Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RafiVeB Kurna, a ostatnio napisałem mu, że nie dostałby tam roboty. Straszliwie się można - nomen omen - pomylić.
0
@Bilon87 Jasne. Tłumaczysz się równie żenująco, co Xavi.
0
@BulaKG Ubiera i gra. Luzik i wbite.
0
@Bilon87 To "zdaRZył" zwiodło wszystkich.
1
@Jackazz Koundlet.
0
@Kitek1640 Pamiętam, jak pisano tak o Ansu Fatim. Więcej, że już jest.
0
@FCB_dimiC "niedużo bo tylko 50 lat"
Bzdura. Kiedy pierwsza ryba wypełzła z oceanu na ląd, on już tam czekał.
0
@FcPortoFan1999 Chodziło mi o ten fragment o piłkarzach.
0
@escarabajo Jak babka Kiepska.
2
@P33ck W XIX wieku nie było ZUSu.
0
@Arden "dużo brzydsze sie widuje, nikt nie zwraca na nie uwagi"
"i nie obraża."
No to nieźle :)
0
@FcPortoFan1999 Drugi Tuchel.
2
@norbi77 Vinicius je śniadanie.
0
Jest ratunek dla @VegetaPolska i podobnie nieszczęśliwie poszukujących:
1
"Xavi: Kibice mnie wspierają, ostatnio nawet skandowali moje nazwisko"
"Xaviii! XAVIII! Wypier...." :)
0
@Szreko Doczytałem. Zmienia to w czymś sens tego, co napisałem? Zaprzeczam Twoim słowom?
0
@Szreko "Ciężko powiedzieć bo współpraca w taki sposób z obcym rządem to zdrada. "
Oni współpracowali z Komitetem Centralnym KPZR, wiec na jedno wychodzi.
Edit: Choć "współpracowali" to określenie na wyrost, bo zakłada równe pozycje stron, a przecież byli podlegli.
1
@takisobiektos Przeczytałem "3 małpy" + nicki... :)
0
@Szklaner Znasz bajkę o żabie i skorpionie? To tyle w kwestii takich przyjaźni.
0
@LM10GOAT Na piwno.
2
@TR3YWAY To jest nic w porównaniu do sędziego, który musi uspokoić Viniciusa.
2
@MesQueUnClub96 "Co byście zrobili gdyby wasz najbliższy znajomy okazał się gejem?"
Bez przesady. Aż tak dobrze się nie znamy.
0
@Witekk10 Po przegranych meczach proponuję "Hans Loss".
1
@Pedri16Future @Sulimo coś się dawno nie odzywał... :)
0
@LM10GOAT Może byś dodał, od kogo ukradłeś pomysł i większość tekstu? Wstyd trochę tak udawać "twórcę". Wypadałoby chociaż dodać "na podstawie..." czy coś.
0
@Borneo Ty nie tylko nie umiesz pisać. Ty nie umiesz też czytać ze zrozumieniem. Albo umiesz, ale nie potrafisz logicznie wytłumaczyć, czemu nie poprawiasz błędów, które widzisz, bo edytor Ci podkreśla, więc zaczynasz te swoje pierdololo o Koźmińskim, psychologach i nawet babci bez nogi (Swoją drogą, co to ma wspólnego z tematem? Tania sztuczka by wzbudzić współczucie?) Gościu, masz podkreślone błędy, gdybyś był faktycznie takim omnibusem, na jakiego się kreujesz, to próbowałbyś poprawiać. Jeśli widzisz błędy i nic z tym nie robisz, to nie pierdziel mi tu o psychologach i zaświadczeniach, bo nie piszesz dyktanda na kartce papieru, ale komentarz w edytorze, który ułatwia Ci korekcję błędów. Leniem jesteś i tyle. Nie chce Ci się. Aby nasmarować i kliknąć "wyślij".
