Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@don'T.R.I.P.e Tyle razy skłamałeś i nie ruszyło to Twojego sumienia? :).
2
@Mario96w "Jak poprosisz ładnie @kamyk_23 to Cię zabierze na skoki spadochronowe "
Może i zabierze, ale znając go, nie ma żadnej gwarancji, że da komuś spadochron. :)
1
@karci0 Skąd ten wniosek? Ma prawo do swojej oceny na podstawie aktualnych danych. A nie napawają one optymizmem.
1
@norbi77 No i znowu muszę się z Norbim zgodzić. Kate jest super. Poznałem się na niej już w Van Helsingu. Występy w Underworldzie jedynie potwierdziły jej klasę.
3
@Tasde Blee, co to za brednie.
"Nie istniał nigdy żaden amerykański sen."
Oczywiście, że istniał. Właśnie dlatego tylu ludzi (z samej Polski) wyjechało i go realizowało. Sama moja rodzina najlepszym przykładem i dowodem. To, że aktualnie nie jest realny, niczego nie zmienia. W 1989 (i kilka lat później) jak najbardziej był. Jeśli twierdzisz inaczej, nie masz o niczym pojęcia, bo jesteś małolatem chcącym zaistnieć. Ja mam doświadczenie z pierwszej ręki, bo moja rodzina po loterii wizowej wyjechała tam i zajebiście prosperowała, dopóki podobni Tobie nie zaczęli dyktować warunków.
"Jest takie powiedzenie, że wyznacznikiem dorosłości jest to, kiedy przestajesz chcieć żyć w USA i cieszysz się, że się tam nie urodziłeś."
Nie ma żadnego takiego powiedzenia. Sam je wymyśliłeś i propagujesz, myśląc, że coś zdziałasz. Skończ z tymi bredniami, bo to jedynie Twój bełkot. To, co się aktualnie dzieje w USA, to wynik działania takich gości jak Ty.
6
@RomanHoffer
"może bieda, przestępstwo i ćpuny na ulicach,"
"Boże jak bardzo bym chciał się tam urodzić i tam wychować.."
No weź, nie podpuszczaj :).
4
@Luciano99 "8 stycznia 22:01 odbiera wypłatę po skończeniu swojej 16 godzinnej zmiany. Otrzymuje w kopercie pokaźny plik gotówki (550zł) i mówi, że jego życie się teraz odmieni."
Warto dodać, że to jego półroczna pensja z kontraktu. Tak korzystne warunki wynegocjował.
Edit: Właśnie sobie uświadomiłem, że pasowałby do zarządu Barcy.
0
@Kazragore To tylko takie zdjęcie, ale faktycznie wygląda, jakby miała zaraz eksplodować :).
0
@Kazragore Tak, to sexy cip... spod Konina.
0
@Rust_Cohle Bez sensu powiedzenie. Nie mam nic wspólnego z jeżami.
0
@norbi77 "Jestem Fagata, sexy ci... spod Konina. D... taka duża, że jej szkoda nie wypinać." "Bandycka jazda" :).
2
@Enerio Może też być tak, że się już zbarcelońszczył. :)
7
@norbi77 Co racja, to racja. Od razu przypomina mi się:
Transformacja z normalnej laski w następcę T-1000.
4
@JarekS Przyjmując logikę Xaviego, to nie połowa, a każdy klub. Bo przecież w ciągu tego czasu, który nasz trener spędził w Barcy, każdy inny klub dokonywał transferów w te albo wewte, zmieniał, wymieniał, przesuwał itp. W zasadzie, to ta budowa nigdzie się nie zakończyła. Szkoda czasu na analizę takich farmazonów, panie JarkuS.
2
@Herbert Daj spokój, to bajkopisarz. Może mieć i 100 wychowanków i co z tego? Liczy się ilu z nich zagra i ile minut. No i czy z tej gry coś wyniknie, poza samą obecnością na boisku - w sensie, czy będą rokować na przyszłość. Na przyszłość w składzie, a nie do wypchnięcia z klubu.
0
@TR3YWAY Do Barcy go. I wystawiać na Viniciusa.
1
@Foro "Będę grał ze swoją lubą, która na konsoli gra od miesiąca XD"
Daj w takim razie szansę "It Takes Two", warto.
0
@Foro Zależy, co masz na myśli. Jeśli gry, które wymagają dwóch graczy, ale na jednej konsoli, to "It Takes Two" i "A Way Out" są podobno niezłe.
6
@MESSIah16 Jak dla mnie, to powiedział prawdę. Przecież nikomu pistoletu przy głowie nie trzymał. Chcieli go za wszelką cenę zatrzymać, to się zgodzili na takie warunki. Nie musieli. Coś jest warte tyle, ile ktoś jest za to coś skłonny zapłacić. To tylko piłkarz, a nie lekarstwo na raka.
2
@maatiixx Co do adwokata, to nie wiem jak by było przy takich zarzutach. Ale z drugiej strony adwokat z urzędu jest delegowany na wniosek oskarżonego, więc pewnie może bez.
https://www.spes.org.pl/twoje-prawa/bezplatna-pomoc-prawna/adwokat-z-urzedu
1
@koksik2700 Smooth Criminal i choreografia z filmu to coś genialnego. Mogę oglądać i słuchać bez końca.
2
@Luciano99 Jesteście bez szans. Ty nędzne 99, a on 3k. To mówi samo za siebie.
1
@maatiixx Jasne, że tak. W sensie, że może milczeć.
0
@Kgorecki2500 A tam będziesz się uczył. Po pracach domowych to jest następne w kolejce, zakaz zmuszania do uczenia się.
0
@esem91 Kaczyński też tak mówił.
2
@Safrani To prawda. Problemem jest, kto będzie decydował, co jest hejtem i mową nienawiści. Bo podciągnąć można pod to wszystko.
0
@parpe "Od lat płace są takie że zostają nauczycielami ludzie co się odbili od każdej innej kariery i potem są sfrustrowani cały czas."
Skąd masz takie informacje? Znasz wszystkich nauczycieli w Polsce? Kolejny raz czytam taki wyprodukowany przez Ciebie kretyznim. Pewnie jeszcze jesteś z siebie dumny, że potrafisz wyciągnąć z własnych czterech liter tak merytoryczne wnioski.
Znam wielu nauczycieli i całkiem pokaźna liczba to ludzie, którzy zajmują się tym z pasji. Pewnie sporo jest też takich, o których piszesz, ale tak bezmyślne generalizowanie nie może pozostać bez kontry. A przyszło Ci do tej głowy, iż może ta podstawa programowa powinna być delikatnie przeanalizowana, czy aby jest możliwa do zrealizowania w przewidzianym czasie? Warto też zastanowić się nad zachowaniem części obecnego młodego pokolenia względem nauczycieli i czy to podejście (często połączone z bezkrytycznym stosunkiem części rodziców do swoich pociech) pomaga w pracy.
A to tylko kilka czynników, które wypadałoby rozważyć. No ale przecież Ty wiesz lepiej.
I tak na koniec. Masz niebywałą łatwość formułowania osądów, które uważasz za bezdyskusyjne i jedynie słuszne. Podziwiam.
0
@MatBac1991 Co robi? :)
0
@TR3YWAY A w 5 rundzie wrzucają im na ring topory, miecze, halabardy i inną podobną broń.
0
@gumaz W ciąży jest?