Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@FcPortoFan1999 Jak to się mówi: "Lepiej mądrze stać, niż głupio biegać". Idąc tym tropem: "Lepiej strzelać mało, a celnie, niż dużo ale Panu Bogu w okno".
2
Niestety dla Stali, Jagiellonia to nie Legia, tutaj nie ma tak łatwo. Ale mecz jeszcze trwa.
0
@tristan87 "Haaland Łysy". Brzmi jak przydomek króla Norwegii.
1
@Androchem "Cześć, ja od Vegety." @VegetaPolska
0
@MarcelNJ11 Czyli mniej więcej waga piłki.
8
@Essos No tak, xd... Żenada.
2
@Kessie Czyli, że co? Miał autobus i zamienił go na rower? Faktycznie zaradny.
0
@HighestInTheRoom Ziarenka piasku, to chyba jasne?
0
@Sulimo? Jak tam chłopie? W porządku jest? 3mam kciuki.
0
@maroon No chyba napisał? Piers Morgan mu powiedział.
1
@Ojciec5tkidzieci "Ostatni raz taką żenadę widziałem jak sąsiad się zorientował, że lecę na jego WiFi i zmienił hasło..."
Dobra, dobra. Nie kręć. Leciałeś na WiFe sąsiada.
2
@tomek8756 Kolejny zadowolony klient @Luciano99. Warto dodać, że do naprawy oddawał Star Destroyera.
https://starwars.fandom.com/wiki/Star_Destroyer
0
Laramblijczycy to plemię znacznie bardziej groźne.
1
@fart Hadaj eksploduje.
1
@Aragorn33 To nie wrażenie, tylko taka jest prawda. Uderzyła mu do głowy woda sodowa i bardziej by się obecnie nadawał do występowania w Polsce na konferencjach freakfightowych, niż do wychodzenia na boisko.
0
@VegetaPolska Ech kolego. Jak zwykle, jesteś za szybki...
6
@michal26 Ale szkoda. Naprawdę. Lubiłem go pomimo jego uzależnień. "Jak ugryźć 10 milionów?" 1 i 2. Ten film z Salmą Hayek, "Polubić, czy poślubić?", do tego "Kto pierwszy, ten lepszy". No i oczywiście "Przyjaciele", gdzie nie pamiętał kilki sezonów, tak był napruty zwykle. Szkoda, bardzo go lubiłem. Dziękuję za info.
3
@Kessie Trochę inaczej sobie Ciebie wyobrażałem. Ale potem przychodzi druga myśl - przecież oni pracują u @Luciano99. To są obciążenia psychiczne ponad wyobrażenie przeciętnego zjadacza chleba - i wtedy następuje oświecenie - nie powinieneś oceniać tych biedaków, masz wszystko, a oni żyją na krawędzi... Trzymaj się tam, chłopaku...
1
@Popitek12 Jak ma wywalone, to niech spierdala z ringu, a nie szopki robi. Racjonalizowanie pełną gębą.
1
@Rust_Cohle Po raz piąty. Naprawdę, nie wzbudzasz zaufania. Jesteś w stanie się naprawdę pożegnać? Ha ha :).
0
@Rust_Cohle Proszę, nie oszukuj mnie, że żegnasz. To już czwarty raz. Po co dajesz złudną nadzieję. Równie dobrze możesz mi życzyć znalezienia u Ciebie szarych komórek :). To okrutne :).
1
@Pedri16Future Masz całkowitą rację. Łatwo się ocenia z pozycji widza.
1
@Rust_Cohle No tak, jak nie wiesz, w jaki sposób zareagować, to smęcisz o irytacji. Żadnych pożegnać tym razem? Rozczarowujesz.
0
@Popitek12 Bez rakiety nawet.
0
@VegetaPolska Masz tendencję do łatwowierności :).
0
@Ojciec5tkidzieci No i to jest to. Against all odds :). Teraz walka z Ferrarim.
1
@Rust_Cohle Chłopie, już trzeci raz mi piszesz, że się żegnasz itp. Bądź choć odrobinę słowny. Masz chyba jakąś tam odrobinkę honoru. Bo na rozum już nie liczę :). Gdyby tam nie hulał wiatr, to po samych komentarzach zobaczyłbyś, że jestem kibicem Barcelony. Nie zaślepionym, nie mam klapek na oczach, prawda, ale jednak. Moja jedyna nadzieja w tym, że coś tam usiłujesz trollować, bo do tej pory jakąś inteligencję widziałem u Ciebie w komentarzach. Ale może jednak to była jedynie artificial :). Trzymaj się, już chyba 3 raz... :).
0
@KmN Prawda? A tak się o nią martwili... że wątroba, nerki, serce, płuca itp. Jednak alkohol konserwuje, a Nikita to pchełka w porównaniu do zaprawionej w znęcaniu się nad bliskimi megiery :).
1
@Rust_Cohle Nie kompromituj się. Po co na siłę forsujesz kretyńską narrację, nie mającą żadnych podstaw? Trochę wstyd.
0
@tadzik447 Pisze się "piłowałem". :).