Dari0G
Dołączył/a: kwiecień 2019
Ełk
10 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
39
@Aragorn33 Ja mam pytanie do Ciebie. Czy przeczytałeś ze zrozumieniem ten tweet o którym jest dyskusja? Bo wydaje mi się, że odnosi się konkretnie do zboża. Niczego innego. A Ty opowiadasz tu o blokowanej pomocy i całym wachlarzu innych rzeczy. Gdzie tam jest napisane, że Polak zły, bo blokuje pomoc? Tam jest problem, że nie przyjmujemy ich zboża, dlatego nagle jesteśmy gorsi niż Rosjanie. Bo zboże zbierane w ciężkich warunkach. Tak czy nie? Rozumiesz to? Jesteśmy gorsi od ludzi, którzy ich napadli, bo nie chcemy zboża uprawianego bez żadnej kontroli i bez wymogów obowiązujących naszych rolników. Rozumiesz? Więc po co jakieś socjotechniczne rozmywanie konkretu z rzeczonego tweeta? Czy mamy doprowadzić nasz kraj i rolnictwo do ruiny, żeby za wszelką cenę im pomóc? A kiedy to się stanie, wtedy co dalej z nami? Gdzieś powinny być granice i jakieś logiczne myślenie.
0
@Seledynowy Czyli już nie tylko w szatni i po restauracjach będą gadać?
0
@JobuTupaki Naprawdę świetny. Masz dobrego scenarzystę hetero i kiepskiego homo, to musisz wybrać homo, bo inaczej nie odhaczysz punktu niezbędnego dla Akademii. Masz dobrego kierownika bez niepełnosprawności i osobę z niepełnosprawnością intelektualną, to musisz dać kierownicze stanowisko tej drugiej, bo nie zgodzą Ci się wytyczne. I tak dalej, i tak dalej. Disney wprowadził podobne rozwiązania i właśnie zbiera tego owoce. To już nie kompetencje mają być decydujące, ale pochodzenie, orientacja, kolor, rasa itp? Ty zdaje się jesteś w jakiś sposób związany z filmem (gdzieś widziałem jak o tym wspominasz w komentarzu - tak mi się wydaje), dlatego nie chce mi się wierzyć, że naprawdę popierasz takie dyskryminacyjne praktyki. Jeśli ktoś jest dobry w jakiejś dziedzinie i PRZY OKAZJI jest innej orientacji, rasy, koloru, pochodzenia czy czegokolwiek, to NADAL powinny decydować jego kompetencje, a nie pozostałe czynniki. Inaczej jest to dyskryminacja.
0
@esem91 Czyli nie liczy się jakość, ale punkty za pochodzenie. Nie wiem, czy to powinno podążać w takim kierunku. Disney ze swoim DEI zalicza wtopę za wtopą i ostatnio nie zajmują się niczym innym, tylko gaszeniem pożarów.
0
@reloaded Ani chybi transfer w toku. A już co najmniej na celowniku naszych.
0
@KrychaFCB Całkowicie się zgadzam. Ale z drugiej strony, zawsze może być gorzej, mogli dać Feddka.
3
@macio_944 "Nie dość, że jesteście jednymi z największych hipokrytów jakich znam, to jeszcze jesteście tchórzami, bo boicie się oznaczyć. Na szczęście tylko wirtualnie, bo przebywanie realnie w Waszym towarzystwie może nieść poważne skutki uboczne wobec psychiki. Autentycznie współczuję Waszym rodzinom, czy dziewczynom. Choć pewnie połowa z Was tego nie ma."
"Najpierw ryczycie, że Was się obraża, po czym robicie to samo."
Prześmieszny jesteś. Trzeba Cię oznaczać, bo nie widzisz komentarza niżej albo wyżej? Nie, to tylko wyciągnięty z tyłka argument, by zaatakować. Cały ten komentarz taki jest. I zdecyduj się, bo odpowiadasz @Explode, ale używasz zwrotów "jesteście", "boicie" itp. To jak to jest? Odpisujesz jemu, czy jeszcze komuś? Ale wtedy u Ciebie brak oznaczenia to pewnie - nomen omen - oznaka odwagi, tak? :) Już Ci kiedyś napisałem, że coś Ci się stało w główce, kiedy zobaczyłeś, że masz tu kółeczko (nieliczne, ale zawsze) wzajemnej adoracji i ktoś pochwali to, co napiszesz. Wtedy uznałeś się chyba za jakiegoś guru czy wyrocznię i takoż się od tego czasu zachowujesz. Jakbyś wiedział wszystko i miał zawsze rację. Wcześniej tego nie widziałem w Twoich postach i nie sądzę, by było to coś pozytywnego.
6
@Donnie_Darko Ostatnie rewelacje na temat PabloMoralesaPL, dają pewną podstawę do podejrzeń o odpłatną usługę opluwania :).
5
@Forsyth Macio taki nie jest. Oni też zresztą nie. A co za PiSu się działo... A TVP... Wy symetryści, wy... i inne temu podobne głupotki.
Mnie bardziej ciekawi opinia specjalisty od mowy (ale nie pisma!) nienawiści (ale w PiSie) i ludzi skłócających i dzielących (jego zdaniem) Polaków, profesor @Borneo.
7
@tbas
"no i poczekaj na nowy sondaż po tym jak zrobiło się to polityczne, a nie walka o byt rolników. Bo tak się to teraz zrobiło."
