Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Dieselzor Niech idzie pieszo, a Ty dojedziesz.
1
@AFA90 A raz nawozem. Dokładnie raz.
8
@Comentateiro "Każdy Polak może źle odmienić wyraz, nawet wybitnie oczytany, pokaż mi takiego komu to się nie zdarzy. Jednak scenę "Potopu" zna każdy z pokolenia Hołowni, a tym bardziej on sam. Więc na 100% znał kontekst, i użył zwrotu odwracając ten kontekst. Dlatego w mojej ocenie, to była zabawa zwrotem Hołowni."
Jezu, co to za fikołek logiczny. Nawet jak na Ciebie.
2
@bartoszplucinski Czyli, zgodnie z Twoją logiką, "bynajmniej" wkrótce będzie znaczyło to samo, co "przynajmniej". Gratulacje.
25
@Wojcio Nie masz racji. To prośba od wypowiadającego je, by przeciwnik zadał mu cios kończący, cios łaski i oszczędził w ten sposób sromoty, bo wypowiadający wie już, że jest słabszy.
0
@Pedri16Future Vegecie życia nie starczy, by się tego wszystkiego nauczyć.
2
@Luciano99 "Tydzień menela" w Lidlu.
1
@Emhyr
-"Poproszę na Popka"
- "Nie ma sprawy"
0
@BorzyKrzys Podobny do Jasia Kapeli.
1
@FcPortoFan1999 Nie ma dowodów, że Putin wiedział.
0
@Albatros Ja nie wiedziałem, jakiego koloru jest ten kaftan. Ale nie, nie będę pytał, skąd Ty wiesz? :)
1
@Saviola88 Bazując na jego dotychczasowym zachowaniu, to pewnie przyłączy się do Ukraińców.
0
@LM10GOAT Nie ma szans. Od kilku miesięcy wygrywają tylko Niemcy. Chyba już 7 raz z rzędu Niemiec.
0
@PatrykBarca Prawdziwy Probtwór.
0
@tribo Daj spokój. Wystarczy poczytać, co ich trener mówił. I tak ważna była ta Twoja operacja, że przed nią trzech ważnych graczy wywalili z kadry za balety.
0
@T^L "(...)Jesteś super komentatorem, być może najlepszym w Polsce komentatorem piłkarskim. (...).
No tak.
1
@T^L ""Człowieku, masz 50 lat. Jesteś super komentatorem, być może najlepszym w Polsce komentatorem piłkarskim. (...)".
No tak.
0
@esem91 Nikt mu nie będzie mówił, co ma robić.
0
@tribo A Polacy myślami o meczu z Łotwą. Takie bajki zawsze można układać.
0
@MOLESTA "potem Donald Tusk wyrał podloge pisowskim funkcjonariuszem z tvp"
Czyli, rozumiem, gdyby sytuacja byłaby odwrotna, to skandal i chamstwo, ale jeśli to "pisowski funkcjonariusz", to należy mu się? W czym jesteś lepszy niż ci z PiSu? Żenujące.
1
@michal26 "Ja korzystam we Wrocławiu z placówki co się zwie Grabarska."
Doskonała nazwa dla ośrodka, w którym leczą. Cenię szczerość.
0
@TR3YWAY Za wiele razy jeździł do roboty. Więcej pracy, więcej.
0
@Borneo " i jeden i drugi zapisał się źle w Polskiej historii."
Ty to nawet jakbyś Hitlera czy Stalina zestawiał z Dudą, to napisałbyś pewnie tak samo.
9
@Luciano99 Wygląda na @Danny Gaucho w przebraniu. Pewnie @MesQueUnClub96 pyskował.
3
@Bocheno1 To był test na inteligencję. Oblaliście i nici z awansu. A wystarczyło zabrać ze sobą palnik z warsztatu.
0
@Deviler Nie siadam po tankowaniu za kierownicę.
1
@Popitek12 Miłość jak tequila. A po wytrzeźwieniu, spadajcie padalce. Znamy takich kochasiów... :).
0
@FcPortoFan1999 "(...) niech te dziady dostaną kogoś lepszego (...)"
Musisz być precyzyjniejszy, bo obecnie może to być każdy :)
0
@Coutinho007 Polska = Orkiestra na Titanicu.
0
@Coutinho007 Powiedział Stuu.