Tę część o kupowaniu mnie przez pisowską opcję, to aż żal czytać. Tyle pierdzielisz o podziale, a sam jesteś głównym dzielącym, bo nie można mieć zdania innego, niż Ty. Świata nie można widzieć inaczej. Bo jest się wtedy od razu zaszufladkowanym, jako znany Ci wróg. Inaczej nie umiesz. I to jest smutne. Nie dostrzegasz nawet belki we własnym oku. Szkoda czasu. Nara.
0
@Borneo "oczywiście zmieniasz temat bo taja osoba nie wypowiada się nie na temat związany z postem."
Chłopie, oprzytomniej, śmiałeś się i cieszyłeś, że jakiś koleś od pasków nie może znaleźć roboty. A jaką on zbrodnię popełnił? Że nie jest z Twojej strony politycznej? Tacy jak on, są i u Ciebie. Twoje podejście pokazuje, jak jesteś mściwy i małostkowy. Ja napisałem na temat, że tak samo Ty nie znalazłbyś roboty w tym fachu, z uwagi na swoje lenistwo, bo nie chce Ci się nawet poprawiać i sprawdzać tych błędów, które podkreśla Ci przeglądarka. To nie ma nic wspólnego z DYSLEKSJĄ, czy też dysortografią. To po prostu świadczy o Tobie, jak jesteś leniwy i jak masz gdzieś odbiorcę Twojej "tfurczości".
"Abstrachując że to mało grzeczne, to jeszcze mało prawdziwe, Enstein i wielu znanych ludzi jak dyzlekcje mieli Walt Disney, Winston Churchill, Pablo Picasso, Leonardo da Vinci, Isaac Newton, Mozart, Adam Mickiewicz, Andy Warhol, Anthony Hopkins, Agatha Christie, John Lennon, Salma Hayek, Orlando Bloom, Tom Cruise i wiele osób wsŕod biznesu równiez i zwyczajnie można się na taką osobę nadziać"
Jesteś mitomanem i megalomanem. I nadal NIE CHCE CI SIĘ NAWET NAUCZYĆ, JAKĄ TA TWOJA WYMYŚLONA PRZYPADŁOŚĆ MA PRAWIDŁOWĄ PISOWNIĘ. Lenistwo i brak szacunku do odbiorcy sprawia, że nawet nie sprawdzasz, co smarujesz, nie zadajesz sobie nawet trudu, by poprawić słowa, które podkreśla Ci edytor. W czym więc jesteś podobny do osób, które wymieniłeś?
"Za lekceważenie w zyciu można zapłacić."
No to płacisz właśnie. Za lekceważenie czytelnika. I własne lenistwo w tej kwestii.
"Generalnie uwagi jeżykowe jak wiem ze są używanw q celu oslabienia posta delikatnie mówiąc po mnie spływają;)"
Właśnie widzę jak spływają. Z tego powodu nasmarowałeś ten elaborat wyżej, tak mało Cię to obeszło. Wstydziłbyś się chociaż tak kłamać.
0
@messi564 "Pewnie też większości z was na różnych mediach przewijają się fundację dokarmiające dzieci w Afryce itp."
Fundacje nie kłamią. Za te pieniądze ich pracownicy jadą z rodzinami do Afryki i potem tam te swoje dzieci karmią. Wszystko się zgadza.
0
@Borneo "no jak nie ma się argumentów to co ci pozostaję;)"
Nie widzę związku. Argumentów na co? Na to, że nie umiesz pisać poprawnie po polsku? Bo to chyba miałem na myśli, prawda? Przecież sam je regularnie dostarczasz.
"przynajmniej nie jestem tają swinią jak ten koles co mieszał ludziom w głowie:)"
Polemizowałbym.
0
@Borneo Ty też nie miałbyś szans na zatrudnienie w takiej specjalizacji. Musieliby przydzielić Ci dodatkową osobę do tłumaczenia z Twojego na polski.