A kto robi z tego sprawę polityczną? Tacy jak Ty i ten autor tweeta, bo łatwiej wtedy wszystko zohydzić i sprowadzić wszystko do jakiejś brudnej gry.
"A fakty są takie, że wszystko jest na rękę teraz jednemu krajowi. I w sumie o to chodzi."
Fakty są takie, że jeśli ten import potrwa dalej, to rolnicy zaczną bankrutować. Dwa lata temu tona pszenicy była po 1400 zł. W zeszłym roku od 700 i w miarę żniw cały czas szła w dół. A przy sprzedaży zboże musi spełniać określone parametry, m.in. wilgotności. Jeśli ich nie spełnia, cena od razu spada. Polskie zboże jest badane cały czas. Każda przyczepa. A ile kosztuje tona ukraińskiej? Wiesz, czy to też niezbadane rejony? Z czego ta cena wynika? Piszesz bzdury nie mając zielonego pojęcia o kosztach i obowiązkach polskiego rolnika, by mógł w ogóle zboże sprzedać. Wierzyć się nie chce. Ciekawe jakiemu krajowi Ty sprzyjasz? Bo na pewno nie Polsce.
7
@Ascend No widzisz, on tego nie wie, bo na twitterze nikt z ludzi, których obserwuje, mu nie napisał. Taki to analityk i znawca tematu. Widzi tweet, który pasuje mu do światopoglądu, to go wrzuca, choćby stworzył go jakiś cymbał. A potem twardo broni swojego wymyślonego świata. Jeśli fakty tej wizji przeczą, tym gorzej dla faktów.
12
@tbas No gdzie rolnicy byli? Dowiedz się może? Bo protestowali cały czas, tyle, że metodami mniej inwazyjnymi. Nie było prób zablokowania tego importu w zeszłym roku? Jeśli tego nie wiesz, to się doinformuj albo nie udawaj. Po prostu okazało się, że to nic nie dało. A teraz wyjeżdżasz z PiSem, co tylko pokazuje, jakie są Twoje prawdziwe intencje. Pytam, ile tych transparentów na ilu rolników? Bo tworzysz gównianą narrację, dla poparcia własnych gównianych celów.
12
@tbas "przeczytałeś to chyba w gościu niedzielnym. Że Polska jest za nimi."
A Ty gdzie przeczytałeś, że jest przeciwko?
29
@tbas I to on odpowiada za te wszystkie akcje protestacyjne? Za granicą też? Bo niektórym chyba w głowach styki popaliło. Jak coś obala ich narrację, to od razu "pojedynczy przypadek" albo "dowód anegdotyczny". Ale w przeciwną stronę nagle nie, wszystko pasuje, jeśli potwierdza daną tezę.
0
@Essos Ani Neymar. Ani Messi. Dyskryminacja. Gdyby były organizowane przez Disneya albo Netflix, na pewno by zagrał. Gdyby zmieścił się w wytycznych DEI.
2
@tadzik447 Ale on o tym nie myśli, bo wydaje mu się, że jest taki mądry i zabawny. "Nikt nie jest zadowolony ze swojej fortuny, za to każdy - ze swego rozumu."
1
@BrudnyJoe Jesteś brudny, a nie nowy. Gdybyś był faktycznie nowy, byłbyś czysty.
0
@tristan87 "Szok. Ciekawe który kolejny klub się na niego nabierze."
Nie podpuszczaj...
0
@Esteban_ Jak Kartagina.
0
@Forsyth Nie wiedziałem, że to Ukraina rozpoczęła działania wojenne.
0
@VegetaPolska "żeby nabić numer na elemencie, trzeba użyć młotka. No mamy też pistolet ale jego nie zawsze się używa. "
To brzmi, jakbyś zajmował się odzyskiwaniem długów w organizacji mafijnej.
0
@VegetaPolska "Ogólnie mój lewy kciuk już dużo razy dostał młotkiem w pracy."
Wprawdzie nie jestem lekarzem, ale nasuwa mi się taka prosta rada. Przestań walić w niego młotkiem!
0
@kamyk_23 Niestety, powiedzieli mi, że tylko rodzina może Cię odwiedzać.
0
@marcin62 Ci ekolodzy naprawdę są aż tak nieporadni?
0
@tristan87 "Jezioro" to mało reprezentacyjna nazwa dla tak wybitnej postaci. "Ocean" to chyba za dużo, ale "Morze im. Prezydenta Jacka Sutryka" brzmiało by lepiej, a Wrocław zyskałby przy okazji dostęp do takiego akwenu.
0
@Colon Teraz powinien jeszcze wyjść Sienkiewicz ze swoim woreczkiem i zakrzyknąć: "Idziemy po Ciebie!".
0
@Borneo Ja również przeszedłem C19 bardzo ciężko. Naprawdę bardzo. Nigdy w życiu nie czułem się tak źle. Nie szczepiłem się. Żyję i mam się dobrze. Tak więc jeden rabin powie tak, inny wprost przeciwnie. Kto ma rację - we współczesnym świecie nie ma szans się dowiedzieć. Za wiele tu PR, budowania narracji i kształtowania świadomości ogółu ku komuś pasującym wzorcom. Dalszego zdrowia i dobrego samopoczucia życzę!
5
@Luciano99 Ale jednak miło, że pokazał, iż mimo braku przytomności, Walentynki to dla niego nadal ważne święto i że was wszystkich loffcia. :)
0
@HypeR A ja go lubię.
1
@barcelonaLM Wiem, widziałem jego komentarz.