3

@MateuszGotowka99 "Klasycznie, tyle gadania tych ekspertów w studiu przed sezonem, tyle nakręcania na niesamowitą rywalizację, a mamy powtórkę z zeszłego sezonu... "
Kurna, ale mnie podpuściłeś. Do tego momentu myślałem, że chodzi o Ekstraklasę :).

0

@FcPortoFan1999 Ekstraklasa jest wspaniała. Nie wiadomo, o co chodzi, kto o jakie miejsce gra i komu na czym zależy. Domyślać się tylko można, że nikt nie chce mistrza.

6

@draxidox Mogło być gorzej. W wannie mógł wciąż leżeć jakiś użytkownik.

1

"Według tureckich mediów cytowanych przez dziennik Sport zarówno Arda Güler, jak i jego otoczenie czują się oszukani przez Real Madryt, ponieważ obiecano mu minuty w pierwszym sezonie.
Tymczasem Turek najpierw przez długi czas leczył kontuzje i a przed bieżącą kolejką ligową zgromadził zaledwie 92 minuty, z czego tylko 25 w LaLidze."
A to gnoje! Obiecali, a potem go specjalnie skontuzjowali, żeby nie dotrzymać słowa. Z drugiej strony obiecali minuty i dostał minuty, więc nie rozumiem, czemu czuje się oszukany?

0

@FcPortoFan1999 Górnik Zabrze walczy o życie.

0

@Deviler Przecież możesz jechać cofając, wtedy będzie miał napęd "na przód".

1

@Kamilos84 A potem na wejściu i wyjściu postawi się ściany, wszystko zaleje wodą i będzie oceanarium.

1

@MarioVeB! "Ilośc argumentów u ciebie powala zamiast się pluc pojmij to ,że nic nie jest czarno białe i kazdy kraj ma swoja ciemna historie."
Przestań relatywizować historię. Nie masz żadnych argumentów oprócz "a u was biją Murzynów", bo tylko do takiego poziomu można porównać te Twoje nieudolne próby zrównania zbrodni UPA ze "zbrodniami" AK. Do SS też ich porównasz? To też to samo, bo ciemną historię ma każdy? Wstyd, po prostu wstyd.

"To, że nie masz pojecia co to obiektywizm nie znaczy ,że ktoś nie wie."
Ty nie masz pojęcia, co to jest, na pewno. Inaczej nie stawiałbyś obu tych organizacji obok siebie. Brak wiedzy, brak rzetelności, jeden wielki brak. Plujesz w twarz rodzinom ofiar UPA, a im samym na groby - które do tej pory nie wiadomo, gdzie dokładnie są, bo potomkowie dzielnych pogromców kobiet i dzieci nie chcą zgodzić się na ekshumacje. Bo po pierwszych przestraszyli się prawdy, która wyłania się z resztek zamęczonych Polaków.

"Możesz lecieć na granice jak tak Ci żle. Nic wiecej po konfiarzu nie oczekiwałem"
Masz tak prymitywne myślenie, że momentami mi Cię nawet żal. Każdy, kto wypunktuje Twój wredny charakter, miałkie przemyślenia i brak moralności, od razu musi trafić do szufladki... Skąd w ogóle pomysł, że jestem "konfiarzem"? No skąd? Gdzie znalazłeś poszlaki, które na to wskazują? Są tam u Ciebie pewnie ze trzy szare komórki: jedna odpowiada za oddychanie, druga za załatwianie potrzeb fizjologicznych, a trzecia za identyfikację "konfiarzy". Co z Ciebie za koleś w ogóle? Nie wstydzisz się patrzeć w lustro?

0

@TR3YWAY Powinien zamieścić filmik ze spływu kajakiem na trasie Czajka - Wisła.

8

@MarioVeB! Naucz się pisać po polsku, to raz. Dwa, przestań już pieprzyć te swoje pierdoły i włazić w dupę każdemu oprócz rodaków - chyba, że są z Twojej bajki. Plujesz i rzygasz na wszystko i każdego, kto ma inne zdanie niż Ty. Twoja uboga wiedza, nie tylko historyczna, nie pozwala Ci na żadną merytoryczną dyskusję, więc zamiast tego próbujesz prostactwem i obcesowością zdominować rozmówcę, żeby przestał Ci odpisywać, widząc, że nie ma to sensu. Wtedy czujesz dumę, bo wydaje Ci się, że wygrałeś. Nic bardziej mylnego.

