- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 928 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 928 Culés
14
- laska zdradziła chłopa
- chłop, z którym go zdradziła też ją zdradził
- wróciła do byłego chłopa, którego zdradziła, bo tamten też ją zdradził i nie ma gdzie mieszkać z dzieciarami
- nie staje mu xD
22
@draxidox Faceci naprawdę nie mają godności
2
@draxidox suka jeb****, co inne o takej powiedzec...ale zawsze najgorszy jest chlop
5
@draxidox karma wróci po raz drugi. Tylko dzieci żal.
0
@MatBac1991 tak zawsze biedne chłopy xDD
6
@Rastafarnianin Tego gościa ciężko nazwać facetem. Takiego szona przyjąć z powrotem to trzeba nie mieć wgl męskiej godności.
0
@draxidox Patryk: "Chyba ty".
4
@AlexDark00 albo kochać dzieci. Nie każdy jest taki męski jak ty. Niektórzy są też zdesperowani. On widocznie taki jest.
0
@draxidox Kurna, myślałem, że to znowu o Tusku.
0
@Dari0G
dostrzegam tutaj analogie z tuskiem
0
@pioz123 Czy ja gdzieś napisałem, że jestem "nadwyraz męski? Po prostu w życiu bym nie przyjął z powrotem szona pod dach. O dzieci mógł walczyć sądownie, bo jaki miałyby byt z matką, która nie potrafi zapewnić dachu nad głową?
3
@AlexDark00 uwielbiam takie oceny internetowych ekspertów od wszystkiego.
0
@pioz123 Gdzie ty tu widzisz bycie ekspertem xD? To chyba logiczne, że nie bierze się z powrotem laski, która cię zdradziła. Tym bardziej, że wróciła przez kopa w tyłek od nowego kochanka xd
0
@AlexDark00 nie każdy ma takie podejście jak ty. To jego sprawa czy bierze z powrotem kobietę, która go zdradziła czy nie. Ty byś nie przyjął, ja również. Ale nie ocenia się ludzi po czymś takim. To wyłącznie ich sprawa. Ale jak kobieta idzie do tv i pieprzy takie głupoty, to już inna bajka.
0
@AlexDark00 Czytaj z zrozumieniem.
Tego gościa ciężko nazwać facetem. Takiego szona przyjąć z powrotem to trzeba nie mieć wgl męskiej godności." - ty możesz wydawać opinie.
0
@Bagsik88 Każdy może wydawać opinię xd Od tego jest czat w internecie xd
0
@AlexDark00 A o Dembele co piszesz?I to nie jest czat.
0
@Bagsik88 Po prostu osoby, które nazywają go debilem nie wiedzą jaki jest naprawdę. To, że dostawał kontuzji to nie była jego wina i nie należy go za to wyzywać.
0
@AlexDark00 Ale jak grał czy postępował u nas można oceniać czy nie?
0
@Bagsik88 Można, czy gdzieś napisałem, że nie?
0
@AlexDark00 A ja zapytałem czy stwierdziłem?