La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1935 Culés

1

Śliwka: "uwielbiam być z chłopakami na parkiecie, bije od nich pewność siebie"
Lewy: "młodzi nie biorą odpowiedzialności, drużynie brakuje charakteru"
Różnice.

konto usunięte

4

@BorzyKrzys no tylko że Lewy ma rację . Ta reprezentacja to dno i kilo mułu

1

@Barca1922 dlatego mówię. Różnice.

1

@Barca1922 On pośrednio za to odpowiada. Zawsze powinien być lider i podążajacy za nim. A on by chciał być liderem, ale bez odpowiedzialności.

konto usunięte

1

@Dari0G on jest liderem bo wygrał bardzo dużo . Nikt inny z reprezentacji nie wygrał nic w piłce klubowej. Młodzi wychodzą obsrani i nic nie grają . Zobacz na Yamala czy Gaviego. Młodzi walczą i biegają do utraty tchu w reprezentacji tego nie ma . Obraz godny pożałowania

1

@Barca1922 Nie ma sensu porównywanie Barcy z reprezentacją. W klubie oni nie mają takiego nabożnego podejścia do Roberta (bo jest tutaj rok z podróżą?), a w reprezentacji niestety jest inaczej. Czy któryś młody zawodnik popychałby Roberta tak jak Gavi ostatnio? I jak by RL9 zareagował na takie popychanie w repce? A liderem trzeba być zawsze, a nie za dawne zasługi. Inaczej stajesz się takim Roberto.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?