Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kuz Chodzi pewnie o to, że planowane są trzy wspólne obiady, dwie kolacje oraz kilka godzinnych rozmów w szatni, które pozwolą wyciągnąć wnioski i dadzą pozytywne odczucia. Trenować już nie będą, bo niby kiedy, w tym natłoku aktywności?
1
@parpe Ostatnio w jakimś filmie na YT, gdzie gość opowiada o tym, jak wygląda życie na Filipinach, usłyszałem, że jeśli za granicą ktoś zwróci Ci uwagę, że niepoprawnie coś powiedziałeś, to nie będzie to praktycznie nigdy obcokrajowiec, a zawsze Polak. Tak czytam o tym Czarnku, w tym zapoznałem się z komentarzami pod tweetem i dochodzę do wniosku, że coś w podanym przeze mnie twierdzeniu jest, bo i w tych komentarzach niektórzy mają podobne opinie. Polak się cieszy, że jest okazja, by się tylko przypieprzyć. Ciekaw jestem zdania Muska, czy go to obraziło, czy zraziło? Ale pewnie Polacy (niektórzy) i tak wiedzą lepiej, jak się powinien czuć. Najzabawniejsze było, jak ludzie zwracali uwagę tej pani autorce tweeta, że sama robi byki w języku polskim :).
0
@against_modern_football Cou nie uciszał trybun, tylko zasłaniał sobie uszy, co jakoby miało sugerować, że nie słyszy krytyki.
0
@esem91 Dobrze Ci tak. Każdy dobry uczynek, wcześniej czy później, zostanie przykładnie ukarany.
1
@esem91 Oni tam pewnie tak zaczynają gadkę - obaj trenerzy zagajają: "Gdybym był Xavim, to bym wam teraz pierd... jakieś głupoty, ale nie jestem, więc słuchajcie:"
1
@Volk Przypominam, że kompromitacje w LM były za Leo. I za Suareza.
0
@Murazor Ty chyba nie przeczytałeś tego komentarza ze zrozumieniem.
0
@cules100pro Xavi Fonta jest lepszy, niż Xavi Laporty.
0
@Transu96 "(...) to najpierw idziesz opchnąć złom do handlary (...)"
@Luciano99 lubi to.
1
@Rust_Cohle Coś jak Jańczyk.
1
@tomek8756 No to się go wykopie. A potem zagra w "Die Hard 6" zaraz po tym, jak Willis wyleczy afazję.
Edit: Przypomniałem sobie, że z Alanów, to mamy jeszcze Ritchsona. Nawet podobnie. Laik nie zwróci uwagi.
0
@Jonyx "Człowiek się zmienia." Adolf Hitler.
:)
3
@Pedri16Future A to tylko wierzchołek jego dokonań. Pod filmem na YT o sylwetkach polskich gangsterów, gdzie był głównym bohaterem, przeczytałem komentarz:
"wez wypierdol ten material a kto nie mial za uszami za mlodego ? wlasnie dzieki frik fajtom ludzie wychodza na prosta zobacz ile ludzi zaczelo trenowac dobrze sie odzywiac zarabac godnie pieniadze legalnie co bylo to bylo jebac przeszlosc liczy sie tu i teraz !"
A niżej drugi:
"no ale co za brudy na niego wyciągnął? Sutenerstwo? Oprócz tego, że nie jest to zgodne z literą prawa, to na dobrą sprawę dajesz kobietom, które same się na to zdecydowały możliwość pracy we w miare "normalnych warunkach". Porwanie laski i zrobienie z niej słupa, zdecydowanie słaba akcja, ALE na bank to nie była kobieta z przypadku i nie została porwana za nic, także wiedzieli w co grają. Buła reprezentuje sobą zasady. ale nie pierdoli na każdym kroku jakim to on nie jest zasadowcem i ulicznikiem. Z łańcuchem prosta sprawa, żeby odzyskać pieniądze pewnie +/- wygląda to tak, że sprawa idzie do sądu i sąd egzekwuje kare (na spłatę w umówionym dżentelmeńsko terminie Trybson wysrał się kilka razy, co według mnie jest jak splunięcie w mordę), być może przez zajecie komornicze. Czyli wracamy do punktu wyjścia. Według mnie to jest bardzo sympatyczny, empatyczny, serdeczny gość. Niech pierwszy rzuci kamieniem... a ludzie często "nie robiąc nic złego", są dużo gorszymi szumowinami na co dzień niż taki o zgrozo "sutener i porywacz""
A Ty się o brawa pultasz... :) Zobacz, co mają w głowach tacy ludzie. Jeszcze pisze, że to "empatyczny i serdeczny gość".
Czekam teraz, aż "Słowika" wezmą do GOATSów. No k.. mać!
0
@draxidox Kurna, myślałem, że to znowu o Tusku.