Stawianie na równi "dokonań" UPA i części "żołnierzy wyklętych" czy też raczej "przeklętych" to czyn tak obrzydliwy i haniebny, że w słowniku uczciwych ludzi brakuje słów, by opisać Twoje postępowanie. Jesteś obrzydliwym typem, rozumiesz? Wstydzę się, że w ogóle wdałem się z takim indywiduum w dyskusję, ale ktoś musi dać odpór chamstwu, które prezentujesz. Wiem, że zaraz się spłaczesz do mamy i ten komentarz poleci, ale wiem też, że przeczytasz go i będziesz pamiętał, kim jesteś w oczach normalnych ludzi.

4

@MESSIah16 Nie siej fermentu! Zaraz przyjdzie @Borneo i kolejny raz wszystko pięknie wyjaśni, bo to przecież dla naszego dobra.

0

@LambiPL Dlatego Barcelona wtedy wdrożyła specjalny plan, żeby ich trzech zintegrować. Były o tym artykuły tutaj. Dlatego się tak zaprzyjaźnili i trzymali razem, nawet po odejściu Neya. Poza tym Ney był młokosem, a Mbappe ma już doświadczenie w zadzieraniu nosa.

0

@FcPortoFan1999 I tak trzeba, pozytywnie! A nie ciągłe narzekanie i czarnowidztwo :).

0

@Kgorecki2500 "1. Biała odwaga (o kolaboracji górali z Niemcami podczas II WŚ)"
Czyli to na pewno nie Netflix. I ciekawe co AI Google na to?

0

@Sulimo Tak się kończy zdanie w języku polskim. Chyba, że Ty emotkami, ale na to już nic nie poradzę.

3

@gumaz Nie. Czasem daje herbatę.

0

@gumaz Zda do następnej klasy.

0

@Sulimo "Nie popłacz sie :]"
Z jakiego powodu? Sensu za grosz w tej odpowiedzi :).

2

@ranger3120 Kurierzy zwykle nie jeżdżą w soboty, ale sam oddział może być czynny. Sam odbierałem w soboty przesyłki w oddziałach różnych firm kurierskich. Wprawdzie nie w InPoście, ale może tam też się da. Zadzwoń jutro rano i się dopytaj.

0

@Sulimo Dla kibica Lecha pewnie tak :).

0

@draxidox "(...) 2 dni wolnego od szefa, nieroba, nieudacznika złodzieja."
Czyli sam sobie wolne dałeś?

1

@VegetaPolska ...tylko całą Walencję :).

20

@Foro W gangu jest właśnie taka szybka ścieżka awansu. Tylko uważaj z tym "próbowaniem z firmą", jak rozumiem własną. To środowisko nie lubi konkurencji.

2

@Arden W sumie może chłopakom lepiej będzie szło szycie, niż granie. Kto wie, spróbować warto.

0

@Sulimo Gdyby tylko był jakiś klub, na którym mozna by się wzorować, żeby z tych wszystkich kłopotów wyjść obronną ręką... prawda? :) :) :)
https://sport.tvp.pl/74926420/pko-bp-ekstraklasa-osiemnastka-lecha-poznan-fuzje-ktore-wstrzasnely-polska-pilka

1

@shahman To wygląda lepiej, niż te patusiary z freaków.

0

@KrychaFCB Ten Vinicius to wszędzie robi chlew.

2

Najpierw słodkie sny o Messim, a teraz to. Tam muszą działać srogie wywary.

3

@JarekS On taki nie jest :)
Ale tak poważniej, kiedy słucham, że gość mówi, iż chodzi o uniknięcie wojny i pokój, to przypomina mi się Neville Chamberlain i takie samo pieprzenie, że przywiózł Europie pokój, bo zgodził się na żądania Hitlera. Przyszłość pokaże, jak będzie, ale warto pamiętać, jak było wtedy.

0

@TheCule Co Ty bredzisz? :) Smokowski nadal tam jest, więc sponsorzy walą drzwiami i oknami dla prestiżu jego nazwiska.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?