1

Lech widzę stabilnie. Przynajmniej jak do tej pory.

1

@jedrek7000 Jesteś na bakier z przepisami. Takie sytuacje z rękami były już wałkowane wiele razy.

0

@tristan87 No tak, przecież Robert by nie skłamał. To inni kłamią.

1

@fcbarcafan19 To był @Bykunn na wycieczce po USA. Ale w Stanach panuje bykizm. Kiedyś zabraniali wszystkiego czarnym, a teraz bykom. Byk też był praktycznie czarny. Wszystko już chyba jasne?

1

@szkutnik91 To nazwiska nowych zawodników pozyskanych przez Laportę.

1

@norbi77 Ale mnie to rozbawiło! :) Dzięki!

0

@cules100pro Do bałaganu!

2

@ObiwanKenobi
"Idę za trendem.
Co to za piłkarz?"

Trzeba podnieść poprzeczkę.
Co to za?

1

@Emhyr Czyli to prawda, że Florentino jest homo...Tylko skąd Kowal to wie?

2

@Inclusus "Czy jeśli kobieta pójdzie oddać mocz około godzinę po stosunku to czy to już dużo za późno (...)"
Zależy komu. Ale taka rada na przyszłość, jak pożyczacie, to oddawajcie na czas.

0

@MarcepanowyKsiaze "(...) jak tu z takimi rozmawiać?"
Na inne tematy.

0

@Dari0G u nas* = zjadło literkę

0

@Antajbandaj Bądźmy szczerzy, gdybyś nie podał nazwy klubu, to sama oferta wygląda raczej jak nasza typowa propozycja barcelońskiego dealu :). Choć u na by pewnie dodawany był niechciany zawodnik.

0

@Cotutajsiedzieje "a tam fotki z chłopakiem jak się całują "
1. A co, z dziewczyną się miała całować?
2. Bazując na Lewandowskiej - a może to jej brat?
:)

0

@Bartosz85 "nie dowiarki" ? Ha ha. A Legia gratulacje.

0

@cules100pro Nie, jedynie Ty jesteś tak przenikliwy. Nikt do tej pory na LR nie pisał, że to wałek, by mieć fikcyjne środki do zaksięgowania przez LL. A potem "odkupować" (czyli oddawać te parę milionów, które każdy krzak wpłacał jako "zaliczkę") niby sprzedany procent udziałów i "sprzedawać" następnej firmie/funduszowi krzak, na przykład z Meksyku. I że nie może być żadnych kar, bo wtedy nie byłoby chętnych do takiego dealu. Nikt się nie zorientował, tylko Ty.

0

@cules100pro A pomyślałeś, że dokładnie to miałem na myśli?

0

@ikar34 "Dlaczego Laporta nie podpisał umowy jeśli kasa nie wpłynie do 31 sierpnia to kara umowna w wysokości 10mln i za każdy kolejny dzień 1 mln ."
"Ten fundusz Libero to firma krzak..."
Właśnie dlatego.

0

@Deviler Lewandowski: "La Rambla? J... frajerów!"

0

@La Pulgaa Ty bydlaku! Natychmiast złaź z tego biednego stworzonka!

0

@MesQueUnClub96 Też tak oceniam plan Rakowa.

1

@Pedri16Future A Ty jesteś tym @Pedri16Future na stronie Realu?

0

@partymaker Kurcze no. A już miał Ci zaproponować... Załamie się ::).

1

@Borneo Zgadzam się.

6

@MeMyselfAndI "Niewygodne fakty", dobra. Widzę, że mam do czynienia z zaślepionym fanatykiem, który widzi tylko to, co chce widzieć i potrafi zracjonalizować sobie wszystko. Nie umiesz odnieść się nawet do tego, że Vinicius kiedyś zachowywał się inaczej i nie było takich awantur. Teraz zachowuje się tak, jak zachowuje i nagle są. To nie jest fakt, prawda? Bo przecież wg Ciebie on taki jest i zawsze był. Pomijasz wszystko, co niewygodne dla Brazylijczyka, zamiast tego klepiesz ciągle o rasizmie, zupełnie jak Vini. Zero autorefleksji. Szkoda mi czasu na dyskusje z ludźmi, którzy widzą tylko słomkę w oku bliźniego, a nie dostrzegają belki we własnym. Narta.

1

@MeMyselfAndI "Tak, Vinicius często prowokuje rywali, coś dodaje od siebie, potrafi być irytujący i właśnie z tego powodu rasiści pokazują na co ich stać."
Bzdura. Kolega @Weniu5 już Ci wyjaśnił, więc nie będę się powtarzał.

"Tak, rasizm jest wybiórczy i każdy to wie, tylko będzie palił głupa, że tak nie jest."
Kolejna bzdura. Palisz głupa jedynie Ty, bo wymyśliłeś tezę pasującą Ci do narracji. Jak wyżej, kolega Ci wyjaśnił.

"Nie, on symuluje, kłóci się z sędziami i innymi, bo taki jest, a nie przez rasizm."
Bzdura nr 3. Przez lata taki nie był i nagle się zradykalizował, tak? Co Ty opowiadasz w ogóle? A ta część "(...) a nie przez rasizm" nie wiem po co dodana, nie ma sensu w tym zdaniu. Brzmi, jakbym ja oskarżył Viniciusa o rasizm, a Ty byś go bronił.

29

@MeMyselfAndI Nie opowiadaj bajek. To jego charakter i zachowanie powodują takie reakcje. Oczywiście to złe, ale tylu innych czarnoskórych piłkarzy gra w LL, iluż w samym Realu i żaden nie doświadcza tego, co Vinicius. Dlaczego? Chyba, że uważasz, iż rasizm jest wybiórczy. Nie lubią go z uwagi na sposób bycia, więc dokuczają na każdy możliwy sposób. Symuluje, ciągle kłóci się z sędziami i innymi zawodnikami, stale uważa, że jest poszkodowany i zawsze wg niego powodem jest rasizm, a nie on sam. Sędziowie boją się go karać w taki sam sposób jak innych. Anulowano mu czerwoną kartkę za uderzenie innego gracza. Dlaczego? Nikt inny nie został tak potraktowany. Był duszony, ale czy to uprawnia go do bicia? Ten, który dusił powinien dostać karę, ale z jakie jakiej racji Vinicius nie? To teraz można oddawać na boisku, jeśli ktoś cię zaatakuje wcześniej? Ludzie widzą takie rzeczy, faworyzowanie tego zawodnika i dlatego reagują w ten sposób. Jak napisałem, to złe, ale niech Vinicius przestanie pieprzyć, że to przez rasizm, tak samo Ty przestań.

Pamiętam go z początków, bardzo go lubiłem, był normalnym młodym gościem. Nikt go nie wyzywał i nie nazywał małpą. Jednak, moim zdaniem, od sukcesów uderzyła mu do głowy sodówka i bardzo się zmienił. Rozwydrzył się i zrobił roszczeniowy. Zobaczył, że wiele uchodzi mu na sucho, kiedy drze ryja i oskarża wszystkich dookoła o rasizm i zaczął to wykorzystywać. Tylko ślepy tego nie widzi.

4

Komentarz usunięty

0

@kamyk_23 Takie samo pytanie zadałem Tobie. Przecież nie powinieneś mieć problemu ze wskazaniem wyroków ludzi, ktróych nazywasz "pisowskimi złodziejami". Skoro pierwszy nazywasz kogoś złodziejem, to pierwszy poprzyj to wyrokiem. A ten bełkot o symetryzmie zachowaj dla kolegów, skoro musisz uciekać się do takich trików, żeby zamaskować strzał w stopę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?