1
@pacior95 Przesadzasz. Na pewno mieli zakaz wstawania, żeby nie odnieść jakiejś kontuzji. Sam wiesz, jak o to u nas łatwo. :)
2
@hayek Nie zgadzam się. Jego - nawet nie wiem jak to nazwać - "osobowość" to jedno, ale powody jednostronnego rozwiązania kontraktu to kuriozum i na pewno tak łatwo klubowi nie pójdzie. Kuriozum dlatego, że sam klub powinien się w takim razie rozwiązać na tej samej podstawie, bo to, co wyprawiają w klubie z piłkarzami i trenerami, a także jak postępowali z innymi zespołami, żeby awansować, to skandal. Ich prezes, czy też raczej powinienem go nazwać sołtysem, "pan" Dzik to kwintesencja najgorszych cech i zachowań, jakie może prezentować szef klubu.
https://weszlo.com/2022/07/14/kotwica-kolobrzeg-folwark-adama-dzika-reportaz-historia/
Poza tym Ciebie nie podejrzewałbym o taką chęć złapania za widły i pochodnie, i uciechę ze swego rodzaju "zemsty". Ja nie wiem jak wygląda sprawa z alimentami itp. ale jeśli płaci i nie będzie miał dochodu, to może się to odbić na dzieciach. On i jego (aktualna) pani zasługują na krytykę, ale ich dziecko nie jest niczemu winne, a też poniesie konsekwencje.
Zapomniałbym. Kotwica od dawna chciała z nim rozwiązać kontrakt i szukała sposobu, ten obecny, to tylko pretekst i jest to żałosne zachowanie Dzika, choć typowe dla niego. Jakaś kara powinna być, bo piłkarz jest wyjątkowo antypatyczny, ale wywalanie gościa za słowa, to moim zdaniem poważne nadużycie i zastanawiam się, co będzie następne?
1
@Deviler Co kto woli. Ja wolę Audi, ale BMW też ładne.
0
@bartekvisca "Jedni mają jakieś zasady inni nie, proste. On by nie zagrał inni grają. "
Przecież zagrał. Mimo, iż tak go raziło łamanie praw człowieka. No ale gadać po próżnicy, a naprawdę stanąć w obronie swoich przekonań, kiedy realnie grożą ci jakieś konsekwencje, to dwie różne sprawy.
0
@MesQueUnClub_87 "Nie możesz sobie tak po prostu odmówić gry w meczu :D to jest zawód na mocy kontraktu, a nie obóz sportowy ;)"
A kto mówi, że po prostu? Wybacz, ale to kolejne pieprzenie w bambus. Albo coś jest złe, albo nie. To nie widzimisię, ale właśnie kwestia zasad, które jakoby ma. Gadać o czymś, co mu aktualnie nie grozi i niczym go nie kosztuje, każdy może. Henderson też gadał i też bili mu brawa. Powtarzam, jeśli nie podoba mu się łamanie praw człowieka, niech protestuje czynem, nawet, jeśli poniósłby jakieś konsekwencje ( w co śmiem wątpić). Inaczej to puste słowa.
Edit: Jak ktoś nie chce w Europie założyć tęczowej opaski, to jest sekowany i spotyka go ostracyzm, mimo, iż nie ma żadnych prawnych podstaw do takiego traktowania i podstaw, by kogoś zmuszać do noszenia opaski. Wtedy jakoś nikt nie patrzy, do czego kontrakt zmusza, a do czego nie. Pieprzenie w bambus kolego, ot co.
0
@MESSIah16 "bo jest pracownikiem Realu i wykonuje swoje obowiązki?"
No, no. Jak typowy Niemiec, on tylko wykonywał rozkazy :).
7
@MESSIah16 Henderson też był taki świetny. Takie slogany nic Niemca nie kosztują, bo ma chleb. Jak jest takim zasadowcem, to czemu nie odmówił gry w meczu? Łamanie praw człowieka już mu nie przeszkadzało? Pieprzenie w bambus.
1
@Arden "mam nadzieje ze to fejk"
W sensie, że to nieprawda, iż mu się udało? I tak naprawdę spadł? :)
4
@IronSanHybrid Przecież to partyjny funkcjoMariusz. Partia chwali, chwali i on, partia zakazuje, on też zabrania.
1
@VegetaPolska Nie wciągniesz mnie w swoją gierkę! :)
0
@abram3k
"Najlepszy prawy obrońca w historii piłki nożnej
Carvajal"
Chodzi o to, że trzeba wybrać, tak? :)
3
@MarioVeB! "Pisowca trzeba oddac (...)".
Komu? I którego konkretnie?
15
@Bocheno1 On ma obie lewe.
1
@norbi77 Nie można wpuszczać na boisko tak nieodpowiedzialnego zawodnika!
2
@kynio302 Wybacz, ale to żadne wyzwanie. Jedynie Twoja projekcja tego, co byś chciał. Rzeczywistość jest kompletnie inna i nic z tym nie możesz zrobić, choćbyś bardzo chciał i bardzo go nie lubił.
2
@Luciano99 "(...) ale jednak jak wyjdziesz na miasto (...)"
Albo wylecisz.