La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1534 Culés

konto usunięte

11

To są właśnie Ci zasadowcy ze środowiska kibolskiego.
Pół życia o zasadach i honorze gadają, a nie mają tego za grosz.

Do utylizacji

1

@Rust_Cohle Mam takie samo zdanie o La Rambli :).

konto usunięte

0

@Dari0G to sio na notatnik madrylu

1

@Rust_Cohle Powinni na tych pato galach robić jak w spider-manie było zamykane klatki i niech sie leją do nieprzytomności w końcu za coś om płacą a ze sportem i tak nie ma to nic wspólnego :p

0

@Rust_Cohle Madryl to był Twój przodek.

konto usunięte

0

@Dari0G
A ty cały ród madrycki.
Wstyd

0

@Rust_Cohle Po północy nie działają Ci już szare komórki? Czy nie masz ich za wiele i ciężko Ci ogarnąć, że trafiłeś kulą w płot?

konto usunięte

0

@Dari0G
Z madryciakiem nie gadam.
Żegnam xD

1

@Rust_Cohle Już napisałem, Madryciak to Twój przodek. Nie mój. Co widać, słychać i czuć. Ale do tego trzeba mieć coś więcej między uszami, niż gumkę, by je trzymała. Dobrej nocy zatem.

konto usunięte

0

@Dari0G
Idź świętować po El Clasico.
Zegnam

1

@Rust_Cohle Nie kompromituj się. Po co na siłę forsujesz kretyńską narrację, nie mającą żadnych podstaw? Trochę wstyd.

konto usunięte

0

@Dari0G
Już i tak każdy wie, że jesteś madryciakiem.
To mi wystarczy.
Trzymaj się

1

@Rust_Cohle Chłopie, już trzeci raz mi piszesz, że się żegnasz itp. Bądź choć odrobinę słowny. Masz chyba jakąś tam odrobinkę honoru. Bo na rozum już nie liczę :). Gdyby tam nie hulał wiatr, to po samych komentarzach zobaczyłbyś, że jestem kibicem Barcelony. Nie zaślepionym, nie mam klapek na oczach, prawda, ale jednak. Moja jedyna nadzieja w tym, że coś tam usiłujesz trollować, bo do tej pory jakąś inteligencję widziałem u Ciebie w komentarzach. Ale może jednak to była jedynie artificial :). Trzymaj się, już chyba 3 raz... :).

konto usunięte

0

@Dari0G
XD
Madryciak się irytuje.
Pięknie

1

@Rust_Cohle No tak, jak nie wiesz, w jaki sposób zareagować, to smęcisz o irytacji. Żadnych pożegnać tym razem? Rozczarowujesz.

konto usunięte

0

@Dari0G
Żegnam.
Ciesz się dzisiejszą wygraną póki możesz

0

@Rust_Cohle Proszę, nie oszukuj mnie, że żegnasz. To już czwarty raz. Po co dajesz złudną nadzieję. Równie dobrze możesz mi życzyć znalezienia u Ciebie szarych komórek :). To okrutne :).

konto usunięte

0

@Dari0G
Żegnam

1

@Rust_Cohle Po raz piąty. Naprawdę, nie wzbudzasz zaufania. Jesteś w stanie się naprawdę pożegnać? Ha ha :).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?