La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 928 Culés

14

- laska zdradziła chłopa
- chłop, z którym go zdradziła też ją zdradził
- wróciła do byłego chłopa, którego zdradziła, bo tamten też ją zdradził i nie ma gdzie mieszkać z dzieciarami
- nie staje mu xD


22

@draxidox Faceci naprawdę nie mają godności

konto usunięte

2

@draxidox suka jeb****, co inne o takej powiedzec...ale zawsze najgorszy jest chlop

konto usunięte

5

@draxidox karma wróci po raz drugi. Tylko dzieci żal.

0

@MatBac1991 tak zawsze biedne chłopy xDD

6

@Rastafarnianin Tego gościa ciężko nazwać facetem. Takiego szona przyjąć z powrotem to trzeba nie mieć wgl męskiej godności.

konto usunięte

0

@draxidox Patryk: "Chyba ty".

konto usunięte

4

@AlexDark00 albo kochać dzieci. Nie każdy jest taki męski jak ty. Niektórzy są też zdesperowani. On widocznie taki jest.

0

@draxidox Kurna, myślałem, że to znowu o Tusku.

0

@Dari0G
dostrzegam tutaj analogie z tuskiem

0

@pioz123 Czy ja gdzieś napisałem, że jestem "nadwyraz męski? Po prostu w życiu bym nie przyjął z powrotem szona pod dach. O dzieci mógł walczyć sądownie, bo jaki miałyby byt z matką, która nie potrafi zapewnić dachu nad głową?

konto usunięte

3

@AlexDark00 uwielbiam takie oceny internetowych ekspertów od wszystkiego.

0

@pioz123 Gdzie ty tu widzisz bycie ekspertem xD? To chyba logiczne, że nie bierze się z powrotem laski, która cię zdradziła. Tym bardziej, że wróciła przez kopa w tyłek od nowego kochanka xd

konto usunięte

0

@AlexDark00 nie każdy ma takie podejście jak ty. To jego sprawa czy bierze z powrotem kobietę, która go zdradziła czy nie. Ty byś nie przyjął, ja również. Ale nie ocenia się ludzi po czymś takim. To wyłącznie ich sprawa. Ale jak kobieta idzie do tv i pieprzy takie głupoty, to już inna bajka.

0

@AlexDark00 Czytaj z zrozumieniem.


Tego gościa ciężko nazwać facetem. Takiego szona przyjąć z powrotem to trzeba nie mieć wgl męskiej godności." - ty możesz wydawać opinie.

0

@Bagsik88 Każdy może wydawać opinię xd Od tego jest czat w internecie xd

0

@AlexDark00 A o Dembele co piszesz?I to nie jest czat.

0

@Bagsik88 Po prostu osoby, które nazywają go debilem nie wiedzą jaki jest naprawdę. To, że dostawał kontuzji to nie była jego wina i nie należy go za to wyzywać.

0

@AlexDark00 Ale jak grał czy postępował u nas można oceniać czy nie?

0

@Bagsik88 Można, czy gdzieś napisałem, że nie?

0

@AlexDark00 A ja zapytałem czy stwierdziłem?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?