- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 964 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
102 odpowiedzi
Kgorecki2500
1
-Świadek każde z pytań skwitował milczeniem - powiedział rzecznik prokuratury Piotr Antoni... » Czytaj dalej
47 odpowiedzi
Rastafarnianin
1
Stanowski swoje zrobił, nabił wyświetleń i wpakował go na mine XDA teraz niech sie koleś... » Czytaj dalej
28 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 964 Culés
5
Cudowna decyzja, okropny tym powinien być wraz ze swoją paniusią wyczyszczony z życia społecznego, a "kariera" Rzeźniczaka zakończona.
0
@hayek a co tam znów nagadał?
0
@BorzyKrzys "Piłkarz we wspomnianym wywiadzie wyznał, że nie czuje z nią żadnych więzi, czym wywołał powszechne oburzenie. - Wiele osób zarzuca mi, że nie zadzwoniłem do Inez z życzeniami na dzień dziecka. Tylko ja jej nie widziałem od dwóch lat i nie mam z nią żadnej więzi. Nie chcę temu dziecku robić wody z mózgu i dzwonić do niego po takim czasie. Pierwszy raz córkę zobaczyłem po 1,5 roku. Starałem się nawiązać z nią więź, jednak na przestrzeni lat to mi się nie udało - powiedział. - Prawdopodobnie władza rodzicielska będzie mi ograniczona i szczerze mówiąc nie mam siły już o to walczyć. Każde moje spotkanie z Eweliną kończy się awanturą. Gdy wróciłem do Płocka z Azerbejdżanu, starałem się brać Inez do siebie na 2-3 dni, ale za każdym razem kończyło się to kłótnią Magdy z Eweliną "
Cieżko opisać go w kulturalny spsób, dzban do kwadratu. Tylko krzywdę robi temu dzieciakowi.
2
@hayek Nie zgadzam się. Jego - nawet nie wiem jak to nazwać - "osobowość" to jedno, ale powody jednostronnego rozwiązania kontraktu to kuriozum i na pewno tak łatwo klubowi nie pójdzie. Kuriozum dlatego, że sam klub powinien się w takim razie rozwiązać na tej samej podstawie, bo to, co wyprawiają w klubie z piłkarzami i trenerami, a także jak postępowali z innymi zespołami, żeby awansować, to skandal. Ich prezes, czy też raczej powinienem go nazwać sołtysem, "pan" Dzik to kwintesencja najgorszych cech i zachowań, jakie może prezentować szef klubu.
https://weszlo.com/2022/07/14/kotwica-kolobrzeg-folwark-adama-dzika-reportaz-historia/
Poza tym Ciebie nie podejrzewałbym o taką chęć złapania za widły i pochodnie, i uciechę ze swego rodzaju "zemsty". Ja nie wiem jak wygląda sprawa z alimentami itp. ale jeśli płaci i nie będzie miał dochodu, to może się to odbić na dzieciach. On i jego (aktualna) pani zasługują na krytykę, ale ich dziecko nie jest niczemu winne, a też poniesie konsekwencje.
Zapomniałbym. Kotwica od dawna chciała z nim rozwiązać kontrakt i szukała sposobu, ten obecny, to tylko pretekst i jest to żałosne zachowanie Dzika, choć typowe dla niego. Jakaś kara powinna być, bo piłkarz jest wyjątkowo antypatyczny, ale wywalanie gościa za słowa, to moim zdaniem poważne nadużycie i zastanawiam się, co będzie następne?