobrze.

3

Ach ten nasz @bartas97 :) A taki miły, częstochowski...
https://zapodaj.net/plik-pU74uTgFVs
:)

0

@Faro Studio Polsatu od lat wygląda tak, jakby odpowiadał za nie PZPN z Kuleszą.

1

@hayek Albo przynajmniej "sikały". Jakoś kulturalniej to brzmi.

1

@HypeR Górne menu: "Teraz w TV" -> "Sport"

3

@Borneo "ale ti keszcze rok i konyrakt sie konczy"
Ti keszcze? Co to? Jakiś gatunek kleszcza? Bo zgaduję, że "konyrakt" to rodzaj tureckiego drona.

5

@FcPortoFan1999 Raczej odwrotnie. Gdyby nie on, KS nie miałby takiej popularności. Pozostała trójka nie ma razem nawet 1/3 tej siły przebicia i zdolności przyciągania ludzi, co Stanowski.

2

@tomek8756 Czy ja wiem? Do znaku jechał ostrożnie. Dopiero jak go minął, palma odbiła.

5

@Herato "Dziwna logika"
Masz rację. Polsat zapłacił za prawa do LM kupę kasy, więc teraz powinien puszczać mecze na otwartych kanałach, żeby mu się nie zwróciły te pieniądze, które wydał. To brzmi sensownie.
Myślisz, że TVP sublicencję dostała od Polsatu gratis?

1

@FcPortoFan1999 To prawda, ta druga brama Radomiaka fantastyczna.

0

@FcPortoFan1999 Jeszcze się okaże. :)

0

@draxidox Nie wiem, zapytaj mamy.

1

@FcPortoFan1999 Nie no, koncertowo to Jaga wyciągnęła. Radomiak już był w ogródku, już witał się z gąską... Ale mecz jeszcze trwa.

1

Ależ meczycho w Białymstoku.

0

@partymaker Jasne. Masz całkowitą rację. Jesteś nie kumaty czy głupi? W Twoim środowisku coś tam się przyjęło. Nie za bardzo rozumiesz co i dlaczego. No ale oczywiście udawaj idiotę. Nikt się nie zorientuje.

0

@Dari0G O nie! Pojawili się jacyś ludzie lajkujący na bieżąco! Mimo wpadek i klęsk wizerunkowych! Tak się przecież nie da! Przestańcie popierać politykę błędów! Rajgród&Augustów city politicity! Moja dwa ulubione miasta. Plus Ełk! Owacje!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?